(I fT1ensenlinq.nl ar I Adriaan Janse Elisabeth van de Stadt Beb dinsdag 24 september 2013 familieberichten I 31 Mijn oog zal op u zijn. Psalm 32 8 Met diepe droefheid, maar in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa echtgenoot van Catharina van Mourik eerder gehuwd geweest met Leuntje Wouterse in de leeftijd van 80 jaar. Sint Laurens C. Janse-van Mourik BergambachtAnneke en Jan van Draanen-Janse Bastiaan Arjan Daniël en Janneke Nico Marien 's-Gravenpolder Nico en Nelleke Janse-Louws Adriaan Corné Eline Martij n Westkapelle Maarten en Lenie Janse-Wagenaar Alyssia Onze dank gaat uit naar de doktoren en het verplegend personeel van 't Gasthuis in Middelburg, afd. Bolwerk, voor de medische begeleiding en liefdevolle verzorging. 23 september 2013 Burg. Baaslaan 4 4333 LK Sint Laurens Op woensdag 25 september is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. vrijdag 27 september om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere, na een periode van afnemende krachten, van ons heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan Janse echtgenoot van Cathrien van Mourik eerder gehuwd geweest met Leuni Wouterse in de leeftijd van 80 jaar. We wensen Cathrien, de kinderen en kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. Bennekom: M. |anse L. (anse-v.d. Vorst Oostkapelle: )anse L. )anse-Schoe Neven en nichten 23 september 2013 Na een moeitevol leven is door de HEERE, op Zijn tijd, van ons weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Gerard de Kok echtgenoot van Elisabeth Pieternella de Kok-Witte Nieuwdorp, 12 december 1950 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Goes: Yerseke: Kapelle: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Goes, 21 september 2013 E.P. de Kok-Witte Frank de Kok Corma de Kok-de Bode Lisette Moerdijk-de Kok Ad Moerdijk Ilse, Marlon, Daan Leontien de Goffau-de Kok Arjan de Goffau Gert-jan, Eline, Ellis, Lisanne Wil bert de Kok Corrie Hoekman Elsbeth Oostdijk-de Kok Robbie Oostdijk |os de Kok Petra de Kok-de Goffau Fiolierenstraat 1 4431 BR's-Gravenpolder Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. woensdag 25 september van 20.00 tot 20.30 uur in de Elimkerk, Langewegól te 's-Gravènpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 26 september om 10.00 uur in voornoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er alleen nog gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Geheel onverwachts heeft de Heere van onze zijde weggenomen,onze zwager en oom Gerard de Kok, echtgenoot van E.P. (Beppie) Witte in de leeftijd van 62 jaar Borssele: J.Witte (in herinnering) A. Witte-Nijssen Goes: C.Witte B.L. Witte- de Bue Borssele: A.WItte A.Witte- Hoogesteger Borssele: H.Nieuwenhuijse-Witte F.Nieuwenhuijse Haarlem: M.Wind-Witte T.Wind Borssele: M.Witte C.Witte-Moeleker Wissenkerke: A.Paardekooper-Witte J.Paardekooper Rijssen: C.Nijkamp-Wltte M.Nijkamp Neven en Nichten Wij wensen Beppie, de Kinderen en Kleinkinderen de ondersteuning des Heeren toe in dit smartelijk verlies. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria Maatje Sonke-Geene Mohawk Road Ancaster, Ontario, Canada, in de leeftijd van 87 jaar. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies. Familie Geene Borssele, 21 September 2013 Vanuit Canada ontvingen wij het droevige bericht dat onze geliefde schoonzuster en tante is overleden. M. Sonke-Geene Weduwe van Cornelis Sonke Baarland Familie M.J. Goud-Sonke en kinderen Op 19 september 2013 overleed, na een verdrietige periode van ziekte, mijn lieve partner, onze lieve schoonzus en tante geboren 15 augustus 1924 Tijdens haar leven was Beb docente huishoudelijke vakken op een internaat in Neuchatel (Zwitserland) en daarna directrice van de Landbouwhuishoudschool in Burgh-Haamstede. Burgh-Haamstede, Wassenaar, Rotterdam, G. Dijkstra T.W. van de Stadt-Zijlstra N. van de Stadt-Dil neven en nicht Acacialaan 11 4328 JP Burgh-Haamstede We nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op donderdag 26 september om 13.30 uur in de Kerk van de Herv. Gemeente, Ring 1 te- Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op begraafplaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in uitvaartcentrum "Vredehof". Liever geen bezoek aan huis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31