Netwerkfeestje in Kruiningen Het leukste uitje dat u nog nooit heeft gedaan! 6 inDOORSK y Div/e com Netwerken lustrumfeestje Dagvullend programma Zakelijke touch Teambuilding Indoor Skydive Roosendaal Wim Beelen, die praat over Ondernemers in Zeeland. En natuurlijk wordt er volop genetwerkt. En uitgelegd waarom de netwerkclub zo succesvol is. De datum voor het jaarlijkse personeelsuitje komt met ras se schreden dichterbij en ik heb werkelijk nog geen idee wat te organiseren. Uiteraard, er zijn legio mogelijkheden, maar ik wil me dit maal eens buiten de gebaande paden begeven en iets origineels op touw zetten waar nog jaren over nagepraat gaat worden! Foto's: Dirkjan Gjeltema "Dan durf ik met 100% overtui ging te zeggen dat ze bij Indoor Skydive Roosendaal aan het juiste adres zijn," aldus Marketing mede werker Paul Eisten. "Steeds meer mensen weten de weg naar het enige Indoor Skydive Centrum van de Benelux inmiddels feilloos te vinden. Met grote regelmaat be groeten wij gezinnen met kinderen voor een leuk dagje uit of wordt hier een uitdagend vrijgezellen feest gevierd. We krijgen verschil lende groepen over de vloer, want iedereen kan nu eenmaal indoor skydiven. Ook voor bedrijfsuitjes zijn wij een populair adres." En dat is niet verwonderlijk, want als er één uitje is waar de termen uniek en spraakmakend op van toepassing zijn en waar gastge- richtheid hoog in het vaandel staat dan is het hier wel. "Bovendien zijn wij in staat voor bedrijven een dagvullend programma in elkaar te draaien, waarbinnen het indoor skydiven weliswaar de boventoon voert maar nog tal van andere ac- Een volle zaal luistert naar de spreker... tiviteiten omheen plaats kunnen vinden," vervolgt Eisten. "Wat dat betreft benutten wij onze loca tie hier op Recreatiepark de Stok ten volle en kunnen we diverse andere teambuildingsactiviteiten toevoegen aan het programma. Daarnaast ligt ons zusterbedrijf Skidóme Rucphen op slechts tien autominuten waardoor we even eens deze activiteiten - denk aan het unieke en uitdagende Ijskar- ten - er prima bij kunnen betrek ken. Ook voor een hapje en een drankje hoeft u niet uit te wijken naar elders. De deuren van eetcafé the Swoop staan namelijk voor u open. De mogelijkheden zijn met andere woorden legio." "Wilt u het fun element combi neren met een zakelijke touch en er bijvoorbeeld een meeting of brainstormsessie aan koppelen? Dan staat de Inofec Skybox tot uw beschikking, die van alle gemak ken is voorzien en de afgelopen tijd zijn meerwaarde al dubbel en dwars heeft bewezen. U wordt hier namelijk even helemaal uit uw comfortzone gehaald, wat niet zel den zorgt voor een verhelderende frisse wind door het bedrijf." "Uiteraard nemen wij u de gehele organisatie uit handen. Het enige dat wij van u verwachten, is dat u geniet. En reken maar dat dat gaat lukken. Het hoogtepunt van de dag is namelijk die 'vrije val' ervaring in de windtunnel. Met een gezon de dosis spanning zien wij ze erin stappen," besluit Eisten. "En daar na... een big smile; het gevoel met zijn allen iets unieks en grensver leggends meegemaakt te hebben waar ze niet over uitgepraat raken. U verlegt gezamenlijk grenzen wat de teamspirit zichtbaar vergroot. Kortom: teambuilding zoals u nog nooit heeft gedaan. Reken maar dat hier lang over nagepraat zal worden!" Indoor Skydive Roosendaal De Stok 24 Postbus 155 4700 BN Roosendaal Tel. 0165 520 547 info@indoorskydive.com www.indoorskydive.com KRUININGEN - Mag het in de bouwsector nog steeds geen vetpot zijn, toch vierden Zeeuwse ondernemers in de bouw- en woon- branche vorige week (13 september) een feestje. In het gebouw van Techno West Services in Kruiningen. De reden: het eerste lustrum van Ondernemers in Zeeland, de netwerkgroep van de Zeeuwse bouw- en woonbranche. Natuurlijk werd er genetwerkt. Tijdens het buffet en bij de borrel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 90