Praag 3 dagen genieten in Aparthotel Deiden A 8 woensdag 18 september 2013 Slechts v.a Slechts v.a 4 dagen Shoppingcruise Keulen Düsseldorf 3 dagen balclerman.nl StHSBIpSt™ Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Gratis genieten voor opa en/of oma*4 Slechts Vertrekdata en prijs per Prijzen 2013 persoon Vertrekdata en prijs per Prijzen 2013 persoon **Komtu met minimaal 6 personen dan verblijft 1 persoon gratis! Adviesprijs* 125,- Lezersprijs* 99,- Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. Kom eens heerlijk genieten in het leukste familiehotel van Nederland! Als u uw kinderen en of kleinkin deren meeneemt dan kunt u zelf gratis verblijven! Praag, Gouden Stad aan de Moldau, was eens de zetel van de goudmakers. Eeuwenlang behoorde Praha, zoals de Tsjechen het noemen, tot de be langrijkste Europese steden. Prachtige gebouwen en monumenten getuigen van de rijke historie. De stad wordt gedomineerd door de Praagse Burcht. Al in de 9e eeuw werd met de bouw van deze vest ing begonnen. Heel oud is ook de Karelsbrug over de Moldau, nu een prachtige wandelpromenade. Veel wijken hebben door smalle straatjes, steeg- Donderdag 10,17,24,31 okt. 99,- Donderdag 7,28 november 89,- Donderdag 14,21 november 79,- Donderdag 5,12,19 december 99,- jes, trappen, winkeltjesen terrassen een eigen en gezellig karakter. U kunt in de stad ook gezellig winkelen en het is goed toeven in één van de gezellige bierkelders, waar u kunt genieten van het beroemde Tsjechische bier. Tijdens het afwis selende excursieprogramma laat onze Neder landstalige gids u kennismaken met de belangrijk ste bezienswaardigheden. Bij de prijs inbegrepen: 3 overnachtingen in een middenklasse hotel in een comfortabele kamer met bad of douche, toilet, telefoon, televisie en lift. U verblijft in Hotel Olympik Tristar, Globus of gelijkwaardig Dagelijks goed verzorgd ontbijtbuffet Excursies met bus (excl. entreegeld) Vervoer per luxe Tourist Class touringcar We hebben voor u een 3-daagse shoppingcruise naar Duitsland samengesteld. Vanuit Arnhem Rijnkade varen we naar de Duitse 'shopping- steden' bij uitstek, Keulen en Düsseldorf. In deze tijd van het jaar staan deze steden helemaal in het Woensdag 27 november 99,- Vrijdag 29 november 99,- Woensdag 4 december 99,- Vrijdag 6 december 99,- Woensdag 11 december 99, Vrijdag 13 december 99,- Woensdag 18 december 99,- Vrijdag 20 december 99,- Aparthotel Delden is gelegen in de mooie gemeente Hof van Twente in het pittoreske plaatsje Delden. Hier kunt u volop genieten van de mooie omgevingdie zeer geschikt is voor lange wandelingen en prachtige fiets tochten. In Aparthotel Delden is van alles te beleven. Vooral uw kinderen en kleinkinde ren zullen zich geen seconde vervelen. Wat dacht u van het uitgebreide spelterras waar van alles te doen voor jong en oud. Van uren spelen in de mooie klimkooi tot even gezelligeen potje biljarten. Een duik in het mooie zwembad en een uurtje bowlen maken dat u zich nooit hoeft te vervelen. Weer of geen weer! In Aparthotel Delden schijnt altijd de zon. De kinderen kunnen samen met u verblijven in de luxefamiliekamersdievanalle gemak ken zijn voorzien. Opa en oma toch liever wat privacy? Aparthotel Delden beschikt ook over hotelkamers en luxe suites. Aparthotel Delden beschikt tevens .over een eigen 9 holes golfbaan De Lage Mors die rondom het hotel gelegen is. Als hotel gast kunt u tegen gereduceerd tarief hier van gebruik maken. Wilt u zich eens luxueus laten verwennen? Ook dat kan in Apartho tel Delden. In Wellness Vital staan de ge- teken van de kerst en u kunt er prima kerstinkopen doen op de gezellige kerstmarkten. De comforta bele 3-sterren schepen zijn van alle gemakken voorzien. Ze beschikken over cabines voorzien van douche, toilet, verwarming, raam en tv. Daarnaast bieden de schepen een leuke bar met in de avond live muziek, een lounge en een restaurant meteen uitstekende keuken. U verblijft in een 2-persoons cabine. De verzorging aan boord is op basis van logies en ontbijt. Boek snel want vol vol! Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in een 2-persoonscabine benedendek achterzijde 2x ontbijtbuffet Toeristenbelasting Toeslag familiekamer is 25,- per kamer per nacht. De normale kinderkortingen en toeslagen zijn van toepassing op dit arrangement. Bovenstaande prijs is exclusief toeristenbelastingen reserveringskosten a 8,- per reservering. Te boeken tot 1 april 2014. Toeslag feestdagen zie www.aparthoteldelden.nl/opaoma kwalificeerde medewerksters klaar om u een massage, gezichtsbehandeling of een hamambehandeling te geven. Inhoud Arrangement: •3dagen/2nachten 2 x ontbijtbuffet •1x3 gangendiner Gratis gebruik van spelterras Gratis gebruik van het overdekte zwembad 1 uur gratis bowlen per kamer gratis parkeren gratis wifi Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of u kunt rechtstreeks boeken bel met Aparthotel Delden tel: 074-3777666 of mail receptie@aparthoteldelden.nl www.aparthoteldelden.nl/opaoma PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44