to. i UJbS Jadan Lena van der Blom-Stein 34 Ifamilieberichten woensdag 18 september 2013 nignsenlinq.nl .mm Te zijn, bij wie er niet meer zijn, heel diep in je gedachten en niet met woorden lang en luid, kan af en toe de stille pijn verzachten, er gaat een wonderlijke rust van uit. Verdrietig, maar met dank in het hart voor alles wat zij voor ons allen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Pieter van der Blom t 2010 in de leeftijd van 92 jaar. Wageningen, Anja en Ton Blokzijl-van der Blom Tineke en Michaël Inge en Harmen Marjolein, Lonneke Bruinisse, Jaap en Tineke van der Blom-Moerkerke Wendy en Johan Mart van der Blom t 2011 Middelburg, Els en Jaap Zwart-van der Blom Anne-Jan Lenneke en Benjamin Rama Bruinisse, 12 september 2013 Zorgcentrum "In 't Opper", kamer 072 Correspondentieadres: Belfort 33 4336 JK Middelburg Naar de wens van moeder en oma heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Laszlo Jankovics Lotci Marieke de Jong Donald Olckers Meinte Hoekstra Vol ongeloof en met verbijstering hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van Meinte Hoekstra We zullen de gezelligheid en luisterend oor van Meinte enorm missen. We wensen de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies Personeel Bouwshop De )ager-Tolhoek Goes Als leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve, zorgzame partner, onze moeder, oma en overoma Janna Padmoes-Bosman weduwe van Iman Padnioes 23 november 1981 partner van E. Verschoor A 17 april 1929 -t 17 september 2013 Heinkenszand: Dré Verschoor Goes: Ineke en Hans Kievit-Padmoes )oyce en Andy Erik en Dian Oudelande: |an en Ria Padmoes-Oosthoek Marieke en Peter Amber, Demi, Ke\'in Mennoen Eline W Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van SVRZ, Afd. Dijkstede, voor de goede verzorging. Kamilleplein 314451 LB Heinkenszand De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 20 september om 15.45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 15.30-15.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zuster en tante Janna Padmoes-Bosman Familie Bosman Jan Sinke Jan Sinke Enige en algemene kennisgeving. Voor altijd in ons hart gesloten... Wij geven kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn liefhebbende man, onze lieve vader en trotse opa Bicske (Hongarije) 14 november 1941 Breda 13 september 2013 C.Jankovics-Kuijpers Kathy en Rinus Trimpe-Jankovics Mark Richard en Hanneke Szilvia en Ron Schot-Jankovics Stefan Debby Margrietstraat 14, 4388 KX Oost-Souburg Geheel naar zijn wens hebben wij in besloten kring afscheid van hem genomen. Sprookjes hebben soms geen happy end, ook al was jij dat als kind wel gewend... Verdrietig, maar ook opgelucht dat aan haar lijden een einde is gekomen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze mooie, dappere dochter en zus Zierikzee, 25 maart 1982 Vlissingen, 16 september 2013 Het is beter iets moois te moeten verliezen, dan het nooit gekend te hebben! Miranda en Peter de Dreu Jeroen de Jong Tara Schoolstraat 30 4354 AK Vrouwenpolder De herdenkingsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 20 september om 13:30 uur in 'De Ontmoeting', Fort den Haakweg 2 in Vrouwenpolder. Van 13:00 tot 13:15 uur is er nog gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Marieke. Aansluitend begeleiden wij Marieke naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar iedereen die betrokken was bij de liefdevolle verzorging van Marieke. Amsterdam 15-09-1961 t Terneuzen, 15-09-2013 Partner Thea Oosterhof Kinderen Stephan Van der Gucht Melissa Van der Gucht Cynthia Van der Gucht Correspondentieadres: Zaanstraat 42, 4535GK, Terneuzen Jouw sterven is zo moeilijk te verwerken, Het doet nog zoveel pijn, te moeten leven met de gedachte dat je nooit meer bij ons zult zijn. Jouw sten/en is zo moeilijk te begrijpen, afscheid nemen ging niet meer. te weten dat ik jou voorgoed moet missen, dat doet zo verschrikkelijk veel zeer. Ik had je nog zoveel te zeggen, maar ik weet, er komt een keer. Dan zien we elkaar weer. When it's darkness in the delta only heaven is in sight whent it's darkness in the delta let me linger in the shelter of the night. Mijn allerliefste gabber, onze allerliefste vriend, plotseling weg, onvoorstelbaar, niet te bevatten. Lieve Moniquè, Benfë en grote vriend Siem, wij zullen er altijd voor jullie zijn. Max en Ria Egter van Wissekerke, Mike en Wilma Chantal en Michel Eline en Johann Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze broer, zwager en oom L. de Hamer-Sinke C. J. de Hamer K. Sinke (t) H. Sinke - de Vos A. Sinke (t) C.F. Sinke - Westveer neven en nichten Kruiningen, 17 september 2013. 'Ons hart en hoofd zijn gevuld met mooie en fijne herinneringen.' Met veel verdriet maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geveti wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa, opa en overopa Kruiningen, 19 december 1927 Oude Havenstraat 1 4421 HZ Biezelinge Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Hospice 'Het Clarahofje' én huisartsenpraktijk Bakx en Riemeijer. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Biezelinge: A.D.W. Sinke - Rijkse Kapelle: Leny en Daan Patrick Eric en Eline, Thijs, Anne Oost-Souburg: Ada Warschau: Marianne en Gerard t Goes, 17 september 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34