Colofon OvsrJadaii amilieberichten 34 Ifamilieberichten woensdag 18 september 2013 mensenlinq.nl Met veel liefde, bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze moeder, oma en overgrootmoeder Irma Maria Meeuse-de Clerck weduwe van Dirk Meeuse A Overslag, 5 februari 1909 t Westdorpe, 16 september 2013 Marie-Louise t en Wim van den Bergh-Meeuse Irma Guilliamo, Amelia, Emillio Gert en Indah Maros Adri t en Hermine Meeuse-Baart Anneke en Sandra Paul en loëlle jairo, Noalt Correspondentieadres: Schreyboom 2,4554 CS Westdorpe L) kunt afscheid van haar nemen in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 20 september van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 september om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Beliamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze hartelijke dank gaat uit naar alle medewerkers van 't Verlaet voor de goede en liefde\'ol!e verzorging die (o)ma van hen heeft mogen ontvangen. Donald Olckers Ons bereikte het bericht van het plotselinge overlijden van de heer Donald Olckers Levenspartner van Thea Oosterhof, le medewerker afd. Huishouding ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen. Wij wensen Thea, haar kinderen en de familie Olckers heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers Facilitaire Dienst, afd. huishouding ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Als leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve, zorgzame partner, onze moeder, oma en overoma Janna Padmoes-Bosman weduwe van Iman Padmoes 23 november 1981 partner van E. Verschoor A 7 april 1929 -t 17 september 2013 Heinkenszand: Dré Verschoor Goes: Ineke en Hans Kievit-Padmoes Joyce en Andy Erik en Dian Oudelande: Jan en Ria Padmoes-Oosthoek Marieke en Peter Amber, Demi, Kevin Menno en Eline W Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van SVRZ, Afd. Dijkstede, voor de goede verzorging. Kamilleplein 31,4451 LB Heinkenszand De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 20 september om 15.45 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 15.30-15.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd bestuurslid Joseph (SjeD van Daele Voor de vele jaren dat hij zich met grote passie heeft ingezet voor de vereniging als bestuurslid, penningmeester en oud voorzitter zijn wij hem zeer dankbaar. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, achter kleinkind en overige familie veel sterkte. Het bestuur en leden van duivenvereniging P.V. De Zwaluw St. Jansteen. Ido Huisman Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zuster en tante Janna Padmoes-Bosman Familie Bosman Nooit zal je meer in je tuin kunnen lopen en werken. Waar iedere bloem en iedere plant getuigen van je zorgzame hand. Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo 'n pijn. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve ma, oma en omi. Wij zullen je missen. Op 15 september 2013 hebben we afscheid moeten nemen van Juliana Maria Pauwels-Lernout Juliëtte weduwe van Petrus Alphonsus Jacobus Pauwels Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 15 september 2013 Correspondentieadres: Dullaertstraat 5,4561 KA Hulst U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 1 van DF.LA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, opdonderdag 19 september van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 20 september om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Henricus, 's-Gravenstraat te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Huil niet om mij mijn lijden is ten einde voor mij geen zorgen meer geen angst en nooit meer pijn. Amsterdam 15-09-1961 t Terneuzen, 15-09-2013 Partner Thea Oosterhof Kinderen Stephan Van der Gucht Melissa Van der Gucht Cynthia Van der Gucht Correspondentieadres: Zaanstraat 42, 4535GK, Terneuzen Jouw sterven is zo moeilijk te verwerken, Het doet nog zoveel pijn, te moeten leven met de gedachte datje nooit meer bij ons zult zijn. Jouw sterven is zo moeilijk te begrijpen, afscheid nemen ging niet meer. te weten dat ik jou voorgoed moet missen, dat doet zo verschrikkelijk veel zeer. Ik had je nog zoveel te zeggen, maar ik weet, er komt een keer. Dan zien we elkaar weer. We zullen hem missen in ons koor. Wij wensen Trijnie, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van Kerkkoor Wemeldinge Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd koorlid UlTVAARTi t (VERZORGING IPeter Butler Voor een peróooniijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70