Capaciteit afslag Goes A256 wordt vergroot Fietsspeciaalzaak in Zeelandhallen ;üjj IER' '-z. BEVELANDEN en THOLEN 21 pnjsplukker intratuin express 133! - 166» Van 7 oktober tot en met 18 okto ber 2013 voert Rasenberg Wegen bouw bv te Breda de werkzaamhe den uit in opdracht van de provin cie. Het doorgaand verkeer blijft mogelijk over de linker rijstrook, ook blijft een deel van de afslag richting Goes berijdbaar. De werkzaamheden kunnen eni ge hinder veroorzaken voor de be reikbaarheid van aangrenzende percelen. Afhankelijk van werk- of weersomstandigheden kunnen de data nog veranderen. In de nacht van dinsdag 8 op woensdag 9 oktober voert Rasen berg tussen 19.00 uur en 06.00 uur ook onderhoudswerkzaamhe den uit aan de hoofdrijbaan van de N286 tussen Tholen en de N659 Reimerswaalseweg. Op de hoofdrijbaan wordt het asfaltbe ton vernieuwd. Om het werk uit te kunnen voeren, wordt de weg afgesloten voor alle verkeer. Het verkeer wordt omgeleid via Oud-Vossemeer. Ook deze datum kan afhankelijk van het weer nog veranderen. Sing-in met voorzang en vioolbegleiding Het christelijk magzine Zij en Zeeuws houdt vrijdagavond 27 september een sing-in in de Ontmoetingskerk in Goes. Zan geres Kinga Ban en violiste An neke van Dijk spelen mee in de sing-in die voor dames van alle gezindten toegankelijk is. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en een kaartje kost 14 euro aan de zaal. Kinderburgemeester opent postzegelbeurs De Kapelse kinderburgemees ter Leanne Koppejan opent za terdag 28 september om 10.00 uur een postzegelbeurs in de Vroone in Kapelle. longe bezoe kers krijgen een presentje. Op de beurs worden ook ansicht kaarten en munten verkocht. Om 1545 uur is er een grote vei ling. Om 17.00 uur is de beurs afgelopen. De toegang is gratis. Kunstspeuren in de zak van Zuid-Beveland Tijdens de Open Atelier Route Borsele stellen verschillende kun stenaars in de zak van Zuid-Beve land hun atelier open ter bezichti ging. De deuren van de kunste naars zijn op 28 en 29 september van 11.00 uur tot 17.00 uur geo pend. Bij theetuin Boerhaave in Hoedenskerke is een overzichtsex positie met werken van alle deel nemende kunstenaars. Mannenstemmen voor de zending gezocht Elke volwassen mannenstem is welkom om een zaterdag in de maand in de Rehobothkerk in Tholen te repeteren voor twee op tredens. Eentje in januari in de Re hobothkerk en eentje tijdens de Zendingsdag 2014 in Gorinchem. De hele onderneming is bedoeld om geld in te zamelen voor de zending. Opgeven met adres en zangstem via stm@solcon.nl. Excelsior geeft laatste Manhuistuinconcert In de Manhuistuin in Goes is op zondag 29 september het laatste Manhuistuinconcert van 2013. Het concert wordt verzorgd door Brassband Excel sior Kloetinge. Het optreden duurt van 12.00 tot 13.00 uur. De toegang is gratis. Bij minder goed weer wordt er uitgewe ken naar de Grote of Maria Mag- dalenakerk in Goes. Asfaltbeton N658 wordt vernieuwd Het asfaltbeton op de hoofdrij baan van de N658 Broekseweg tussen de Bartelmeetweg en de N656 Krabbekreekweg wordt van 7 tot 9 oktober ver nieuwd. Om het werk uit te voeren wordt de hoofdrijbaan afgesloten voor al het verkeer. Weggebruikers worden omge leid via Oud-Vossemeer, Poort vliet en Sint-Annaland. Endura Sport is een speciaalzaak op het gebied van racefietsen, crossfietsen, mountainbikes, hy bride fietsen, trekkingfietsen, toerfietsen en indoorcycling. Aan vankelijk was de Livingstoneweg op bedrijventerrein De Poel in beeld, maar de gemeente Goes hanteert de regel dat bedrijven die op De Poel zijn gevestigd, maximaal tien procent van de to tale bedrijfsruimte als winkel an nex showroom mogen inrichten. Het zijn nu dus de Zeelandhallen geworden, zegt directeur Adri de Visser. Endura Sport wil ook in Goes zitten vanwege de steeds re- gionalere functie die het bedrijf krijgt en door de centrale ligging van de stad. Bovendien is fietsen volgens De Visser populair op Zuid-Beveland. Voorwaarde was een goed bereikbare en toeganke lijke locatie en die biedt de Zee landhallen. „We hebben een hele mooie hal van zevenhonderd vier kante meter", zegt De Visser. De officiële opening is in novem ber. Herfstaster (Aster Crown) Diverse kleuren, hoogte 30 cm, zon, potmaat 12 cm. Per stuk 2P Intratuin Koude kerke Galgeweg 5 0118-551623. Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl WOENSDAG 25 SEPTEMBER 2013 I één van de laagste prijzen van Goes. Foto's onder zo stonden de brandstof- GOES - De afslag richting Goes op de A256 Deltaweg wordt verlengd om zo de capaciteit van de afslag te vergroten. Ook wordt onder houd gepleegd aan de hoofdrij baan. GOES KAPELLE BORSELE THOLEN GOES OUD-VOSSEMEER door Luc Oggel GOES - De Middelburgse fietsspe ciaalzaak Endura Sport opent vol gende maand een vestiging in de Zeelandhallen in Goes. Koffie met bosvruchtencake. inii'tüuin bum m üenmi Inhoud 150 bollen, mix van 6 verschillende soorten. J50 Wo OmpnOd kleurt je leven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 53