■b Jaden Cornelis Jacobus Dooge Cees Dooge Pieter Cornelis Ringelberg Piet O ITlensenlinq.nl donderdag 19 september 2013 familieberichten I 37 km Als het leven niet meer gaat zoals je hoopt, doordatje zoveel wordt ontnomen en het leven niet meer "jouw leven is. Dan komt de tijd dat wij er in moeten berusten, dat ook voor jou het einde is gekomen.... Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen geven wij kennis dat, na een moeilijke laatste levensfase, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame Vader en opa in de leeftijd van 66 jaar. Nieuwerkerk, Nieu werker k, Biezelinge, Willy Dooge - Quist Frans en Janita Niels Stijn Angelique en Marcel Dennis Kevin 17 september 2013 Brouwerstraat 6 4306 BE Nieuwerkerk Dé begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Wij willen alle medewerkenden van Allévo Thuiszorg en "Cornelia" danken voor de goede zorg en aandacht aan Cees en ons gegeven. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Vlissingen, Coos en Silvia Dooge Sjoerd en Valmira Lisanne en Kristof Milan Sem Nieuwerkerk, 17 september 2013 - Cees Dooge Heden overleed onze neef en oom Cees Dooge echtgenoot van Willy Quist in de leeftijd van 66 jaar Oosterland: Noordwelle: Serooskerke: Oosterland: Oosterland: Zierikzee: Corrie en Cees van der Have-Dooge Rirtus en Janny Dooge-Kosten Amieke en Andre Marieke en Joey (an en Christien Meivin Maiko Mare en Fabienne Kees Dooge en Petra Fugenschuh Wij wensen Willy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 17 september 2013 Elizabeth Johanna Gabriëlse - Verhage Elisabeth Gabriëlse-Verhage Moe Bè Lieve oma, Bè Gabriëlse-Verhage Bure Bette Adriana de Jager-Labruijère Toch nog onverwacht is, na een lange periode waarin zijn gezondheid steeds minder werd, overleden onze lieve zoon in de leeftijd van 48 jaar. Wij zijn de verzorgenden van verpleeghuis Allévo Cornelia - afd. Vliedberg dankbaar voor de liefdevolle zorg en aandacht aan hem gegeven. M. Ringelberg M.J. Ringelberg-Koster Zierikzee, 16 september 2013 Verpleeghuis Allévo Cornelia - afd. Vliedberg Correspondentie-adres: Familie M. Ringelberg Markt 4 4318 AG Brouwershaven De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 20 september om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.15 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet en berusting dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker en -collega Piet Ringelberg Wij wensen zijn ouders en verdere familie veel moed en sterkte toe. Directie en medewerkers Deli XL. Burgh-Haamstede We zijn bedroefd dat we nu al afscheid hebben moeten nemen van onze zwager en oom echtgenoot van Willy Dooge-Quist, in de leeftijd van 66 jaar. Wij wensen Willy, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bruinisse: Ma Quist Roosendaal: Cor en Ine Quist Pascal en Sabine Mieke en Matthew Roosendaal, 17 september 2013 "Ik steun op God, mijn toeverlaat"ps. 91 vs. 5 In vol vertrouwen in haar Heer en Heiland is zacht en kalm van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Westkapelle: Stefanus Gabriëlse Adrie Gabriëlse f Westkapelle: Piet Gabriëlse Westkapelle: Ella en Kees den Dekker Wim Schoe t Best: Angela Gabriëlse en Henny van Geffen Ramses en Maria Elmar en Patty Meivin Wilco en Elise Arjen en Jacinda Eline en Mike Francisca en Hugo Fabian 17 september 2013 Correspondentieadres: Molenweg 1 2 4361 BW Westkapelle Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 19 september van 19.30 tot 20.30 uur, aan de Torenstraat 21 te Westkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 21 september om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerkeweg te Westkapelle. Voorafgaand aan de begrafenis is er'om 10.30 uur een herdenkingsdienst in de Moriakerk aan de Markt te Westkapelle. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het Jeugdgebouw van 09.45 tot 10.15 uur. Aansluitend aan de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Moriakerk. Onze speciale dank gaat uit naar dr. Hei/mans, dr. van Eede-Hidkens, dr. van Eede en verplegend en verzorgend personeel van "Ter Reede" en personeel "Zorgstroóm". Liever geen bloemen. We kregen het droeve bericht dat is overleden We herinneren ons als neven en nichten de vele mooie jaren in familieverband Families: Chr. Kleinepier-Gabriëlse A. Gabriëlse-Roelse C. Boogaard-Gabriëlse Bedankt voor alle liefde, humor, gezelligheid en mooie herinneringen. Je was er altijd voor ons. We zullen je ontzettend missen! Ramses en Maria Wilco en Elise Arjen en Jacinda Elmar en Patty Meivin Eline en Mike Francisca en Hugo Fabian Na een moeizame levensavond is van ons weggenomen onze goede vriendin Wij wensen Fanus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Piet en Kee Roelse Arjaan en Mina van Vaardegem Kees en Mina Minderhoud Arjaan en Jane t Flipse Westkapelle, 17 september 2013 Heden overleed onze meelevende buurvrouw Wij wensen Fanus., kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. de buren Bure Ma Bo en Mientje Jan en Rina Piet en Nanda Marten en Kim Westkapelle 17-9-2013 Dit is mijn gebod, Dat gij elkander lief hebt Gelijk ik u liefgehad heb. Johannes 15:12 Verdrietig delen wij mede, dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve zus,schoonzus en tante Koudekerke t Kapelle 31 maart 1929 18 september 2013 Kapelle: A. de Jager Stationsstraat 9 4421 AK Kapelle Wij willen de medewerkers van zorgcentrum 'Cederhof' bedanken voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 23 september vanaf 12.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal om 13.00 uur de dankdienst voor haar leven worden gehouden. Hierna zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37