üvsr Jsilsii Doris van Jeveren Rinus Blomaard Rinus 2 6 Ifamilieberichten maandag 23 september 2013 O fTlens9nünq.nl Wij willen hierbij iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties in de vorm van kaarten en bloemstukken die wij van u mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 65 jarig huwelijksjubileum Het was voor ons een fijne dag Lena en Steven de Looff Kamilleplein 11 4451 LA Heinkenszand Op zijn favoriete plekje op de camping is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze pa en trotse opa in de leeftijd van 82 jaar. Jo Blomaard - Mol Peter en Mineke Ricardo Yvonne en Jacob Heimolen, 20 september 2013 Ds. H. Boersmastraat 30,4481 CE Kloetinge De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 25 september om 14:00 uur in de aula van het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Onze dierbare broer en goede vriend is op 20 september 2013 plotseling overleden. Wat zullen we hem missen! Kees en Trees Blomaard - Janssens Bep van Driel - Blomaard Marja Bolijn Met droefheid ontvingen wij zaterdag bericht van het overlijden van ons zeer gewaardeerde erelid RINUS BLOMAARD Rinus was een echte Kloetinge-man in hart en nieren. Hij heeft zich vele jaren voor onze vereniging ingezet en wij zullen zijn aanwezigheid zeker gaan missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden v.v. Kloetinge AIwayy looking/ for a/purpoie inlive never found it in Holland and searched allover they World/ through/ work/, hoUidayy alwayy wanting/ to bee/ more/ to find/ what L way looking/ for from/Holland/to Europe/to the/ Middle/east to America/, Alaska/, Canada/ the/ Cartbean/, Afrika/ and/ rnanny moreplacey U ntCLI finely found/ it in/ Lakey entrance/ Auytraalio/the/ other end/ of the/ world/ the/Night my yon* way conceived/ knowing/ the/ tune/ it happened filled/ my live with/ happyneyyl finely found my meaning/ in live, my destiny Not enough/ tune way given uy but 0 know t wilt live on through/ him/ Now Benjamin iy in the Loving/handy of Dadoe my brother and Moniko/, Criy hay been a/ father to him/ stndyhe way born they love him/like there own child, Moniko/ iy now hiy mama/, and he love'y them/ yo much/. Voriy Verdrietig laten wij jullie weten dat mijn lieve mama, dochter, zus, schoonzus en tante niet meer bij ons is. Hillegaersberg, 14 mei 1970 Heinkenszand, 19 september 2013 Benjamin Mama Papa, in liefdevolle herinnering Cris en Monika Andzèlika Stelleweg 6,4451 RL Heinkenszand Zij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. Wij nodigen jullie uit om samen met ons afscheid van Doris te nemen op woensdag 25 september om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. We zijn verdrietig door het overlijden van Doris van Jeveren moeder van Benjamin van Jeveren Wij wensen Benjamin en zijn familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Kinderen en team peutergroep Kibeo Stengeplein, Heinkenszand Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Doris van Jeveren de moeder van Benjamin Wij wensen Benjamin en zijn familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Team en leerlingen van groep 1/2 Omnisschool de Reiger, Heinkenszand Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van Sjors Netten Wij zullen hem herinneren als een zeer prettig en opgewekt persoon met een groot doorzettingsvermogen om van zijn leven het beste te maken. - Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van drt grote verlies. Namens het team Thuisbegeleiding Bevelanden en het Activiteitencentrum Oosterschelde Gors Na een moedige strijd moeten wij helaas afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Wim Gunst In hem verliezen wij een altijd betrokken en behulpzaam persoon. We zullen hem enorm missen. Familie Ridderhof Yerseke, 20 september 2013 Bedroefd, en dankbaar dat hij nu zijn rust gevonden heeft, geven wij u kennis dat is overleden onze vader en schoon vader Alfred Willem Robert Eskens Rob A Bussum 19 oktober 1928 t Middelburg 21 september 2013 Alphen aan den Rijn: Eelco Eskens Oudelande: Monique Vellekoop-Eskens Hans Vellekoop Wij danken de medewerkers van 'Zorgcentrum Rustenburg' voorde liefdevolle zorg waarmee zij onze vader omringd hebben. Correspondentieadres: Heemraad 28 2408 UW Alphen aan den Rijn De crematie zal plaatsvinden donderdag 26 september om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Na een jarenlange vriendschap is overleden onze beste vriend Wim Gunst Ko en Marijke Tolhoek Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud mede-bestuurslid en medewerker Wim Gunst Wim is jarenlang betrokken geweest als bestuurslid en tot het laatst als medewerker bij de organisatie van de jaarlijkse "Wielerronde van Yerseke". Zijn tomeloze inzet voor onze wielerronde en zijn passie voor de wielersport zijn voor ons onvergetelijk. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens Stichting Wielerronde van Yerseke. Wielercomitee Yerseke WIELERCOMITÉ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26