TELEVISIE 15»
RTL7/
Veronica
I CANVAS
Street outlaws
Voor een paar duizend dollar heb
je in de VS een oude opgevoerde
muscle car. Leuk voor een avondje
illegaal straatracen.
Econoshock 2.0
Journalist Michael Van Droogen-
broeck zoekt naar de wortels, ge
volgen en oplossingen van de hui
dige crisis. In deel drie van de vijf
verdiept hij zich in de energievoor
ziening. Raakt de olie echt op?
Canvas, 21.10 uur
Waar is De Mol?
Gers Pardoel scoorde een hit met
Ik neem je mee. Johnny de Mol
neemt hém mee naar Japan, waar
de gadgetfreak volop geniet.
SBS 6, 21.30 uur
KRO detectives:
Waking the dead
Een naakte, verwarde vrouw
(Sharon Maughan) helpt politie
team van Peter Boyd (Maughans
echtgenoot Trevor Eve) aan tips
over een dubbele moord uit 1967.
Start van het achtste seizoen.
Nederland 1, 21.20 uur
uitenlan
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 Grensver-
leggers 09:40 RTL Z Nieuws
10:20 Lokaal Duurzaam 10:40
RTL Z Nieuws 12:20 Toekomst
makers 12:40 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z Opening Wall
Street 15:35 De Succesfac
tor 15:50 RTL Z Opening Wall
Street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Ondernemerszaken
16:40 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:03 RTL Telekids 17:05
Judge Maria Lopez 17:35 Goe
de Tijden, Slechte Tijden
06:55 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Born2Cook 14:30 My kitchen
rules 15:30 MasterChef Austra
lië 16:30 Poh's Kitchen 17:00
My kitchen rules
06:01 Disney XD: De Tofu's,
Amazing spiez, Davincibles, Phi-
neas Ferb, The suite life on
deck, Pair of kings, Ranger die-
renjournaal vanuit Emmen, Jake
en de Nooitgedachtland pira
ten, A cars toon, Amazing spiez,
Davincibles, Casper's griezel-
school, Rekkit Rabbit, De To
fu's, Matt's monsters, Dude,
that's my ghost!, Phineas
Ferb, Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen, Zeke Luther,
Lab Rats, Phineas Ferb, Dude,
that's my ghost!, Lab Rats,
Crash Bernstein, Pair of kings,
Phineas Ferb, Het Speelplein,
Dude, that's my ghost!, Kickin'
it, Lab Rats, Pair of kings, Crash
Bernstein
09:00 Radio 2 op één 12:00
Zomerbeelden 12:20 Dagelijk
se kust 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:25 Rond de wereld,
rond de zee 14:50 Lark Rise to
Candleford 15:40 Kinderen van
Dewindt 16:30 Heston's Mis
sion Impossible 17:15 Clips
17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:20
Lou Grant 11:05 Zomerbeel
den 12:30 Zender uit de ether
15:37 100" 15:40 Login 16:03
100" 16:06 Docview: Econo-
shock 2.016:58 100" 17:01
Lou Grant
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op Je Hielen, Re
ality
19:30 Helden Van 7: Ice Road
Truckers, Reality
18:05 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:05 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
19:00 Achter gesloten deuren.
Gedramatiseerde reality
18:00 Veronica's funniest com
mercials ever!
18:10 That 70'sShow
18:35 2 Broke girls
19:05 Two and a half men
19:30 According to Jim
18:00 Het journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 ledereen beroemd
18:00100"
18:02 Cheers
18:28100"
18:30 Via Canvas: Hobo
19:28100"
19:30 Login
O
00
20:30 Flood, Actiefilm
20:30 Sarah Jessica Parker
Week: Striking Distance,
Actiefilm
20:00 The little couple, Reality
20:30 Awake, Thriller
20:00 Zo., Humoristisch pro
gramma
20:05 The big bang theory, Co
medy
20:30 Criminal minds, Misdaad
serie
21:25 Chase, Misdaadserie
20:00 Joker+ en Lotto
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:40 Volt
21:25 CaféCorsari
20:00 TerZake
20:40 Een Laatste Groet
21:10 Docview: Econoshock
2.0
00:30 Ghost Town, Horrorfilm
02:10 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:11 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
22:35 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
23:10 Dr. Phil, Talkshow
00:05 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
00:56 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
22:10 Law .Order: Special
Victims Unit, Dramaserie
23:00 Cold case, Detectiveserie
00:00 Raising the bar, Drama
serie
00:55 Raising the bar. Drama
serie
01:50 Astro TV, Interactieve
show
02:20 Raising the bar (h), Dra
maserie
22:25 Flashpoint, Misdaadserie
23:15 Person of interest, Mis
daadserie
00:10 Nitro circus live, Reality-
programma
00:40 The Dudesons in Ameri
ca, Realityprogramma
01:05 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:05 Hart van Nederland (late
editie)
22:15 Het journaal laat
22:30 Bye Bye Mama
22:57 Winst Joker+ en Lotto
22:58 Keno
22:59 Euromillions
23:00 Het Weer (h)
23:05 Dagelijkse kost (h)
23:15 ledereen beroemd (h)
23:35 Journaallus (h)
22:05 Dag
22:30 Reyers Laat
23:10 The Killing
00:10 Canvaslus(h)
TIPS
Discovery channel, 21.00 uur
O
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:15 Het Weer
07:17 Regioned 07:27 Verzeeuwigd
07:30 Herhaling programmering
07:00-07:27 08:00 Zeeland NU
08:15 Het Weer 08:17 Regioned
08:27 Verzeeuwigd 08:30 Herhaling
programmering 08:00-08:27 09:00
Zeeland NU 09:15 Het Weer 09:17
Regioned 09:27 Verzeeuwigd 09:30
Herhaling programmering 09:00-
09:27 10:00 Zeeland NU 10:15 Het
Weer 10:17 Regioned 10:27
Verzeeuwigd 10:30 Herhaling pro
grammering 10:00-10:27 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:18 Het Weer 18:20 Zeeuwse
Top 40 clips 18:30 Zeeland NU 18:49
Het Weer 18:51 Regioned 18:57
Verzeeuwigd 19:00 Zeeland NU
19:18 Herhaling programmering
18:18-19:00 20:18 Het Weer 20:20
Zeeuwse Top 40 clips 20:30 Zeeland
NU 20:49 Het Weer 20:51 Regioned
20:57 Verzeeuwigd 21:00 Zeeland
NU 21:18 Herhaling programmering
20:18-21:00 22:18 Het Weer 22:20
Zeeuwse Top 40 clips 22:30 Zeeland
NU 22:49 Het Weer 22:51 Regioned
22:57 Verzeeuwigd 23:00 Zeeland
NU 23:18 Het Weer 23:20 Zeeuwse
Top 40 clips 23:30 Zeeland NU 23:49
Het Weer 23:51 Regioned 23:57
Verzeeuwigd 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Rip Off Britain
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Street Patrol UK 12:45 Claimed
and Shamed 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One 14:30 Re
gional News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Perfection 16:00 Escape to
the Country 16:45 Wanted Down Un
der 17:30 Put Your Money Where
Your Mouth Is 18:15 Pointless 19:00
BBC News at Six 19:30 Regional
News and Weather 20:00 The one
show 21:00 Watchdog 22:00 Who do
you think you are? 23:00 BBC News at
Ten 23:25 Regional News and Weath
er 23:35 Father figure 00:05 Room
101 - Extra Storage 00:45 The history
boys
BBC2
07:15 Homes Underthe Hammer
08:15 Street Patrol UK 09:00 Claimed
and Shamed 09:20 Fake Britain 10:15
Wild Shepherdess with Kate Humble
11:15 Robbed, Raided, Reunited
11:45 See Hear 12:15 Sailing: Ameri
ca's Cup 13:00 Daily Politics Confer
ence Special 14:00 Classic Master
mind 14:30 Great British Menu 15:00
Daily Politics Conference Special
17:00 Coast 17:10 Seven Ages of
Britain 18:10 Cash in the Attic 18:55
Party Political Broadcast by the Liberal
Democrats 19:00 Eggheads 19:30
James Martin's Food Map of Britain
20:00 Hairy Bikers' Best of British
21:00 The House That £100k Built
22:00 Science Britannica 23:00 The
Culture Show: A Portrait of Jonathan
Yeo 23:30 Newsnight 00:20 Today at
Conference 00:50 The Midwives - No
Pain, No Gain 01:50 See Hear
ARD
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Tagesschau 09:05 Rote Rosen 09:55
Sturm der Liebe 10:45 Brisant 11:00
Tagesschau 11:05 ARD-Buffet - Leben
genieBen 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet - Leben genieBen
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen 15:00 Ta
gesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Das Waisen-
haus für wilde Tiere 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 17:58 Die Parteien zur
Bundestagswahl 18:00 Verbotene
Liebe 18:50 Heiter bis tödlich: Mün-
chen 7 19:45 Wissen vor 8 Werkstatt
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15 Al
les Schwindel 21:43 Die Parteien zur
Bundestagswahl 21:45 Plusminus
22:13 Die Parteien zur Bundestags
wahl 22:15 Tagesthemen 22:43 Die
Parteien zur Bundestagswahl 22:45
Anne Will 00:00 Nachtmagazin 00:20
Alles Schwindel 01:53 Tagesschau
01:55 Shattered Glass
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die Kti-
chenschlacht 15:00 Heute 15:05
inka! 16:00 heute - in Europa 16:10
Soko Kitzbiihel 17:00 Heute 17:09
Die Parteien zur Bundestagswahl
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Wismar 18:54
Lotto Ziehung am Mittwoch 19:00
heute 19:19 Wetter 19:20 Die Partei
en zur Bundestagswahl 19:21 UEFA
Champions League Magazin 19:35
Kiistenwache 20:25 UEFA Champions
League 23:15 ZDFzoom 23:45 Mar
kus Lanz 00:55 heute nacht 01:10
UEFA Champions League
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Berlin 09:45 hier und heute 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Nashorn, Zebra Co. 12:00
Panda, Gorilla Co. 12:45 WDR aktu-
ell 13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by - 88. Geheimagenten unter sich
14:58 WDR aktuell 15:00 Planet Wis
sen 16:00 WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05
hier und heute 18:20 Servicezeit
18:50 Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15 Das
NRW Duell 21:00 Land und lecker
21:45 WDR aktuell 22:00 Bericht aus
Brüssel 22:15 Tatort: Singvogel 23:45
Der Fahnder 00:30 Wenn Camper
selber schrauben 01:00 Domian
Discovery
07:20 Through the wormhole with
Morgan Freeman 08:10 Tanked 09:00
Wheeler dealers 09:50 Mega builders
10:40 Auction hunters 11:30 You
have been warned 12:20 Deadliest
catch 13:10 Fast n' loud 14:00 How
it's made 14:50 Deconstruction
15:15 Mighty ships 16:05 Alaska: the
last frontier 16:55 Fifth gear 17:20
Fast n' loud 18:10 Auction hunters
19:05 Mega builders 20:00 American
Trucker 21:00 Street Outlaws 22:00
Yukon men 23:00 Street Outlaws
00:00 Sons of guns 01:00 Ross Kemp:
Back on the frontline 01:55 Street
Outlaws
National Geographic
09:00 Family guns 10:00 Undercover
USA 11:00 Street Heat: High Speed
Justice 12:00 The dog whisperer
13:00 Family guns 14:00 Locked up
abroad 15:00 Air crash investigation
16:00 Abandoned 17:00 Diggers
18:00 Family guns 19:00 Apocalypse:
The Rise of Hitler 20:00 Locked up
abroad 21:00 Taboo 22:00 Bachelors
abroad 23:00 Inside 00:00 Taboo
01:00 Bachelors abroad
Animal Planet /TLC
09:25 Toddlers tiaras 10:20
Myleene Klass' bumps, babies and be
yond 10:45 Kitchen boss 11:10 While
you were out 12:00 Animal cops Phil
adelphia 12:50 Vets in the sun 13:15
Meerkat manor 13:40 Monkey life
14:05 Bear sanctuary 14:30 Keepers
15:00 Four weddings 15:50 Jon
Kate plus 8 16:15 Little people, big
world 16:45 Say yes to the dress
17:10 Here comes Honey Boo Boo
18:00 Cake boss 19:00 LA Ink 20:00
Four weddings US 21:00 Ultimate
shopper 22:00 The fabulous baker
brothers 22:55 Most evil 23:45 Evil, I
00:101 was murdered 00:35 Mystery
diagnosis 01:25 Ultimate shopper
TV5
08:40 Wari 09:05 Flash 09:10 L'épi-'
cerie 09:35 Une brique dans le ventre
10:00 Flash 10:05 Les plus belles Ties
du littoral francais 10:15 Frankreichs
mythische Orte 10:30 Nec plus ultra
11:00 Flash 11:05 Chabotte et fille
11:30 Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 Voyage dans le potage 12:30
La route des oliviers 13:30 Journal té-
lévisé de la RTBF 14:00 Les Boys
15:55 Le baiser 16:00 TV5Monde, le
journal 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Mise au
point 18:00 TVSMonde, le journal
18:20 L'invité 18:35 L'Epervier 20:15
Les peuples des montagnes 20:30
Journal de France 2 21:00 Des racines
et des ailes 23:00 TVSMonde, le jour
nal 23:10 Journal de la RTS 23:40 TV
SMonde, le journal Afrique 00:00
.Main courante 01:45 Temps présent
Comedy Central
07:50 Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35
My little pony 09:00 Seinfeld 09:50
Frasier 10:35 Futurama 12:30 Sein
feld 13:20 Frasier 14:05 Futurama
15:35 The Jeff Dunham show 16:00
Parks and recreations 16:25 Melissa Si
Joey 16:50 Friends 17:35 The Cleve
land show 17:55 South Park 18:25
Family guy 18:50 Community 19:15
Parks and recreations 19:40 The
Cleveland show 20:00 South Park
20:25 Family guy 21:10 Melissa Si
Joey 21:35 Friends 22:55 Seinfeld
23:20 Frasier 00:10 South Park 00:35
Family guy 01:00 Melissa Si Joey
01:25 Seinfeld
Eurosport
09:00 Snooker: Masters 12:30 Wiel
rennen: Ronde van Engeland 13:30
Snooker: Masters 17:30 Wielrennen:
Grand Prix Wallonië 19:00 Wielren
nen: Ronde van Engeland 19:25 Wed
nesday selection 20:00 Paardensport:
Military in Burghley 20:45 Riders Club
20:50 Diverse sporten: Maand selec
tie 20:55 Golf 21:55 Diverse sporten:
Maand selectie 22:00 Golf: US PGA
Tour 23:00 Golf: Europese Tour
23:30 Golf club 23:35 Zeilen: Extre
me Sailing Series 00:05 Yacht Club
00:10 Wednesday selection 00:20
Test drive 01:20 WATTS 01:30 Zen
der uit de ether
CNN
09:30 Inside Africa 10:00 World Busi
ness Today 11:00 CNN Newsroom
11:30 On China 12:00 Amanpour
12:30 CNN NewsCenter 13:00 Piers
Morgan Tonight 14:00 News Stream
15:00 World Business Today 16:00
International Desk 17:00 Global Ex
change 1 8:00 World Sport18:30On
China 19:00 International Desk 20:00
Quest Means Business 21:00 Aman-
pour 21:30 CNN NewsCenter 22:00
Connect the World with Becky An
derson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport 00:00 Piers Morgan To
night 01:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong