oil Colofon yvittem JrecCerik Schenk y^'im oop Paula Pieter Cornelis Jeronimus Pieter Komejan Adrie Everaers Annie de Smet-Cornelis Uitvaartverzorqir :amiisebertchten Joke Kint-de Ridder Wat in onze herinnering blijft is haar lach... De warme steun, het medeleven, de vele veldbloemen en de grote belangstelling na het overlijden van hebben diepe indruk op ons gemaakt. Het is een grote steun geweest. Conny van der Hoeff Sven Ramon Goes, september 2013 Dc belangstelling en deelneming die u ons hebt betoond na het overlijden van hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Familie Jeronimus Meliskerke, september 2013 Op 22 augustus jl. hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Uw aanwezigheid, uw kaart of uw handdruk zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor onze hartelijke dank. Familie Karelse-Komejan Jan Provoost Bedankt allemaal, Wij willen jullie allemaal bedanken voor het vele medeleven, een troostend woord of een arm om de schouder. Het heeft ons goed gedaan na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en mijn opa Izaak Jan Deurloo Nogmaals hartelijk dank. Nel Deurloo-van Luijk jolanda en Edwin Niels Goes, september 2013 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Jannie Kloosterman-Sonke Adrie en Alie Elly en Huib [an en Sarie Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, september 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het overlijden van onze moeder, oma en tante Irma Bogaart-Rottier Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Familie van Dijk-Bogaart Familie van Dommelen-Rottier Kloosterzande, september 2013 Voor uw blijk van medeleven en belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze Oop betuigen wij u onze welgemeende dank. Het is goed te ervaren dat u mede beseft wat wij in hem verliezen, en dat u net als wij het grote gemis in dierbare herinnering zullen bewaren. Job Nieuwerkerk, september 2013 In al onze gedachten zul je voor altijd bij ons zijn. Wij voelen ons zeer gesteund door de vele blijken van medeleven, die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Maria Francina Janna Moerland-den Herder Hiervoor onze hartelijke dank. Wageningen: Gerard en Maria Ilse, Keetie, Marijn Kapelle: André en Liesbeth Hanneke en jan, Anne September 2013 Voor de vele kaarten, telefoontjes, berichtjes, lieve woorden en uw aanwezigheid na het overlijden van mijn man, onze vader en opa willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. J. Everaers-de Nooijer Annemiek en Jacco Adriaanse-Everaers Chantal en Jeffrey Esmee en Robin Vlissingen, september 2013 Suus Wondergem-Boogaard Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Aaltje Houtekamer-Geluk betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2013 Hartelijk dank voor uw medeleven en de overweldigende hoeveelheid condoleances die wij ontvingen na het overlijden van Samen met u hebben wij op prachtige wijze afscheid genomen van onze ma, oma en grootoma. Kinderen en partners, klein- en achterkleinkinderen. IJzendijke, september 2013 Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Aaltje Houtekamer-Geluk betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2013 MAREA UITVAART De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website: i DE VLIEGER Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg ~-V De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Met velen hebben wij op 29 augustus jl. afscheid ge nomen van mijn lieve dochter, vrouw en onze mama Het heeft ons goed gedaan dat u daarbij aanwezig bent geweest of op een andere manier uw meeleven heeft getoond. Langs deze weg willen wij u daarvoor hartelijk danken. JosFenny Pieter, Iris Annie de Ridder-Bruinooge 'Koewacht, september 2013 Een hand, een woord een kaart, een gebaar heeft ons allen goed gedaan na het overlijden van onze vader, opa en "ouwe opa" Hartelijk dank daarvoor. Kinderen Klein-en achterkleinkinderen Middelburg, september 2013 Dominique Wilco Eens komt een klare schone dag Uw betuiging van medeleven na het overlijden van onze (schoon)moeder, oma en overgrootoma heeft ons allen goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Uit aller naam Henriëtte Wondergem Middelburg, september 2013 "Omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4574 CA Zoutetande - 06-40796515 - www.rnaf<•oitvaart.rt rim 1 UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland I f0k Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 ■jp' www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43