O IHensenlinq.nl Aaltje Prins - van Gilst Maria de Lange MARIA DE LANGE Maria de Lange Maria de Lange Akky Neyenhuys Gerard Cornelis Akky Neyenhuys AKKY NEYENHUYS L. 34 (familieberichten woensdag 25 september 2013 "GENIET, maar nooit met mate" Marie 23 september 1957 23 september 2013 Jan Minne Rué Sjoerd Laura Mees Kruipuitsedijk 9 4436 RC Oudelande Maria is thuis waar u afscheid van haar kunt nemen tussen 14.00 en 17.00 uur. Om Maria te herinneren komen we bij elkaar op vrijdag 27 september om 13.00 uur in de Ned. Hervormde kerk, Burg. van Lierestraat 5 te Oudelande. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis te Oudelande. De crematie vindt in besloten kring plaats. Maria wil graag dat jullie je fijnste kleren dragen. Hier stond ons huis, hier liep zij met de honden hier maakte zij de bruine halsband los. Dit is de ware wedloop met de tijd de halsband los, en zij met de twee honden, (uit "de uiterste seconde" van 5. Vestdijk) Op haar 56e geboortedag heeft onze lieve dochter, zusje, schoonzusje en tante het leven hier verlaten. lief van Jan Kort, mama van Minne, Sjoerd en Mees We zullen haar heel erg missen. Met liefde zullen we aan haar denken, aan haar open blik, haar liefde voor alles wat leeft en haar humor. Mam J. de Lange-de Buck Nelleke Toine Maaike Frits Andries C aatje Mtep Tineke Henk Jan Marian Connie Kees Hanna Peet Neven, nichten, achterneven en -nichten Vlissingen, 23 september 2013 Ervaren wat de dag geeft. Vaak wat meer, soms wat minder. Afgelopen maandag was voor Maria de laatste dag. Een sterke vrouw. De ziekte drong steeds verder door. Maria had voor ieder nog een wijs, enthousiast en hartelijk woord. onze schoondochter, schoonzus en tante Jan Kort (in herinnering) en Corrie Kort - Glaudemans Kees, Annelies, Isa en Aran Theo Ruud Jos, E's, Jorik, Merijn en Marjoleen Wij wensen Jan, Minne, Sjoerd, Mees en ieder die afgelopen tijd voor Maria zorgde veel sterkte toe. I Tij A is: Te traag voor hen die wachten, te snel voor hen die vrezen, te 1 ang voor hen die rouwen, te kort voor hen die genieten. Maar voor hen die liefhebben, is tijd eeuwigheid. Carla Daniël Dominique Soraya Erwin Nathan Pieter Hjalmar 5a ra h Paulus Querine ionne Kole Dikke kus van ons alle... Omringd doormensen die ze liefhad, omringd door mensen die haar rust gaven, omringd door haar dieren, is Maria op weg gegaan, om haar andere dierbaren weer te ontmoeten. Dag kanjer van een vriendin Angel Heieen en Daan Riky en Cock Petra en Richard buurvrouw Nellie Ellen Henk Scheveningen 26-5-1922 Goes 21-9-2013 Is niet meer. Wat blijft is een lege plaats en de dierbare herinneringen aan bijna vijftig jaar samen zijn. |oh. de Dreu 21 september 2013 Zuidweg 19 4443 AA Nisse Akky heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. Helaas hebben we, na een lange periode van vreugde en vriendschap, afscheid moeten nemen van een goede vriend en buurman Wij wensen Johan heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Nisse Fam. J.M. Thoen Ria en Jacob Wicher Paul en Barrie <jj» Bestuur en leden van klederdrachtvereniging "Mooi Zeeland" hebben met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van het oudste lid van de vereniging Partner van Johan de Dreu Akky mocht 91 jaar worden. Namens 'Mooi Zeeland': Jo Koeman, voorzitter Marion Strik-van den Brande, secretaris. Wat vlied of bezwijk, getrouw is mijn God (gezang 470) In Gods hoede, veilig weigeborgen, onze dierbare moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sinds I augustus 2002 weduwe van Sijbolt Prins IJzendijke, 29 november 1915 Colijnsplaat: Dordrecht: Amsterdam: t Vlissingen, 23 september 2013 Tjitske Prins t Freek Prins" Cokkie Prins-Woltering Leela en Coen Alka en Jacob Coks Prins Sam Verheij Eva en Hennie Sisa en Michael Nana Pelle Joop Prins Wil Prins-Feij Danielle en Jos Martijn Tjitske Sinke-Prins Leo Sinke Gabi en Jeroen Niels en Ammara Hannie Suurmond-Prins Kees Suurmond leke en Martin Matthijs en Samantha Corné Wietske Hagen-Prins Ronald Hagen Karen en Merijn Steven Luna, Dylan, Boris, Noah, Imara, Siebe, Lars, Liselotte, Djuna, Vins, Dani, Donovan, Siem. Correspondentiead res: Vondellaan 16, 4382 BX Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 28 september om 10.00 uur in de Sint Jacobskerk aan de Oude Markt te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 11.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Wij danken het team van Zorgstroom voor hun intensieve en liefdevolle zorg. Vlissingen: Grijpskerke: Vlissingen: Vlissingen: Achterkleinkinderen: ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hierbij geef ik kennis van het overlijden van onze nicht mevrouw Jacoba Suzanna Seijbel in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg, 23 september 2013 D.C. de Vlieger (executeur-testamentair) Arnelaan 85 4335 TC Middelburg Voorafgaand aan de begrafenis wordt op zaterdag 28 september om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg een korte afscheidsbijeenkomst gehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34