Schip er Schijter maas hagoort Dimpion WOONGOED Kunnen we jou aanbevelen bij onze opdrachtgever? Kunnen we jou aanbevelen bij onze opdrachtgever? CAD/CAM programmeur Verkoper/Calculator Bestuursleden m/v m s, mem Personeel Organisatie Maas Hagoort Lampen is een autoriteit in de verlichtingswereld. Voortdurende innovatie in produc ten, diensten en processen staat samen met onze professionaliteit en expertise garant voor de beste lichtoplossingen. Onze aanpak wordt gewaardeerd door klanten en onderscheiden met bijvoorbeeld de High Growth Award, FD Gazelle en andere nominaties. Wegens onze ambitieuze groeistrategie zoeken wij op korte termijn nieuwe, gedreven en leergierige collega's voor onze vestiging in Goes: LOGISTIEKE DUIZENDPOOT COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Kijk voor de uitgebreide functie-omschrijvingen en sollicitatieprocedure op www.maashagoort.nl. zaterdag 21 september 2013 MEDEWERKER VOOR ONZE VLEESAFDELING SLAGER m/v - (fulltime) Personeel Organisatie (fulltime) ZEEUWS-VLAAN DEREN DIRECTEUR/BESTUURDER (m/v) (gemiddeld 4-8 uur per week) Rod* Kruis Het districtsbestuur Zeeienc is> een enthouaast. professioneel collegiaal be stuur dat bet landelijke beleid vertaalt r.sar de regionale behoeften en ontwil «tóngen Het bestuur motiveert, coördi neert en begeleidt«fe afdelingsbesturen. Cm dit ook in de toekomst goed te kun nen doen, 7tjr, mi voor net districtsbe- Stuur Zeeland op zoek naar gedreven en diplomatieke bestuursleden WIJ VERLICHTEN UW WERK AANZIENLIJK ITM is een succesvol en toonaangevend bednjf m bet snijden en zetten van eer. grote verscheidenheid aan plaatrr.atena - ten. Zij zijn o.a gespecialiseerd in com putergestuurd tasciSAij&n en waterjet snijden van metalen Eer. Betrokken team van 25 medewerkers staat dagelijks klaar voor haar klanten om ais betrouwbare partner hen steeds optimaal van dienst te kunnen zijn. Kijk voor meer informatie www. itmmetaainl In deze functie ben je verantwoordelijk voor het optimaal inplan nen van de diverse machines en voor het maken van de grote variëteit aan snijprogramma's. Je houdt je bezig met inkoop van producten en materialen en bent verantwoordelijk voor het opti maal inrichten en implementeren van het ERP systeem. Continue procesoptimalisering is voor jou vanzelfsprekend. G B Verseke B.V. is een sterk groeiend bedrijf van ca. 25 werknemers, die zich o.a. bezighoudt met het bevoorraden van restaurants met allerlei soorten vis, schaal- en schelpdieren en vlees. Vanwege uitbreiding van onze vlees activiteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar: Inhouding functie: - Het portioneren van rund kip, kalf en varkensvlees. - Het gereedmaken van de vleesbestellingen met vers en diepvries vlees. - Ondersteunen van voorkomende werkzaamheden. Voor bovengenoemde functie is ervaring in de vleesbranche een absolute pré. Het loon is in overeenstem ming met de zwaarte van de functie. Als flink aanpoten en vroeg beginnen voor u geen probleem is dan kunt u uw sollicitatie met vermelding van de beoogde functie binnen 10 dagen sturen aan: Vishandel G B Yerseke B.V. T.a.v. Dhr. M. Marnix Boone Kreeft 35 marnix@vishandelgb.nl 4401 NZ Yerseke 0113-574548/06-22413618 In deze functie heb jé veelvuldig contact met klanten en onder houd je een goede relatie met hen. Je vertaalt de klantbehoefte naar de beste oplossing, maakt offertes en calculaties. Je overlegt met interne afdelingen betreffende werkvolgorde en levertijden. Gevraagd wordt: Gedreven, enthousiaste vakgenoten. Betrokken nieuwe collega's die willen meewerken aan verdere professionalisering en optimale klantenbinding. Geboden wordt: Zelfstandige en veelzijdige functies binnen een gedreven en enthousiast team met een no-nonsense cultuur. Goede arbeids voorwaarden en ontwikkelmogelijkheden. Informatie en solliciteren Meer informatie vind je op www.schippervacaturebank.nl. Heb je vragen over deze functies, neem dan contact met Astrid de Zeeuw-Beemster, 0113-23 94 00. Wil je solliciteren? Mail dan jouw brief met cv naar vacatures@schippergroep.nl. visbicinciel Yersctcc B.VC Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is een woningcorporatie met ca. 6100 woningen in bezit en beheer, ver spreid over 40 kernen in heel Zeeuws-Vlaanderen. Voor de komende jaren heeft de corporatie ambitieuze plannen ontwikkeld op het terrein van gebiedsontwikkeling, herstructurering en de ontwikkeling van maat schappelijk vastgoed. Om het bovenstaande op een verantwoorde wijze te realiseren en de aansturing van de onderneming op zorgvuldige en adequate wijze te laten plaatsvinden, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van De functie directeur/bestuurder De bestuurder geeft op een verbindende manier leiding aan de corporatie. Hij/zij is in staat de organisatie op een professionele wijze verder te ontwikkelen en verbindt het corporatiebeleid met het gemeentebeleid. Het profiel U beschikt over aantoonbare bestuurlijke ervaring in deze sector. Kennis van de vastgoedontwikkeling, - beheer en - exploitatie, gedegen bedrijfskundige en financiële expertise zijn cruciaal. Hoge eisen worden gesteld aan persoonlijke kwaliteiten: ondernemerschap, integriteit, een resultaatgerichte instelling, een goed gevoel voor politieke en maatschappelijke verhoudingen en een verbindende stijl van leidinggeven, zijn essentieel. Op website (www.woongoedzvl.nl) vindt u een uitgebreide profielschets van de functie directeur/bestuurder. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de Wet Topinkomens (WNT) die sinds 1 januari 2013 van kracht is. Benoeming is voorzien per 1 januari 2014. Bent u geïnteresseerd? Bent u die ambitieuze bestuurder? Bent u geïnteresseerd in een functie met maatschappelijke betrokken heid in een zakelijke, klant- en resultaatgerichte omgeving en bent u tevens bereid zich in Zeeuws-Vlaan deren te vestigen? Dan ontvangen wij uw reactie graag uiterlijk vóór 14 oktober 2013. Dë gesprekken met kandidaten worden gehouden op 24 en 25 oktober 2013. Een assessment maakt onderdeel uit van de procedure. U kunt uw belangstelling voor deze functie kenbaar maken door het schrijven van een brief aan de voorzit ter van de Raad van Commissarissen van Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, vergezeld van een motivatie en recente CV. Gelieve op de enveloppe te vermelden 'vertrouwelijk, sollicitatiebrief bestuurder'. Woongoed Zeeuws-Vlaanderen t.a.v. de heer mr. J. Seijdlitz Postbus 269 4530 AG TERNEUZEN U kunt uw reactie ook via de email versturen aan l.urgel@woongoedzvl.nl Uw reactie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer L. Urgel, directeur/bestuurder a.i., telefoonnummer 0115-636051 Wegens uitbreiding van het team zijn wij op zoek naar een: Wij vragen: Minimaal hbo werk- en denkniveau; Aantoonbare ervaring met werken op beleidsniveau; Affiniteit met vrijwilligerswerk; Uitstekende communicatieve vaardigheden; Betrokkenheid; Overtuigingskracht. Wij bieden: Werken binnen een enthousiast en collegiaal bestuur; Begeleiding en professionele ondersteuning; Onkostenvergoeding op Lasis van gemaakte kosten; Ervaring bij een wereldwijd werkende organisatie. Spreekt deze vrijwillige bestuursfunctie je aan, stuur dan je brief met cv aan Schipper Personeel Organisatie, t.a.v. Astrid de Zeeuw-Beemster, Postbus 8, 4460 AA Goes. Of mail naar vacatures@schippergroep.nl. Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met Astrid, 0113-23 94 00. Kijk ook op www.schippervacaturebank.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 52