ÜvarJs da/] O (Tlensenlinq.nl 30 Ifamilieberichten dinsdag 24 september 2013 Pieter van Belzen Piet van Belzen Joop en Bibian van Belzen, Werner, Roland Talitha Maandagmorgen totaal van slag na dat verschrikkelijke bericht. Zo plotseling, zo onwerkelijk... 43 jaar vriendschap blijft staan Piet Nel, jullie jongens en hun vrouwen, de kleinkinderen en verdere familie wensen wc heel veel sterkte. Zondagmiddag heb je ons nog geholpen. Zondagmiddag hebben we nog gelachen om één van jouw imitaties. "Tot kijk, we zien elkaar in ieder geval over een paar weken op je verjaardag". "Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" Gezang 503 (Herv. Bundel) Verdrietig maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden is geweest, delen wij u mee dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en oud-oma Annie van Houwelingen-van der Duijn Schouten Sinds 1989 weduwe van Johannes van Houwelingen in de leeftijd van 98 jaar. Zoutelande: Dick en Paulien van Houwelingen-Ringelberg Loes Daniel Sonja Middelburg: Joan en Cobie van Houwelingen-Donker Sacha en Esther Thessa, Amber Anique en Peter Nourdine, Nick en Kyano Danielle en Damian Enkhuizen: Wilmy en Gerrit de Graag-van Houwelingen Anneke en Ciska Elise Gerrit en Elise Vlissingen, 22 september 2013 Correspondentieadres: D. Koddelaan 12, 4374 ES Zoutelande De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 26 september om 10.30 uur in de aula van Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er in bovengenoemd uitvaartcentrum gelegenheid de familie te condoleren. De begrafenis zal op een later tijdstip in familiekring plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goedereede. Geen bloemen. Met ongeloof en grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega en medewerker Piet van Belzen Piet heeft met grote toewijding ruim 34 jaar als beheerder bouwmarkt voor en met ons gewerkt. Zijn trouw en betrouwbaarheid zijn onovertroffen. Ook zijn onmetelijke arsenaal aan grappen, grollen en anekdotes zullen we node gaan missen. Net zoals Piet Sturm en Dekker in zijn hart droeg, zullen wij Piet in ons hart dragen. Wij wensen Nel, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Collega's en directie van Sturm en Dekker BV Piet van Belzen Wouterina Knop Op 22 september 2013 is vredig overleden onze lieve Jettie de la Hayze - van Buttingha Wichers Henriëtte Eva Catharina Weltevreden (Batavia).27 september 1929 Oostkapelle Jan de la Hayze Utrecht Jan de la Hayze Saar, Gilles, Emma Gouda Hes en Hans Kristian Ploos van Amstel - de la Hayze Evelien en Nathalie, Iris In herinnering Gilles de la Hayze en Phine Knüppe Veldzigt 101,4356 NL Oostkapelle Het afscheid vindt plaats in kleine kring. Verdrietig om het verlies Maar met zo veel fijne herinneringen Nemen we afscheid van onze lieve broer en oom Marinus Pieter Filius Rinus Goes, 22-12-1925 Den Oever, 20-09-2013 Gonnie Filius - Corthals (in herinnering Lidia, Ted Ellen en (an, Alex en Tom t li "De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben we geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvaderen opa Piet van Belzen 13 oktober 1956 23 september 2013 Arnemuiden: Nel van Bélzen-Lampert Salomon en Bonny Tygo en Kyra Pimën Jaimy Heinkenszand: Gert-Jan en Linda De Schone Waardin 18 4341 LG Arnemuiden De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op vrijdag 27 september om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 14.15 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve jongste broer, zwager en oom In de leeftijd van 56 jaar. We wensen Nel en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Josen Nel Klaas (in liefdevolle herinnering) en Maatje Wim en Marina Nelly en Ko Willy en Daaf Rinus Neven en nichten Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom We zullen zijn behulpzaamheid en humor erg missen. P. Lampert S. Lampert-Verhage Piet en Addy Lampert Josen Madelein Lampert Seline en Wilco, Jasper Ellen Lampert 23 september 2013 Diep geschokt zijn wij, door het plotselinge overlijden van onze fijne vriend Wij wensen Nel en de (klein) kinderen Gods kracht en sterkte toe. John en Ger Kamstra Marien en Mieneke Pleijte Arnemuiden, 23 september 2013 Voor wie lief heeft is niets te zwaar. (Cicero) Na een lang en mooi leven overleed mijn lieve moeder, ónze dierbare schoonmoeder, oma en nicht Kamperland, Oegstgeest, 21 mei 1924 20 september 2013 Wij herinneren haar als een zorgzame vrouw met een groot hart voor de medemens en de natuur Leiden: EllyenTon Utrecht: Dion en Heieen Breda: Alex en Cindy Schagen: Riet en Martien Hardinxveld-Giessendam: Wim en Adrie Roosendaal: Kees en Marianne Nanou en Marnix Correspondentieadres: Azurietkade 16 2332 LB Leiden Er is gelegenheid om afscheid van Woutrien te nemen op donderdag 26 september om 19.00 uur in het zorg centrum Rustenborch, Apollolaan 384 Oegstgeest De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 september om 15.00 uur in Crematorium Middel burg, Westelijke Oude Haven 3 Middelburg U bent van harte welkom Cor Filius (in herinnering)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30