"Aantrekkelijk totaalplaatje" Drone strandt op nok van Grote Kerk in Goes - I. Goes: Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Oostburg: Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen: Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen: Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. Meedenken over aanleg Thools wandelnetwerk powered by Ford EcoBoost Lederen bekleding 14% bijtelling Die fase bestaat uit een netwerk van 75 kilometer met bewegwijze ring en andere voorzieningen. Het eerste deel wordt aangelegd op Sint Phipsland en de noord kant van Tholen. Daarmee wordt de omgeving van Stavenisse, Sint- Annaland en Oud-Vossemeer be doeld. Belanghebbenden als wan delverenigingen, grondeigenaren en terreinbeheerders worden uit genodigd om mee te werken aan het project. Ook andere inwoners die geïnteresseerd zijn, kunnen aanschuiven. De bijeenkomst van 26 september duurt van 19.00 tot 22.00 uur en vindt plaats in het ge meentehuis. Aanmelden kan ui terlijk morgen via horn- stra.c@tholen.nl of via telefoon nummer 0166-668290. Streekmuseum De Meestoof staat zaterdag 21 september in het teken van de jaren ze ventig. Vanaf 14.00 uur zijn er modeshows met onder meer kleding uit die tijd. Tussendoor treedt dames koor Kir Royal op. Het gezel schap zal het repertoire eveneens aanpassen aan het thema. De dag is één van de activiteiten die het museum dit jaar houdt in het kader van het 40-jarig bestaan. De dag duurt tot 17.00 uur. Accelerando en Euterpe treden op GOES - Nee, hoogtevrees moet je niet hebben voor het klusje dat lo- han Mesu en Simon van Wouwe van de Monumentenwacht giste ren moesten klaren op het dak van de Grote Kerk in Goes. Daar was een drone, een klein onbe mand luchtvaartuigje, gestrand. Het apparaat was ingezet om de torenspits te inspecteren. Archi tectenbureau RDH is gevraagd om onderzoek te doen naar restau ratie van de torenspits en een dro ne leent zich perfect om moeilijk bereikbare plaatsen van dichtbij te bekijken. Daarvoor was een consortium van bedrijven bena derd dat proeven njet drones bij diverse kerken in Nederland uit voert. Voor de veiligheid was er nog een touw aan de vliegend ca mera bevestigd, maar dat bleef ha ken achter de duivenpinnen op het dak. Na een 'reddingsoperatie' van de Monumentenwacht is de drone uiteindelijk weer van het dak van Streekmuseum in teken van jaren 70 Bootjes voor bruinvistelling De stichting Rugvin zoekt vrijwillige schippers met motorbootjes die zondag mee willen doen aan de bruinvistelling op de Ooster- schelde. Voor de scan mag het niet te hard waaien, eer der is de telling daarom ook afgelast. Wie zondag met een aantal tellers aan boord over de Oosterschelde wil varen kan contact opnemen met Stichting Rugvin door te bellen (026-3635444) of mailen, rugvin@planet.nl. Muziekvereniging Acceleran do uit Sint-Annaland maakt zaterdag een rondgang door het dorp. De parade begint om 19.00 uur bij De Welle- vaete en zal daar een uur la ter ook weer eindigen. Bij slecht weer gaat de rond gang niet door. De samenspelgroep van Eu terpe uit Sint-Maartensdijk treedt zaterdag op in de Gasthuiskapel in Tho- len-stad. Dit concert begint om 14.30 uur. Ford Focus Titanium ECOnetic Lease Jk 'J "2? I Nu vanaf !age. tenzij anders aangegeven. Wi .b.v. belastingschijf van 42%. Forc Rijtesten.nl: DONDERDAG 19 SEPTEMBER 2013 BEVELANDEN en THOLEN 27 en 16-inch lichtmetalen velgen normaal 2.600.- nil VOOf 995,- Ford Lease vanaf 339,- per maand Netto bijteiling vanaf 128.- per maand s prijzen vangend vervoer. Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspecificaties. Gemiddeld brandstofveibruik en CO,-uitstoot: km/liter: 29,4: llter/100 km: 3,4: CO g/km: 88. .'MfHALHO VAM ml MAM THOLEN - De gemeente Tholen en de Stichting Landschapsbeheer Zeeland houden donderdag 26 sep tember een startbijeenkomst over de aanleg van de eerste fase van een Thools wandelnetwerk. SINT-ANNALAND door Luc Oggel de kerk gehaald. Ook dat leverde De twee medewerkers van de Monumentenwacht halen de gestrande drone van het dak van de Grote Kerk. een mooi plaatje op. foto Mechteld Jansen SINT-ANNALAND BURGHSLUIS Navigatiesysteem met 5-inch kleurenscherm SYNC Bluetooth en Voice Control USB-aansluiting voor iPod/MP3-speler Active Park Assist (automatisch inparkeren) Parkeersensoren voor en achter Ford Power Startbutton. Normaal vanaf 29.495,- Uw voordeel (dus minder bijtelling) 3.300.- #0» T

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63