tiA/ dl rto^o '•"i Alles op z'n Zeeuws bij Spek mie stroop JSilg Voor een goede naaimachine moet je bij Verschuren zijn! vmschuren Handige wijncursus voor beginnende wijnliefhebbers Goed Schoon dé specialist in reiniging De Zilvermeeuw is het ideale rustpunt op het strand Waar timmerwerk een rol speelt, is TM Terneuzen uw partner Onderstaande bedrijven met een sterke binding met uw regio laten u graag en met gepaste trots voor en achter de schermen meekijken. Ook interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie naar: (088) 0139 995 COMMISSIE WIJNONDERWITS 'com speC VEN Alles is authentiek Zeeuws bij pan nenkoekenrestaurant Spek mie stroop in's-Heerenhoek. Bijna alle producten komen uit de streek. Het meel, de stroop voor de pan nenkoeken, mosselen of Zeeuwse bieren, wijn en cognacDe high tea bevat een melange van Zeeuwse ingrediënten net als het Zeeuwse High-beer. De bediening loopt in Zeeuwse katholieke Zuid/Bevelandse kle derdracht. De inrichting is geheel Zeeuws, met oude gebruiksvoorwer pen zoals dorsvlegels, petroleum stellen of radio's. Heel herkenbaar vooral voor oudere gasten. Ook wor den er films gedraaid van Zeeuwse dorpen uit de zestiger jaren. Het restaurant is ook fietscafé. Vanaf het restaurant kun je mooie fietstoch ten maken. In het restaurant is een grote kinderspeelhoek. Naast Spek mie stroop ligt partycen trum De Geveltjes voor feesten en Groepen, geheel gebouwd als dorp met onder meer een Zeeuwse boe renwoning, klompenmakerij en een Decaporgel. Spek mie stroop ligt centraal in Zeeland op amper 5 minuten van de Westerscheldetunnel en 15 minuten rijden vanuit Goes en Middelburg. Van 1 november tot 30 april is het restaurant woensdag t/m zondag geopend met uitzondering van groepen; deze kunnen reserveren en in het seizoen van mei t/m septem ber 7 dagen geopend! Voor de deur is zeer ruime parkeer gelegenheid. Spek mie stroop Marktstraat 16 's-Heerenhoek Tel. 0113-35)717 info@spekmiestroop.nl www.spekmiestroop.nl Ook op facebook Voor een goede naaimachine moet je bij Verschuren Naaimachines in Terneuzen zijn. De naaimachine specialist van Zeeland bestaat al ruim dertig jaar en heeft dus een enorme dosis kennis en ervaring opgebouwd. De vele vaste klanten komen uit de wijde omgeving. Verschuren Naaimachines verkoopt nieuwe naai,- lock- en borduurma- chines van Pfaff, Bernina, Hus- qvarna of Brother. „Stuk voor stuk topmerken van zeer hoge kwaliteit," zegt mevrouw Verschuren. „Ook de service en garantie zijn prima." Voor reparatie kan de klant een beroep doen op de eigen reparatie werkplaats. Reparatie kost normaal gesproken een week, maar als je de machine echt niet kunt missen om- dat je deze zakelijk gebruikt, valt er altijd over verkorting van deze ter mijn te praten. Na aanschaf van een machine krijgt de nieuwe eigenaar via speciale workshops instructie zodat hij de machine optimaal kan gebruiken. Verschuren Naaimachines heeft ook een ruim assortiment losse on derdelen voor naaimachines en bo vendien een groot aanbod kleinvak zoals naai-,- borduur- of lockgarens en naalden. De bereikbaarheid van de speciaal zaak is geen enkel probleem want parkeren kan er gratis voor de deur. Verschuren Naaimachines Axelsestraat 96 4537 AM Terneuzen Tel. 0115-697013 info@verschurennaaimachines.nl www.verschurennaaimachines.nl Wijnliefhebbers en ondernemers die weinig of geen tijd hebben om een uit gebreide wijncursus te volgen en die geen zin hebben in al te veel theorie en huiswerk, kunnen sinds kort op een handige manier wat leren over wijn. De beginnerscursus 'Ik weet wat van wijn' is speciaal ontwikkeld voor hen die graag snel en praktisch basisken nis willen opdoen. Daarnaast is het een mooie opmaat naar wijncursus sen op een hoger niveau. De cursus is mede ontwikkeld door Bram Moerman van Snap BV. "Van wege mijn betrokkenheid bij het Productschap Wijn, het wijninforma tiecentrum, kwamen we op het idee om deze laagdrempelige cursus in de markt te zetten. Zo is het bijvoorbeeld presenteert Ik weet wat van wijn E-learning voor de beginnend? wijnliefhebber Fan i4*Ml mttrunwm Ur .ntoxbng proevenjen. «„np-omoto o. wyxuou» Éqjp Store U geschikt voor medewerkers van super markten die wat kennis over wijnen willen opdoen," aldus Moerman. De miniopleiding bestaat uit een boekje of een e-learning en een exa men. Als extra handigheid is er een App ontwikkeld waarop de cursus ook gevolgd kan worden. Degenen die de cursus goed hebben afgerond, kunnen hun kennis goed gebruiken bij hun ei gen wijnkeuze of -advies aan een ander. Het Mauritshofin Ijzendijke start in het najaar met de basisop leiding 'Ik weet wat van wijn'. In schrijven via www.mauritshof.eu. Het wijnboekje is ook voor vijf euro te bestellen via www.FHKN.nl. Snap BV Park Groenevelt 18 4524 MB Sluis Tel.: 0117-420970 info@snapbv.nl Glasbewassing, gevelreining, schoonmaken van dakgoten... Goed Schoon is dé reinigingsspecialist in Zeeland en West-Brabant Hoofdmoot van de werkzaamheden bestaat uit glasbewassing, handma tig of telescopisch. Klanten kunnen ook terecht voor gevelreiniging- en impregnatie, schoonmaak van kunststof of dakgoten en interieur verzorging. Een aparte tak betreft het specialistisch vloeronderhoud. Eigenaar Okkerse: „Bijvoorbeeld linoleum of rubberen vloeren. Wij strippen de vloeren en zetten deze opnieuw in de was zodat alles er weer als nieuw uitziet." De werkzaamheden worden uitge voerd voor woningbouwverenigin gen, verenigingen van eigenaren, zorginstellingen, bedrijfspanden en fabrieken. Voor alle filialen van Albert Heijn in Zeeland en West- Brabant wordt glasbewassing uit gevoerd. Okkerse: „Ons onderscheid met andere aanbieders is dat we enorm goede klantcontacten hebben. Bovendien investeren we flink in scholing van personeel, zodat dat alle vereiste certificaten op zak heeft. Ook investeren we veel in materieel, zodat we een uiterst moderne machinevloot hebben. We denken heel sterk met de klant mee. Om diens portemonnee in deze economisch lastige tijden te spa ren, schroeven we het aantal onder houdsbeurten in onderling overleg soms tijdelijk terug." Goed Schoon is VCA gecertificeerd, gebruikt milieuverantwoorde reini gingsmiddelen en werkt volgens de strengste Arbo eisen. Goed Schoon Specialistische Reiniging Krammer 23 4417 CP Hansweert Tel. 0113 383424/06 53589892 info@goedschoon.com www.goedschoon.com li.'...,. terneuzen Timmer- en Montagebedrijf Terneu zen (TM Terneuzen) is gespeciali seerd in machinale houtbewerking. Het bedrijf bestaat ruim een jaar. „De zaken gaan goed," vertelt eige naar en oprichter Frank de Braai. „Wij zijn in Zeeland en daarbuiten erg actief bij bedrijven en particulie ren. In onze eigen werkplaats maken we deuren, ramen, kozijnen of ander werk en dat monteren we vervolgens bij de klant. Ook maken we trappen- een ambacht dat je tegenwoordig niet veel meer wordt beheersd." Kozijnen en deuren worden geschil derd of gespoten in elke gewenste RAL-kleur en uitgevoerd met of zonder glas. Ook worden wanden of plafonds betim merd of deuren verplaatst. De medewerkers, goedgeschoold en voorzien van een lange ervaring, TM Terneuzen Nijverheidstraat 2B 4538 AX Terneuzen Tel 0115-729999 info@tmtvof.nl www.tmtvof.nl Lekker uitwaaien op het strand en daarna een hapje eten of wat drin ken. Voor veel mensen een heerlijke dagbesteding. Strandpaviljoen De Zilvermeeuw biedt haar gasten het ideale rustpunt op het strand. "We liggen in één van de mooiste gebie den van Nederland. Waar anders is het mooier tot rust komen dan op het strand bij ondergaande zon?," vertelt mede-eigenaar Tom van den Boomen. De familie Van den Boomen nam het strandpaviljoen in april dit jaar in gebruik. Inge van den Boomen is als gastvrouw het middelpunt van de zaak. "Nu het naseizoen zijn in trede maakt kunnen we ons meer gaan richten op feesten, partijen en bruiloften. Trouwen op het strand is sinds 2011 mogelijk en wij verzorgen daarna de gehele dag, van de recep tie tot het feest. Daarnaast bieden we de mogelijkheid aan bedrijven om zogenaamde 'zee-sessies' te j houden waarbij zij in alle rust kun- j nen nadenken over de koers die het bedrijf moet gaan varen." Samenwerken is een toverwoord binnen de Zilvermeeuw. Tom: "we j moeten als recreatiegebied laten zien wat we te bieden hebben en dat kan alleen als we elkaar ondersteu nen. Daarom zoeken wij ook actief naar andere welwillende onderne mers uit de omgeving. Samen staan we immers sterk." kunnen zowel enkelstuks als serie matig werk uitvoeren. Ook worden projecten uitgevoerd, zoals onlangs woonhuizen in Nootdorp. I Een speciale tak betreft het herstel- j len van schades na inbraak. Hierbij j wordt samengewerkt met de verze- keringsmaatschappijen. „Omdat we met drie man personeel een klein bedrijf zijn, kunnen we I snel en flexibel inspelen op wensen j van klanten."zegt De Braai. TM Ter neuzen is VCA gecertificeerd, werkt met KOMO certificaat en gebruikt j milieuverantwoord hout. Strandpaviljoen de Zilvermeeuw Dishoek 1 (duinovergang trap) 4371 NT Koudekerke Tel.: 0118-551734 info@dezilvermeeuw.com www.dezilvermeeuw.com 0118-551734 -■■■■

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70