^UpikbüEuiiJiri^ Solange Leonie Marie Theodule Coene Bram de Waardt 42 I familieberichten zaterdag 21 september 2013 O fHensenlinq.nl Na een leven vol zorgzaamheid, hartelijkheid en vriendschap is van ons heen gegaan onze lieve schoonzus en liefdevolle tante *18-08- 1930 1 19 09 2013 Sas van Gent Temeuzen Zij heeft intens genoten van de vriendschap van vele mensen om haar heen. Tilburg Mevrouw M.J.M Coene-van der Borght Mayke Den Haag Arthur Den Haag Napoleon en Wencke Julia, Vita Wassenaar Inez en Martij n Jasmijn. Bernice, Dominique Baarn Tamara en Rudolf Joséphine, Adriaan, Arthur Bussum Roland en Monique Sjoerd, Pauline Rotterdam Peter-Paul en Joke Katelijne Bussum Oswald en Annemie Frédérique, Josephine, Tom Correspondentieadres: Napoleon Coene, Paramaribostraat 21a, 2585 GL Den Haag. l.n.coene@ziggo.nl Voorafgaand aan de uitvaartdienst, a.s. 26 september, kunt u om 12.45 uur afscheid nemen van tante Solange, in Familiehuis "De Geslootene Boom Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De uitvaartdienst zal worden gehouden om 14.00 uur in de Emmaiiskerk, Albertingk Thijmstraat 2 te Temeuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. .De crematie zal aansluitend in alle stilte plaatsvinden. Wij danken alle medewerkers van het Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen, voor hun liefdevolle zorg en aandacht. I.p.v. bloemen, wordt een gift op rekening nr. 127793542 t.n.v. Vrienden van het Hospice te Axel, door ons op prijs gesteld. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Denise Virginia Veneranda Kindt-Lafort Temeuzen, 19 september 2013 Lieve Bonma Willem Louwerse -Wim- Woorden schieten tekort. voor de overweldigende belangstelling voor, tijdens en na de uitvaart van Langs deze weg willen we u daarvoor oprecht danken. Met trots kijken we terug^ op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het doet goed te beseffen hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Betsy de Waardt kinderen en (achter)kleinkinderen Middelburg, september 2013 t De laatste uren voor het einde van het leven, dan wordt de grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden, verliest zijn glans, verliest zijn zin, Maar achter de gesloten ogenglanst een gigantisch groot begin. Toon Hermans Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, is in de leeftijd van 87 jaar heengegaan onze lieve echtgenote, moeder en bomma. echtgenote van André Kindt Sluiskil, 25 augustus 1926 Temeuzen: André Temeuzen: Rolanda en Adri Martino en Geraldine Boas en Eden Marouschka en Jeroen Quintilio, Marilène en Yannick Lorenzo Temeuzen: Mario en Thera Lisa, Tessa en Lucas Waalre: Renato en Jeannette Yonas èn Samara In herinnering: Zusje Patrick Correspondentieadres; Rodenbachstraat 163 4532 CX Temeuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 25 september om 10.30 uur in de Emmaiiskerk, Alberdingk Thijmstraat te Temeuzen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het Monuté crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen dan gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je laatste kusjes gegeven, Je laatste kusjes ontvangen, Rust zacht lieve Bonma, we gaan je missen! Veel liefs,Je kleinkinderen en achterkleinkinderen In plaats van-kaarten Overweldigend was de grote belangstelling en uw medeleven gedurende de ziekte en na het overlijden van mijn liefhebbende man, onze lieve vader en opa Tijdens zijn ziek zijn werd hij niet vergeten, maar gesteund door velen, familie, vrienden, bekenden, gemeenteleden en buren. Hij kon zo genieten van een telefoontje, een klein gebaar en een bezoekje of een praatje. Dat gaf zijn dag weer kleur. Hij was daar erg dankbaar voor. Dank voor allen die hem omringden gedurende zijn werkzame leven als boer en toen hij ziek werd en zijn dagen genietend thuis en in zijn tuintje doorbracht. Ontroerd hebben wij bij het afscheid ervaren dat zo velen hem een warm hart toedroegen en dat met ons wilden delen door hun aanwezigheid. Wij willen u van harte bedanken voor alle steun en medeleven, in welke vorm dan ook. Wij hebben het als troostend ervaren. N. Louwerse-Janse Joke en Willem Fred Gerda en Peter Joey Timo Quinty Maxime Middelburg, september 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42