E Philips HS1 defibrillator-AED Supercompleet naar het Sauerland! 1.155, Gratis professionele instructie van 60 minuten bij u thuis. 4ol vrijdag 20 augustus 2013 Inclusief 2 diners per persoon! 3-/4-/5-daagse autovakantie Bad Sassendorf inclusief verblijf en ontbijt Maritim Hotel Schnitterhof**** ■UB 131—mt, *11 ijr.-Hiri' T*f Aankomstdata en prijzen www.kras.nl/LR51801 Hoe boek ik deze lezersreis? S>. <P> H KRAS NU Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties VOOR GEWONE MENSEN IN ONGEWONE SITUATIES W WEBWINKEL Bon wub27nx Philips HS1 defibrillator-AED Lezersprijs Nog even heerlijk nazomeren of bent u al toe aan een winterse trip? Het Sauerland is elk jaargetijde geweldig om te bezoeken! Niet voor niets, want met haar bergachtige omgeving is het de perfecte bestemming voor het maken van mooie fiets- en wandeltochten. Spe ciaal voor u selecteerden wij een luxe 4-sterren hotel op een prachtig landgoed in kuuroord Bad Sassendorf, gevestigd in gerestaureerde vakwerkhuizen. Uw ontbijtbuffet en2xdinerp.p. zijnal inbegrepen... Een prima uitvalsbasis om het Sauerland te verkennen of een grote stad als Dortmund te bezoeken. Voor u, als lezer van deze krant, geldt een korting van 10 p.p. met als uiterste boekingsdatum 20 oktober! Dit unieke 4-sterren-plus hotel is ai meer dan 200 jaar oud en is gevestigd in traditionele vakwerkhuizen. Het hotel ligt in Bad Sas sendorf op een prachtig landgoed en beschikt o.a. over een receptie, lift, restaurant, een bar, lounge, terras met uitzicht op het park, Wi-Fi (gratis), parkeerplaats (ca. 4,50 per dag), een binnen zwembad, fitness, sauna (gratis) en een kegelbaan (ca. 10 per uur). Alle kamers zijn in 2009 volledig vernieuwd en beschikken over een telefoon, televisie met Nederlandse zenders, radio, kluisje, minibar, Wi-Fi, bad/douche en toilet. Klantbeoordeling8*! Mantim Hotel Scfimtterhoi Aankomst van 30 september 2013 t/m 31 maart 2014. Normale prijs Lezersprijs 3 dagen vanaf 80 nü vanaf 79 4 dagen vanaf 120 nü vanaf €119 5 dagen vanaf 150 nü vanaf €149 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 3/4/5 dagen (2/3/4 nachten) verblijf in Maritim Hotel Schnitterhof met een welkomstdrankje, ontbijtbuffet en 2 x een diner (op de eerste en tweede avond). Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, toeristen belasting ca. 2,60 p.p.p.n. voor de eerste persoon, 2,20 voor de tweede persoon (verplicht, ter plaatse te betalen), reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking verplicht). Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR51801 of bel met KRAS.NL: 0900- 9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR51801 en actiecode WEG40002. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 20 oktober 2013. Op dit moment is de overlevingskans bij een plotselinge hartstilstand minder dan 7% Met elke minuut die verstrijkt, neemt de kans op een succesvolle afloop met ongeveer 10% af Een schok van een defibrillator is de meest effectieve manier om het normale pompritme van het hart te herstellen. De overlevingskans van het slachtoffer is het grootst als binnen vijf minuten na de hartstilstand een schok wordt toegediend. Het vermogen om een leven te redden Elk jaar worden bijna 15.000 mensen in Nederland door een plotselinge hartstilstand getroffen. De méerderheid van deze mensen ziet dit niet aankomen en heeft vooraf geen symptomen. Reanimatie is belangrijk, maar reanimatie alleen kan het normale hartritme niet herstei len. Gebruik van een defibrillator wil niet zeggen dat iemand met een hartstilstand altijd overleeft, maar als de juiste hulp eerder ter plaatse is, kunnen er meer levens worden gered. Met Philips HeartStart-defibrillators kan vrijwel iedereen de belangrijkste oorzaak van een plotselinge hartstilstand behandelen door snel en effectief een schok toe te dienen. Zo kunnen overal levens worden gered: op het werk, tijdens het sporten, onderweg,... De Philips AED instructie bij u thuis Als elke seconde telt geeft een AED training op uw eigen Philips AED een enorm rendement. In 1 uur leert u thuis uw eigen AED kennen. Bij deze instructie nodigt u natuurlijk ook uw buren en familieleden uit. Hierbij bestel ik: D x Philips HS1 defibrillator-AED a 1.155,- Gratis verzending Voornaam Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: UUDD D D Telefoon: E-Mail: Specificaties Meest verkochte, snelste enjpakkelijkste AED ter wereld. Betrouwbaar door dagelijkse automatische zelftesten. Zeer eenvoudig te bedienen. Duidelijke instructies leiden u door elke defibrillatiestap en helpen u bij het reanimeren. Medisch topproduct. Geschikt voor baby's, kinderen en volwassenen. Bij levering geïnstalleerd en direct klaar voor gebruik. Met bijbehorende draagtas. Klein en weegt slechts 1,5 kg. 8 jaar Philips garantie instructie bij u thuis. Ik machtig Buckaroo Payment Bankrekening: Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Handtekening: Gratis verzending

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40