Arentis investeert in nieuwbouw in Terneuzen Concert voor dierenasiel Nu extra voordeel bij KPN Prepaid r Open S oktoW ZEEUWS-VLAANDEREN 23 lg optimus L3 kprt winkel I kpn.com I Phone House Jean-Paul Heijens is algemeen di recteur van de Syndus Groep en Mare Heijens is technisch com mercieel directeur bij Arentis. „We zijn uit ons jasje gegroeid", vertellen ze, „en we konden hier aan de Industrieweg een terrein kopen van Verbrugge Transport, direct naast een ander bedrijfson derdeel, Amerplastics. En: buur- mans grond komt maar één keer te koop." Arentis heeft ondanks de crisis de wind mee, omdat het bedrijf al dus Mare en Jean-Paul kwaliteit levert en een sterke commerciële afdeling heeft. „Oktober 2012 heb ben we nog een filiaal geopend in Hoogvliet om dichtbij onze indus triële klanten in Rotterdam (on der meer Shell) te kunnen zijn. We doen ook veel zaken in Frank rijk, Duitsland, Engeland en zelfs in Genève." Het is snel gegaan met de ver huurtak van de Syndus Groep. Jean-Paul herinnert zich dat bij zijn aantreden in 1995 het bedrijfs onderdeel achttien mensen in dienst had. Anno 2013 zijn er 115 vaste medewerkers. De hele Syn dus Groep telt driehonderd vol tijdse arbeidsplaatsen. De groei is er nog niet uit. Mare: „Vrijdag heb ben we nog een gereedschapspe cialist aangenomen." De directie hecht eraan werknemers in vaste dienst te hebben. „Zij maken het bedrijf." Met de nieuwbouw krijgt Arentis vier keer zoveel werkruimte. On derhoudswerk aan het machine park zal minder uitbesteed wor den en meer in eigen huis plaats vinden. Jean-Paul: „We hebben er dan meer zicht op en het is ook goedkoper." Bouwbedrijf Van der Poel uit Ter- neuzen treedt op als hoofdaanne mer van de nieuwbouw. Arentis heeft bewust gekozen voor een re gionale bouwer, benadrukt Mare. „Van de onderaannemers komt 95 procent uit de regio, uit onze clientèle." De Syndus Groep neemt ook deel in het Maintenance Value Park bij Dow, waar onderhoudsbedrijven in de Kanaalzone de krachten bundelen om samen hun positie te versterken. Het Maintenance Value Park staat in de startblok ken. De nieuwbouw aan de Indus trieweg bijt dit initiatief niet, geeft Jean-Paul aan. „We steunen het concept van het Maintenance Value Park onverkort. Het is be langrijk dat Zeeuws-Vlaamse be drijven in industrieel onderhoud gezamenlijk optrekken naar de toekomst." De eerste paal voor de nieuw bouw gaat 1 oktober de grond in. Met het project is drie a vier mil joen euro gemoeid, houdt Jean- Paul een flinke bandbreedte aan. Hoe dan ook, het is een stevige in vestering. Jean-Paul: „Misschien moet je dit juist ook wel in crisis tijd doen. Je kunt dan scherper za ken doen." HULST - In de Zeeuwse Muziek school in Hulst geven leerlingen maandag 7 oktober om 16.15 uur een dierendagconcert. Leerlingen kunnea zich voor dit concert la ten sponsoren door familie of be kenden. De opbrengst gaat naar het Dierenasiel Zeeuws-Vlaande- ren in Terneuzen. Het concert is voor iedereen vrij toegankelijk. ,i| 09:30 AM 10.00-16.00 uur www.opendagdow.nl 9^5 20r extra beltegoed LG Optimus L3 II WOENSDAG 25 SEPTEMBER 2013 door Harmen van der Werf TERNEUZEN - Arentis, verhuurder van hoogwerkers, verreikers, kra nen en industrieel gereedschap, in vesteert in de toekomst in Terneu zen. Het bedrijf dat deel uitmaakt van de Syndus Groep (tot eind 2010 Eyke Hogendoorn) laat een grote, nieuwe werkplaats met kan toor bouwen aan de Industrieweg. Het bouwbord is dinsdag geplaatst en de grondwerkzaamheden zijn ook begonnen. In mei-juni 2014 moet het complex klaar zijn. NIEUWBOUW KANTOOR MET 'WERKPLAATS ARENTIS TERNEUZEN - I Jean-Paul en Mare Heijens bij de nieuwbouwiocatie van Arentis, de verhuurtak van de Syndus Groep, in Terneuzen. foto Camile Schelstraete STYRON Meld je snel aan via: 1M Friday. March 15 Ie betaalt bij aankoop de originele prijs, excl. 6,05 thuiskopieheffing. Na aanmelding op prepaidkorting.nl ontvang je de korting retour en het extra beltegoed. Kijk op kpn.com voor de voorwaarden. doet 't gewoon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 65