U EN UW OOGSTTUIN BUITEN 7 WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2013 Wat u ziet op deze pagina is slechts een selectie van de oogst van afgelo pen week. Zonnebloemen, druiven, appels en tomaten brengen het ech te najaarsgevoel. Zeker de pompoenen" in alle soorten en maten zijn al tijd weer kleurige boodschappers van het omslaand jaargetij. Is de oogst rijker dan voorgaande jaren? Het zou best eens kunnen. Voor wie denkt dat we niet in het zachtste en zonnigste deel van Nederland zitten, kijk eens naar de kiwi's uit Vlissingen. Zo'n overvloedige oogst, daar zouden ze in Australië van opkijken. Voor volgende week woensdag 25 september hopen we op foto's van mooie septemberluchten. Afgelopen dagen werden we door de ene na de andere depressie belaagd. Die brachten nattigheid, maar ook indruk wekkende wolkenformaties. Stuur uw foto's van wolkenformaties met vermelding van naam en woonplaats voor maandag 23 september naar buiten@pzc.nl (1 MB, 200 dpi). VOLGENDE WEEK: U EN UW WOLKENFORMATIE Stuur uw foto('s) voor maandag naar buiten@pzc.nl De mooie oogst uit de moestuin. Maja de Wolf, Oost-Souburg Onze pompoenoogst met de grootste pompoen tot nu toe, die weegt bijna 25 kilo. familie Don, 's-Gravenpolder Eindelijk, na drie jaar wachten, groeien deze kiwi's in onze tuin. Nu maar hopen dat ze ook lekker smaken. Jeanette Siegers, Vlissingen Wij genieten volop van deze heerlijke tomaten. Liesbeth Verstraate, Oostkapelle De oogst zal niet lang meer op zich laten wachten. Diana Kruijsse, Terneuzen De zonnebloemen die uitgebloeid zijn krijgen alweer een nieuwe bestemming. Corina Eijkman, Zaamslag Ons driejarig appelboompje met dit jaar voor het eerst een rijke oogst van ruim vijftig appels. Piet de Peuter, Rilland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43