J Catharina le Clercq 34 I familieberichten dinsdag 17 september 2013 (Tlensenlinq.nl In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve papa, vriend en vader van .onze kinderen Donald Olckers Amsterdam t Terneuzen 15 september 1961 15 september 2013 Sluiskil: Marusschka Olckers Jeffrey Olckers en Tamara Eggermont Terneuzen: Thea Oosterhof Stephan van der Gucht Cynthia van der Gucht Melissa van der Gucht Sluiskil: llona van Boven Correspondentieadres: Nieuwe Kerkstraat 39, 4541 ED Sluiskil Zaanstraat 42, 4535 GK Terneuzen De afscheidsdienst zal gehouden worden op 20 september om 11:00 uur in het Familiehuis de Geslootene Boom te Sas van Gent. Diegene die geen rouwkaart heeft gekregen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Donald Olckers Donald was bij MBT een zeer gewaardeerde collega, die altijd klaar stond voor het bedrijf. Met zijn inzet en motivatie was hij een voorbeeld voor alle medewerkers. We zullen zijn aanwezigheid en kennis enorm missen. Wij wensen zijn zoon en dochter en zijn familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Montage Bedrijf Terneuzen BV Met verbazing en ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plots overlijden van Donald Olckers Wij wensen zijn zoon en dochter en zijn familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Familie Sarfaty Nico Marga Erwin Machtelt Loïs Teddie Veel hebben we meegemaakt, Veel hebben we gedeeld. Daar is nu plots een eind aan gekomen. Met verbazing en ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plots overlijden van onze vriend en collega Donald Olckers Wij wensen zijn zoon en dochter en de familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Familie Eschenröder Peter Alma Latisha Leroy Ik heb het lei'en liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Joseph Eduard Maria van Daele Sjef echtgenoot van Maria de Kort A St lansteen, 9 maart 1936 Terneuzen. 15 september 2013 St lansteen: Marie van Daele-de Kort Graauw: Jacqueline en Lorenzo Roodhuizen-van Daele Paramaribo: Sophie Terhole: Johan en Milou Nieuw en Sint Joosland: Annemie en Tommy, Ceylin Graauw: Tim en /oliën Vrasene: Patrick en Ingrid van Daele-Bryssinck Hoofdstraat 33.4564 AM St lansteen U kunt afscheid nemen van Sjef in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 18 september van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 19 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper, Hoofdstraat te St jansteen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het cremato rium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa Winkel Onze trouwste voetbalsupporter, de opa die altijd onze fietsbanden plakte, de opa die altijd voor ons klaarstond gewoon opa... wat zullen we je missen! Heel veel liefs van Sophie, johan, Annemie en Tim en een dikke kus van Ceylin voor al die mooie tekeningen die we samen hebben gemaakt. Zoals zijn leven was zijn sterven, dankbaar en tevreden. Zeer verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie jaren samen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man de heer Theophile Honoré Ferket echtgenoot van mevrouw Julia Ludovica Constantia Mees A Nieuw-Namen 26-6-1915 t Hulst 14-9-2013 Dit melden u: Julia Ferket-Mees, zijn echtgenote zijn schoonzus, neven en nichten en de families Ferket - Mees Freyser - Camerman Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de plechtige uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw- Namen op donderdag 19 september 2013 om 10.30 uur, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het r.k. kerkhof aldaar. Corr. adres: Hombachstraat 314568 AW Nieuw-Namen Onze dank en waardering gaan uit naar doktoren, verzorgend en verplegend personeel van het "Blaauwe hofke 75en de revalidatieafdeling. Graag schriftelijke condoleance. Indien u bij vergetelheid geen rouwbrief ontvangen hebt, gelieve deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Rouwcentrum Waem, Nieuw-Namen. 0114 345 695 Groot was haar liefde Groot haar verdriet Mooi de herinneringen Die ze aan ons achterliet Na een dankbaar leven, zorg voor haar familie en warme belangstelling voor vele anderen, hebben we afscheid genomen van onze lieve schoonmoeder en oma Suzanna Sophia de Bokx - Dieleman weduwe van Adriaan de Bokx *30-12-1920, Terneuzen 114-09-2013, Terneuzen Urmond: Ineke Borgt-de Bokx t Staf Borgt Ewald en Karin Jesse, Noa Paul t Terneuzen: Arend de Bokx t Teuny de Bokx-Snap Mariëlle en Martin Ilse en Remco Floris, Merel, Gijs Martijn Terneuzen: Wim de Bokx t Er is gelegenheid om afscheid te nemen donderdag 19 september van 18.00 tot 20.00 uur in Woonzorgcentrum "de Blide", Alberdingk Thijmstraat 1, kamer 210 te Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats vrijdag 20 september om 14.00 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Correspondentieadres: Celsiusstraat 33 4532 KV Terneuzen Heden overleed zacht en kalm mijn zus, schoonzus, tante en onze oud-tante Crina Oostburg, 11 februari 1928 Breskens, 11 september 2013 Oostburg: Jan en Lies le Clercq-van Iwaarden Oostburg: Margot le Clercq Dinand Ruvon Correspondentieadres: KWLpark 11 4501 LB Oostburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega Petra Verschelling-de Bruijne We hebben Petra leren kennen als een uitermate betrokken en bevlogen collega. We denken met waardering aan alles wat ze voor cliënten en medewerkers van SVRZ heeft betekend. We wensen haar familie alle mogelijke sterkte toe. Namens cliënten, medewerkers en vrijwilligers, Cobie Maas, locatiemanager SVRZ locatie De Vurssche Gabrielle Davits en Rien Heijboer directie SVRZ Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Petra Verschelling Echtgenote van onze collega Jack Verschelling Wij wensen Jack, Jessica, Arnold, Lydia en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers TMS Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 68