O fHensenlinq.nl Üjïi Jsilsn Maria Bonnes Jenny de Troije woensdag 25 september 2013 familieberichten I 33 d Altijd zullen wij je weer tegenkomen. Wij zeggen veel te vlug: het is voorhij. Er is toch enkel maar je lichaam weggenomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve dochter, mijn lieve zus en onze tante Ria Vlaardingen 3 augustus 1961 Goes 22 september 2013 Goes: C.J. Bonnes - van der Linden Den Helder: Connie Bonnes Entiel Cornelisse Edith Cornelisse Jessica Cornelisse Een speciaal woord van dank gaat uit naar de medewerkers van Allevo voor de liefdevolle verzorging van Ria. Correspondentieadres Mevr. C. Bonnes van Dusseldorpstraat 21 4461 LT Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 26 september van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta Goes, Fluitekruidstraat 8 te Goes en op zaterdag 28 september van 09.45 uur tot 10.15 uur in de Oosterkerk, Bergweg 88 ingang via de van Mellestraat Aansluitend zal er om 10.30 uur een samenkomst zijn waarin we het leven van Ria zullen herdenken, hierna zal om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en moedige vriendin: Ria Bonnes Tineke en Anne Ina en Boudewijn Febe en Peter Jenny en Jan-Florus Proud Mary, keep on rollin' Ria Bonnes We zullen je intens missen. Petra André Jeroen Linda Wendy Robbert Een bijzonder positief mens is niet meer. Verdrietig zijn wij door het veel te vroege, toch nog onverwachte, overlijden van onze medewerkster Ria Bonnes Ria was vanuit De Betho gedetacheerd bij Historisch Museum De Bevelanden. Ondanks haar lichamelijke beperkingen was Ria een positief ingestelde medewerkster die voor velen een steun en voorbeeld was. Met respect denken wij terug aan de jaren dat Ria tot volle tevredenheid haar werkzaamheden heeft verricht. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho. Namens het Bestuur, Directie, Medewerkers en Vrijwilligers van Stichting Musea De Bevelanden. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze collega Ria Bonnes Ria is jarenlang betrokken geweest bij de werkzaamheden voor Wereldwinkel Goes. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Medewerkers Wereldwinkel Goes Plotseling hebben we afscheid moeten nemen van Ria Bonnes Wij denken met respect terug aan alles wat zij voor onze vereniging heeft gedaan. Gemengde Zangvereniging "Crescendo" Kruiningen Daar zullen tranen nooit meer vloeien, daar is geen angst, geen eenzaamheid of pijn. Wat zal het dan een vreugde wezen in 't nieuw Jeruzalem te zijn. Na een leven vol zorgzaamheid en belangstelling voor haar naasten, is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 92 jaar. Goes: Middelburg: Kees de Troije Jo de Troije - van Belzen Herry de Troije - Griep enny en Gerda chard en Lna Els en |oek Janneke Elise Jan en Corrie Hanneke en Lou Nico Middelburg, 22 september 2013 Ires: Nieuwstraat 14-03 4461 CG Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 27 september van 10.30 - 10.50 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden om 11.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Overleden is onze lieve, altijd meelevende buurvrouw Mevrouw De Troije Wij zullen haar missen. Dirk en Anne Ridderbos Met droefheid delen wij u mee dat de Heere na een periode van afnemende krachten heeft weggenomen onze zwager en oom Adriaan Janse in de leeftijd van bijna 81 jaar. Wij wensen onze zus, kinderen en kleinkinderen de ondersteuning en dé nabijheid van de Heere toe om dit verlies te dragen.j Kees van Mourik Jo van Mourik-Louwerse Vlissingen: Leen van Mourik Will van Mourik-Verheij Albert van Mourik Koby van Mourik-Vane tenen: Riekie Wesselink-van Mourik Dirk Wesselink 23 september 2013 Neven en nichten Geschokt en verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en oud bestuurslid Piet van Belzen Wij wensen zijn vrouw, (klein)kinderen veel sterkte toe. Leden en bestuur Vogelvereniging Zanglust Amemuiden Met verbijstering en verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de vader van onze vrienden Gert-Jan en Linda Piet van Belzen Wij wensen onze vrienden en de familie heel veel kracht en sterkte toe. Andreas en Kasia, enny en Sofia, Demian en Leonie, Cor en Michelle, Remco en Saranna, Jorian en Wesley. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis dat na een veelbewogen leven is overleden Cornelis Petrus Maria Houtepen Kees "Old soldiers never die" A 20 februari 1926 123 september 2013 weduwnaar van Pini Witte Marianne en Ad Harold en Ada Milan, Fabian Annemieke en Marco Caroline en Harmen Pien en Alexander fosi Rob en Caroline Onno Katja correspondentieadres: Amnestylaan 42 4336 LA Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Uitsluitend schriftelijke condoleance. t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33