Colofon amtlieberichten O (11ensenlinq.nl familieberichten I 35 Matty Vercammen-de Nooijer Onze lieve Oma 'V Matty Vercammen Tante Matty Matty Ido Huisman Ido Huisman woensdag 18 september 2013 Zorgen was je leven voor iedereen stond je altijd klaar bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven bedankt voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Ze heeft tot het laatste toe gevochten maar met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn overgrootmoeder weduwe van Helmuth Vercammen in de leeftijd van 68 jaar. Yvonne en Henk Grootjans-Vercammen Selina en Mario Tyler Délano en Eline 16 september 2013 Correspondentieadres: Klaverakker 27 4341 MAArnemuiden Er is gelegenheid om afscheid van Matty te nemen op vrijdag 20 september van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematroium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heel veel dank gaat uit naar dokter Bronzwaer en het team van Zorgstroom. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon, zoveel liefde. Je was er altijd voor ons. We zullen je missen met heel ons hart. Oma, we houden van je. Liefs Selina en Délano Een hele dikke knuffel en kus van mij voor jou. Liefs Tyler Matty het is goed geweest je kon niet meer Wij begrijpen het wel maar toch doet het zeer Heel verdrietig, maar vol bewondering voor de moed en de kracht waarmee je tot het laatst toe hebt gevochten, nemen we afscheid van onze lieve zorgzame zus en schoonzus Tannie en John Ria en Paul Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Veel heb je voor ons betekend We zullen je nooit vergeten Voor altijd in ons hart. Rust zacht lieve Brigitte en Leon, Patria en Evan, Cynthia en Angelo Michelle en Thijs, Damian Angela en Quint, Yaron Hoe veel ik om je heb gegeven weet je. Voor alles mijn oprechte dank. Ik zal je heel erg missen. Je blijft voor altijd in mijn hart. Je liefhebbende zwager: Peter Vercammen Na een korte ziekte is overleden ons koorlid Ido was 2e tenor van het Zeeuws Mannenkoor. Wij herinneren hem als een goede zanger met een krachtige stem. Ido was bovenal een fijn en hulpvaardig mens. Wij missen hem en wensen Trijnie en zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van het Zeeuws Mannenkoor Goes, 16 september 2013 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd koorlid We zullen hem missen in ons koor. Wij wensen Trijnie, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van Kerkkoor Wemeldinge Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 0884)13 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl We zullen je heel erg gaan missen. UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een perioonlijle begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35