üTdfJadan K 38 I familieberichten vrijdag 20 september 2013 ITl9nsenlinq.nl Peter en Corine den Boer en Jan en Paula Kesteloo geven u kennis van het voorgenomen huwelijk van: Zoë den Boer Henk Kesteloo Het startschot van het huwelijk en de inzegening vindt plaats op D.V. 27-09-2013 in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1, Koudekerke door ds R. Poesiat, om 13.30 uur. U bent van harte welkom op de receptie te Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, 4371 RE Koudekerke, van 19.30 tot 20.45 uur. Toekomstig adres: Middelburgsenraat 83a 4371 ER Koudekerke Marius Kempe en Cobie Kempeneers zijn 45 jaar getrouwd op 4 oktober 2013 Marco - Bianca - Ad en kleinkinderen bezorgers van 's-Heerenhoek Wat wasje sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ons klaargestaan, flink was je, je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven... Verdrietig geven wij u kermis van het overlijden van onze zorgzame moeder, onze lieve oma en overgrootoma Hendrika Cornelia de Looff-Verburg echtgenote van Eduard Aart de Looff f 2000 21 april 1916 117 september 2013 Sanny en Maas in herinnering Riet en Louis Co Aart en Adrie Eddy en Coby kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, Eilandzorg De Wieken" Correspondentieadres: Karnemelksvaart 23 4301 GW Zierikzee Maandag 23 september nemen we om 11.00 uur afscheid in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkenden van "De Wieken Harmke Nelisse - Visser Tonny Nelisse Geschokt ontvingen wij bericht van het onverwachte overlijden van Cees Dooge vader, schoonvader en opa van onze vrienden Angelique. Marcel, Dennis en Kevin Westerweele We wensen hen en de verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Etiënne en Lenette Wij brand enGina Willem en Linda Pier en Denise Jacco en lolanda AartenTanja [an en Yolet Forine en Steven Basen Irna Reinieren Mieke en de kinderen Harmke Nelisse Visser Tonny Nelisse Harmke Nelisse - Visser tante Bè Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Piet en Lien Verhage-Minderhoud Loura en Gottfried Aebischer-Verhage Corrie en Piet Minderhoud-Verhage Westkapelle, 17 september 2013 Een leven kwam tot rust in de palm van Gods hand. Heel bedroefd omdat wij haar nu moeten missen, maar dankbaar omdat zij in haar slaap en zonder lijden is heengegaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en overgroot-oma Catharina van Cadsand weduwe van Marinus Riemens in de leeftijd van 96 jaar. Hoek Wim en Krina Riemens-Deij Sas van GentIzaak en Nelly Riemens-Verbrugge Schoondijke Riet en Johan de Feijter-Riemens Klein- en achterkleinkinderen Hoek, 18 september 2013 correspondentieadres: - Irisstraat 24 4542 EB Hoek De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 23 september om 14.00 uur in de Protestanse Kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in jeugdgebouw 'de Ark', naast de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Vremdieke voor de liefdevolle verzorging. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lieve oma, oud omaatje, oma ouwe, oma Hoek Waar mensen mensen zijn, die elkaar verstaan, waar liefde liefde is, daarheen wil ik gaan. Waar het eeuwig vrede is, waar de zon schijnt, waar een nieuwe wereld is, die niet meer verdwijnt: Wat zullen we je missen! Rinus en Annie Peter en Heieen William en Eline Mario en Marjolein Suzanne en Hans Caroline en Arjen Johan en Suset Marco en Elke Achterkleinkinderen en achter- achterkleinkinderen r Ik ga slapen. Ik ben moe. Sluit mijn beide oogjes toe. Heere. houd ook dag en nacht, over Harmke trouw de wacht. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot ons groot verdriet mededelen dat plotseling van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van in de leeftijd van 63 jaar. Zuidzande: Tonny Nelisse Oostburg: Freddy Nelisse, Kaylee Oostburg: Ricky Nelisse, Rico, Beau 17 september 2013 Dorpsplein 9 4505 AR Zuidzande De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op maandag 23 september om 13.00 uurin het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren vanaf 15.00 uur in H.R.C de Rode Leeuw, Dorpsplein 13 Zuidzande. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heel plotseling is uit onze familiekring weggenomen, onze lieve jongste zus, schoonzus en tante In de leeftijd van 63 jaar echtgenote van Heit t en Mem t Gerkje en Broer Rinske en Frouke Uilke en Paula Pytsje en Pieter Margje en Stef IJtje en Paul Tjibbe t Klaas Jon en Baukje Neven en Nichten Zuidzande 17 september 2013 'n Beetje, Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetjê. En alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe maar op'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat plotseling overleden is onze lieve schoondochter, schoonzus, en tante echtgenote van Tonny NeÜSSe Pa en Ma Nelisse Kitty Rita en Jan Adrie en Marie-jeanne Lydi en Hans Johnny Addy en Wim Jolanda en Jacques Zuidzande 17 september 2013 Neven en nichten Heden ging van ons heen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38