gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: Het is een gave van God. Efeze 2: 8 De Here heeft op Zijn tijd thuisgehaald onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Anna Elisabeth Hoekstra - van der Weele sinds 13 maart 2013 weduwe van Oege Hoekstra 20 april 1930 119 september 2013 Zij was zorgzaam, dienstbaar en vol levenslust, een voorbeeld voor ons allen. Sijke en Alex ford Tessa Mart Mieneke en Luuk Annemarel en ïvar Laurens en Elsemiek Daniël Lieske Frederieke en Willem Jan in herinnering Lize en Theo Daan en Melissa Marleen Pim Mama is bij ons thuis. - Eperweg 33s 8181 ET Heerde De gedachtenisdienst van Woord en gebed zal gehouden worden op woensdag 25 september om 14.00 uur in de aula van Memento Mori, Brinklaan 4a in Heerde. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren tussen 13.00 en 13.45 uur in genoemd uitvaartcentrum. Na de dienst wordt mama in familiekring naar haar graf begeleid. zaterdag 21 september 2013 familieberichten I 41 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Anna Elisabeth Hoekstra-van der Weele in de leeftijd van 83 jaar. Bep Tange-van der Weele Evert Tange (in herinnering) Adrie van der Weele Marie Sandee-van der Weele Jo Sandee Neven en nichten Kamperland, 19 september 2013 'Jezus is mijn toeverlaat De HERE heeft op Zijn tijd tot Zich genomen Zijn kind Janna Sara Vlaander-Bakker sinds 25 december 2001 weduwe van Hermanus Vlaander 23 maart 1925 19 september 2013 Christus is voor mij gestorven, heeft gena voor mij verworven! 'k Ben van dood en zonde vrij! familie Bakker familie Vlaander correspondentieadres dhr. J. Vlaander Molenstraat 47 4543 CN Zaamslag De samenkomst van Woord en gebed wordt D.V. gehouden op dinsdag 24 september om 14.00 uur in de Gereformeer de Kerk 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'De Levensbron'. Onze dank gaat uit naar zorgcentrum 'Ter Schorre unit A31, voor hun inzet en goede zorg. -I. I.n r:| Dankbaar voor alle liefde en goedheid die we van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Theodorus Allegondus Kouwenhoven - Theo - in de leeftijd van 83 jaar. Annie Kouwenhoven-Kloeg Doran Marianne en Ron Stroo-Kouwenhoven Linda en Jos, Julia, Lisa Sophie en Mark Marjolijn en Hans van Paassen-Kouwenhoven Annette en Jeroen, Iris, Damien Suzanne en Werner Benny Kouwenhoven en Karin Verheul Milena Wioletta Kyra Allard en Bianca Kouwenhoven-Baarends Maryn Tirza 18 september 2013 Jacob van Ruysdaellaan 27 4382 RT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 23 september van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Theo Kouwenhoven Wij wensen Annie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vlissingen: Huib Kouwenhoven t Nella Kouwenhoven-Klopmeijer Fam. S.P. Groen-Kouwenhoven Fam. H.J. Kouwenhoven G.H. Kouwenhoven t Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest Wij zullen ons vaak herinneren hoe je bent geweest Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en trotse opa Willem Marinus Gunst - Wim - echtgenoot van Anthonia Ridderhof overleden 20-9-2013 geboren 26-4-1934 A. Gunst-Ridderhof Adri en Anne-Marie Gunst-Meijaard Riccardo Natasha Marcel en Monique Gunst-van Ast Davy Denise Damstraat 57B 4401 AC Yerseke De afscheidsdienst wordt maandag 23 september om 13.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Wij danken zorginstelling Allévo voor de zorg en liefde die aan Wim besteed is. Ook de huisartsen dr. Mak en dr. Kok voor hun bijstand en zorg Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Haar stoel is leeg, haar stem is stil. Bij het opgaan van de zon is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Lien Verduin-Boot weduwe van Jan Verduin Den Helder, 20-5-1928 t Terneuzen, 19-9-2013 Peter t en Marijke Frans Corrie en Hans t Jan Ellie en Rinus Ineke en Jo Irene en Alex Hannie en Pascal Robbie en Saskia Wim Paula en René Herman en Dora kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Van Diemenstraat 25 4535 AP Terneuzen Op dinsdag 24 september is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal om 14.00 uur gehouden worden in Zorgcentrum 'Bachten Dieke', Koninginnelaan 2 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41