ÜvsrJadau Adrie Koole (Tlensenlinq.nl Frits Aerssens Wij betreuren het overlijden van de heer Reinhard Cords Reinhard heeft gedurende een reeks van jaren een leiding gevende functie bekleed in ons bedrijf. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens de directie en medewerkers van Vroon B.V. P.W. Vroon 'M Scheveningen 26-5-1922 Goes 21-9-2013 Akky Neyenhuys Gerard Cornelis Is niet meer. Wat blijft is een lege plaats en de dierbare herinneringen aan bijna vijftig jaar samen zijn. Joh. de Dreu 21 september 2013 Zuidweg 19 4443 AA Nisse Akky heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. Maria Maatje van Hal-Schouten Rie Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis dat na een veelbewogen leven is overleden Cornelis Petrus Maria Houtepen Kees "Old soldiers never die" k 20 februari 1926 t 23 september 2013 weduwnaar van Dini Witte Marianne en Ad Harold en Ada Milan, Fabian Annemieke en Marco Caroline en Harmen Pien en Alexander josi Rob en Caroline Onno Katja correspondentieadres: Amnestylaan 42 4336 LA Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Adriaan Janse Maria de Lange MARIA DE LANGE Maria de Lange 34 Ifamilieberichten woensdag 25 september 2013 Enige en algemene kennisgeving. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit samen voor je te mogen doen. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een slopende ziekte is overleden onze vader, schoonvader en o'pa 6 mei 1940 te Uzendijke 19 september 2013 te Terneuzen St. Kruis Edwin en Heieen Aerssens - Quaak Manon Jeroen Aardenburg Erwin en Annemieke Aerssens - van Cuijck Kim Ilse Uzendijke Marcel (in herinnering) Correspondentieadres: Korte Dreefje 5 4527 CS Aardenburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. V Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen onze lieve moeder en onvergetelijke oma weduwe van Jan van Gelderen in de leeftijd van 91 jaar. Terneuzen Jeanette en Jan van de Sande-van Gelderen SluiskilJan en Riet van Gelderen-Scheele Marlijn en Soraya - Alex John en Anniek 17 september 2013 Oostelijk Bolwerk 180, Terneuzen correspondentieadres: Peter van Anrooylaan 310, 4536 CK Terneuzen. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank voor het Zorgteam van de Veste, de Thuiszorg en huisartsenpraktijk Thniteit. Ma, rust nu maar uit... Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Gerrit van Hal geboren op 10 mei 1942 te Sluis overleden op 23 september 2013 te Sijsele (B) Sint Kruis: Gerrit Zuidzande: Annemarie en Joop Thom en Marit Sint Kruis: Gerrit en Michèle Esther Gerrit Sint Kruis: Petra en Mare Menno (in liefdevolle herinnering) Aaron Meike Correspondentieadres: Sint Pietersdijk 12 4528 EE Sint Kruis De afscheidsdienst en de begrafenis zijn in besloten kring. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren op zaterdag 28 september van 11.30 tot 12.30 uur in café Zeelandia bij Greetje te Sint Kruis. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere na een periode van afnemende krachten heeft weggenomen onze zwager en oom in de leeftijd van Wij wensen o ondersteuning en di dit ver Arnemuiden: Kees JO Vc deren en kleinkinderen de ijheid van de Heere toe om Mourik <-Louwerse Vlissingen: Leen van Will van -Verheij Albert van Mourik Koby van Mourik-Vane enen: Riekie Wesselink-van Mourik Dirk Wesselink Neven en nichten "GENIET, maar nooit met mate" Marie 23 september 1957 23 september 2013 Jan Minne Rué Sjoerd Laura Mees Kruipuitsedijk 9 4436 RC Oudelande Maria is thuis waar u afscheid van haar kunt nemen tussen 14.00 en 17.00 uur. Om Maria te herinneren komen we bij elkaar op vrijdag 27 september om 13.00 uur in de Ned. Hervormde kerk, Burg. van Lierestraat 5 te Oudelande. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis te Oudelande. De crematie vindt in besloten kring plaats. Maria wil graag dat jullie je fijnste kleren dragen. 23 september 2013 Vlissingen, 23 september 2013 Hier stond ons huis, hier liep zij met de honden hier maakte zij de bruine halsband los. Dit is de ware wedloop met de tijd de halsband los, en zij met de twee honden. (uit "de uiterste seconde" van 5. Vestdijk) Op haar 56e geboortedag heeft onze lieve dochter, zusje, schoonzusje en tante het leven hier verlaten. lief van Jan Kort, mama van Minne, Sjoerd en Mees We zullen haar heel erg missen. Met liefde zullen we aan haar denken, aan haar open blik, haar liefde voor alles wat leeft en haar humor. Mam J. de Lange-de Buck Nelleke Toine Maaike Frits Andries Caatje Miep Tineke Henk Jan Marian Connie Kees Hanna Peet Neven, nichten, achterneven en -nichten Tijd is: Te traag voor hen die wachten, te snel voor hen die vrezen, te lang voor hen die rouwen, te kort voor hen die genieten. Maar voor hen die liefhebben, is tijd eeuwigheid. Carla Erwin Sarah Daniël Dominique Nathan Pieter Paulus Querine Soraya Hjalmar lonne Kole Dikke kus van ons alle...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70