1 Carla Ruurdtje Huibers-Ferwerda Carla Huibers - Ferwerda 1 38 I familieberichten donderdag 19 september 2013 (Densenltnq.nl "De mooiste bloemen worden als eerste geplukt" Ze zat nog vol plannen voor jaren, maar het heeft niet zo mogen zijn. Veel te vroeg en onverwachts hebben we Carla, mijn geweldige vrouw en onze allerliefste moeder en oma moeten laten gaan. Rotterdam 3-4-1947 t Kapelle 17-9-2013 Piet Ingrid, Kirsten, Carlijne Lieke en Gijs, Lucas, Belle f. Tijn. Lente Margriet en Pim, Boet. Mack Heel veel dank aan iedereen voor het medeleven, de lieve mooie woorden, berichtjes, bloemen en kaarten in de laatste weken. Ze heeftalles gelezen, gewaardeerd en gekoesterd. Correspondentie adres: Vroonlandseweg 58, 4421 GL Kapelle huibers@zeelandnet.nl De afscheidsmis zal worden gehouden in de H. Maria Magdalenakerk (Singelstraat 9 te Goes) op dinsdag 24 september om 13.30 uur. Carla houdt van bloemen, daarom zouden we het fijn vinden als iedereen een bloem of tak voor haar mee neemt, (zonder cellofaan) Aansluitend wordt Carla in besloten kring begraven. Vanaf 16.00 uur is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en na te praten bij Hotel van der Valk, Anthony Fokkerstraat 100, 4462 ET Goes. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Liefdevol kijken wij terug, met verdriet nemen wij afscheid van onze schoonzus en tante Rotterdam, Bram en Hansje Huibers Goes, Mieke en George Henni Buxerulles,Frankrijk, Joke en Sjard Smit Nieuwerkerk a/d IJssel, Anneke en Menno Vermaas Neven en nichten Voor altijd in ons hart, onze lieve golfvriendin Carla. We zullen je erg missen. Mieke Cathrien Tineke. Nooit meer een praatje.. Nooit meer een wijntje.. Veel te snel hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Carla Huibers Kapelle: Joute en Hielkje van der Meij Dirk Jan en Gadicha Lieke en Kai Amsterdam: Trienke Mijn lieve Pierre, onze wijze papa en stoere opa is na een kort ziekbed overleden. Hij was een fijne echtgenoot, een echt vriendje, en een voorbeeld voor zijn kinderen. Piet Romijn journalist Ridder in de Orde van Oranje Nassau Sliedrecht 27 augustus 1932 Goes 17 september 2013 Mies Romijn - van de Wetering Pieter en Hanna Robert en Wendela Caroline, Rick Simon en Cara Camelia Klaverstraat 73, 4322 CG Scharendijke Piet is thuis. U kunt persoonlijk afscheid van hem nemen op donderdag van 19 tot 20 uur en op vrijdag van 11 tot 12 uur. Gezamenlijk willen wij hem op zater dag 21 september om 12 uur herinneren in de aula van het crematorium in Middelburg. Na de afscheidsbijeen komst is er gelegenheid tot condoleren. Wij nodigen u vervolgens om 15 uur uit in Grand Café Westenwind in Scharendijke voor het uitbrengen van een toost op zijn leven, dat gelukkig en boeiend was. - Piet hield van kleurige bloemen - Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marieke de Jong dochter van onze medewerker en collega Miranda. Wij wensen Miranda, familie en kennissen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ Plotseling is overleden de vader van ons lid Siem Meinte Jacob Hoekstra Wij wensen Siem en zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Atletiekvereniging AV'56 Goes, 18 september 2013 Bedroefd hebben wij kennis genomen van hefoverlijden van Marieke de Jong dochter van onze collega Miranda. Wij wensen Miranda en haar familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de afdeling Onderhoud - N.V, EPZ te Borssele De Heer is mijn Herder, het ontbreekt mij aan niets. Psalm 23:1 Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Simon de Visser Oostkapelle, 9 april 1934 t Zeewolde, 13 september 2013 Koos de Visser-Geschiere Gillis en Anja Ruben David Esther Ko en Piotr Aak 4 3891 DG Zeewolde Simon is thuis opgebaard. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 23 september om 11.00 uur in kerkcentrum Open Haven, Kerkplein 8 te Zeewolde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Dasselaarweg te Zeewolde. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op de dag van de uitvaart van 10.15 tot 10.45 uur in bovengenoemd kerkcentrum. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "Open Haven". Zondag 15 september is overleden oiTZe zeer geliefde broer en zwager Simon de Visser in de leeftijd van 79 jaar. We wensen allen die hem lief waren veel sterkte met dit verlies. Middelburg: J. de Visser t Middelburg: H. de Visser Amsterdam: M. Reitsma-de Visser B. Reitsma t West-Souburg: N. van Soelen-de Visser G. van Soelen Neven en nichten Met verdriet hebben wij vernomen dat van ons is heen gegaan mijn zwager en onze oom, de heer G. Kaaijsteker Wij wensen de familie heel veel sterkte. Mevrouw Willemse-Verwest d:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38