Coloton Wat blijft is de emotie... ••QD—PP familieberichten O Hlensenlinq.nl SCI (0111) 45 07 17 amilieberichten Adriana Willemina van de Vrie Arda Arda van de Vrie Adriana Willemina van de Vrie Arda De Uitvaart Informatie Hulplijn Schouwen-Duiveland familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 32 I familieberichten dinsdag 24 september 2013 Zo moe en zo verslagen zijn wij, nu de stilte bij ons is in plaats van jij. Ontzettend verdrietig, maar trots dat zij tot het einde zo dapper en zorgzaam is geweest, laten wij weten dat is overleden onze lieve mama en oma Biezelinge, 9 juni 1958 Drunen Etten- Leur Voorschoten Bergen op Zoom, 20 september 2013 Willemien en Marcel Lars, Olaf, Ralf Michiel en Anniek Emma Arianne Laan van Everswaard 17 4617 LH Bergen op Zoom De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 26 september 2013 om 13.30 uur in de Mozeskerk, Noordstraat-4 te Biezelinge, waarna mama in besloten kring zal worden begraven op de begraafplaats te Biezelinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Mozeskerk te Biezelinge. Mama hield van witte en paarse bloemen. Stem die je opdiept, stem die je raakt, je feilloos raakt tot in de pracht van je naam. Ogen die je verhelderen - o jij zo aanzienlijk. Hand die deelt, hand die heelt, hand die thuisbrengt. Hand op je hart. Een mens, zomaar een mens die je mens is. Na een kort ziekbed is op 20 september 2013 overleden de moeder en oma van mijn kinderen en kleinkinderen. In herinnering, Roel de Boer God geeft niet het antwoord op al onze vragen maar is onze kracht om verder te kunnen gaan Tot ons groot verdriet is overleden - na een kort, ernstig ziekbed - onze lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante op de leeftijd van 55 jaar Wij hadden Arda graag langer in ons midden gehouden, maar zijn ook blij dat haar verder lijden bespaard is. Bergen op Zoom, 20 september 2013 Kapelle: J.M. van de Vrie W.A. van de Vrie-Walrave A.Th. van de Vrie-Graaskamp Biezelinge: Ineke en Paul Bouwens-van de Vrie Jeroen Carlijn Kapelle: Quinten en Cobi van de Vrie-de Regt Job Lotte Jurriën Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Uitvaartverzorging M. de Bruijne CVoor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaartj Dag en nacht bereikbaar op: www. uitvaartschouwenduiveland. nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32