Colofori üvarJadsn J) (Tl9nsenljnq.nl dinsdag 24 september 2013 familieberichten I 31 Guust Burm Els Neve Etiënne Van Dorsselaer Etiënne Van Dorsselaer Op 20 september is overleden, onze vader en opa Reinhard Cords Gelbensande A 3 augustus 1930 Terneuzen t 20 september 2013 Ernst Sander, Jasper Joost Stef, Charlotte, Thomas, Max, Jim Correspondentieadres: Joost Cords Van Aelstsingel 4 3067 XA Rotterdam De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Johanna Maria le Grand Gerard de Kok Wouterina Knop Hendrik Leemans - Henk - amïüeberichten t We staan niet altijd stil bij het woord "samen" Maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze pa, schoonvader, opa en overgrootopa echtgenoot van In de leeftijd van 92 jaar Hulst: Els Burm-Neve Eindhoven: Patricia t en Paul Tieleman-Burm Margo en Joost, Ravi Hugo en Evelien Monster: Ellen en Albert Tieleman-Burm Roosendaal: Marita en Loek van Geersdaele-Burm Daniella en Eric Lars, Sem Annemiek en Joost Karin en Arian Britt,Lynn 22 september 2013 Truffinoweg 62 4561 NT Hulst Pa is opgebaard, in familiekamer 1 Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gelegenheid om afscheid te nemen woensdag 25 september van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 26 september om 13.00 uur in de kapel van "De Blauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de Truffinozaal. De crematie is in besloten kring. Onze bijzondere dank gaat uit naar de huisartsen G.J.M.Roks en M.C.Vedral en de medewerkers van Dé Blaauwe Hoeve. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van mijn zorgzame zoon, mijn grote broer, mijn lieve zwager en onze lievelingsoom 'Kies' Etiënne Ludovicus Mathilde Emelia TV Hulst, 25 juli 1954 t Hulst, 21 september 2013 Zaamslag: Agnes Van Dorsselaer-d'Olieslager Dongen: Eric en Leonie Tessa Frank Correspondentieadres: Brouwerijstraat 72,4565 EL Kapellebrug U kunt afscheid nemen van Etiënne in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 25 september van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 26 sep tember om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van bet crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. We zijn dr. Schulte en het medisch en verzorgend personeel van ziekenhuis 'ZorgSaamin Terneuzen en Hulst erg dankbaar voor de goede begeleiding en verzorging van Etiënne. Op 21 september 2013 moesten wij afscheid nemen van onze lieve neef We wensen zijn moeder, Eric, Leonie, Tessa en Frank heel veel sterkte. Tante Annie van de Bergen-Van Dorsselaer Kinderen en kleinkinderen Oom George Van Dorsselaer Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Jannis Abraham van der Hooft *Zuidzande, 23-10-1916 t Terneuzen, 22-09-2013 Terneuzen: Riet en Jaap de Zeeuw - van der Hooft Terneuzen: Alwin en Ilse Mirthe Nathan Tobias Groede: Adinda en Rink Robin Wouter Marloes en Robin Maartensdijk: Hanneke en John Claessens - van der Hooft Perth (Aus): Sten en Deavi Ruben Utrecht: Anoek en Frank Evelien Marijn Correspondentieadres: Churchilllaan 174, 4532 MG Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 27 september om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Na een moeitevol leven is door de HEERE, op Zijn tijd, van ons weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Elisabeth Pieternella de Kok-Witte Goes, 21 september 2013 Nieuwdorp, 12 december 1950 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Goes: Yerseke: Kapel le: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: E.P. de Kok-Witte Frank de Kok Corma de Kok-de Bode Lisette Moerdijk-de Kok Ad Moerdijk Ilse, Marlon, Daan Leontien de Goffau-de Kok Arjan de Goffau Gert-jan, Eline, Ellis, Lisanne Wilbert de Kok Corrie Hoekman Elsbeth Oostdijk-de Kok Robbie Oostdijk |os de Kok Petra de Kok-de Goffau Fiolierenstraat 1 4431 BR 's-Gravenpolder Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. woensdag 25 september van 20.00 tot 20.30 uur in de Elimkerk, Langeweg61 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 26 september om 10.00 uur in voornoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er alleen nog gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Voor wie lief heeft is niets te zwaar. (Cicero) Na een lang en mooi leven overleed mijn lieve moeder, onze dierbare schoonmoeder, oma en nicht Kamperland, 21 mei 1924 Oegstgeest, 20 september 2013 Wij herinneren haar als een zorgzame vrouw met een groot hart voor de medemens en de natuur Leiden: EllyenTon Utrecht: Dion en Heieen Breda: Alex en Cindy Schagen: Riet en Martien Hardinxveld-Giessendam: Wim en Adrie Roosendaal: Kees en Marianne Nanou en Marnix Correspondentieadres: Azurietkade 16 2332 LB Leiden Er is gelegenheid om afscheid van Woutrien te nemen op donderdag 26 september om 19.00 uur in het zorg centrum Rustenborch, Apollolaan 384 Oegstgeest De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 september om 15.00 uur in Crematorium Middel burg, Westelijke Oude Haven 3 Middelburg U bent van harte welkom waf is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Rustig weggegleden uit het leven, maar dankbaar voor wie hij was, hebben we toch nog vrij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, onze oom en vriend weduwnaar van Lenny Florusse Dordrecht, 17-3-1924 t Terneuzen, 23-9-2013 ZwijndrechtN. Barendrecht-Leemans Neven en nichten Terneuzen Vrienden Correspondentieadres: Reigerstraat 55 3334 AD Zwijndrecht Tel. mobiel: 0653863399 Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 28 september om 10.30-uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waarna aansluitend om 11.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63