uiA/ de rt<&o De Zilvermeeuw is het ideale rustpunt op het strand De Hypotheekwereld Hulst regelt uw financiële zaken van A tot Z 13E) les op z'n Zeeuws bij Spek mie stroop Paal en Perk gaat voor kwaliteit en duurzaamheid Podotherapeut Sandy Westerhof viert 5-jarig jubileum Handige wijncursus voor beginnende wijnliefhebbers e yp| -heek wereld Hulst 'V .±4 Onderstaande bedrijven met een sterke binding met uw regio laten u graag en met gepaste trots voor en achter de schermen meekijken. Ook interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie naar: (088) 0139 995 r commissTe Wï J N O ND E RV VIJ S J hallux Zeeuws-Vlaanderen is al jaren een populaire omgeving voor Belgen die in Nederland hun droom willen verwezenlijken. Het grensgebied is ideaal om snel een boodschap te doen maar bij verhuizen komt veel meer kijken. De Hypotheekwereld in Hulst heeft voor hen, maar ook voor Nederlan ders, een bemiddelingstraject waar bij al hun financiële zaken uit handen worden genomen. "Wij verzorgen het complete plaatje, naast het be middelen bij de juiste hypotheek ook het aanvragen van een sofinummer tot de belastingaangiften in België en Nederland," vertelt mede-eige naar Paul Weemaes. De bemiddelaar werkt al 20 jaar in het gebied Zeeuws-Vlaanderen en ziet de laatste jaren een toename in het aantal Belgen wat graag een wo ning in Nederland wil kopen. "Voor ons zijn de Belgen de redders van de regionale woningmarkt," aldus Weemaes. De Hypotheekwereld Hulst werkt samen met een kleine 30 hypotheekaanbieders. "Het is belangrijk dat de klant alles helder voor ogen heeft. Daarom zorgen wij er voor dat de voorwaarden helemaal helder zijn." Maar het hoeft niet alleen bij een hypotheek te blijven. De klant kan onder hetzelfde dak ook terecht voor de zoektocht naar een nieuwe woning. Weemaes en Van Damme Makelaardij en Van Gassen Vastgoed werken daarbij nauw samen met de De Hypotheekwereld Hulst 's Gravenhofplein 8 4561 AJ Hulst Tel.: 0114-320834 contact@dehypotheekwereldhulst.nl www.dehypotheekwereldhulst.nl Lekker uitwaaien op het strand en daarna een hapje eten of wat drin ken. Voor veel mensen een heerlijke dagbesteding. Strandpaviljoen De Zilvermeeuw biedt haar gasten het ideale rustpunt op het strand. "We liggen in één van de mooiste gebie den van Nederland. Waar anders is het mooier tot rust komen dan op het strand bij ondergaande zon?," vertelt mede-eigenaar Tom van den Boomen. De familie Van den Boomen nam het strandpaviljoen in april dit jaar in gebruik. Inge van den Boomen is als gastvrouw het middelpunt van de zaak. "Nu het naseizoen zijn in trede maakt kunnen we ons meer gaan richten op feesten, partijen en bruiloften. Trouwen op het strand is sinds 2011 mogelijk en wij verzorgen daarna de gehele dag, van de recep tie tot het feest. Daarnaast bieden we de mogelijkheid aan bedrijven om zogenaamde 'zee-sessies' te houden waarbij zij in alle rust kun nen nadenken over de koers die het bedrijf moet gaan varen." Samenwerken is een toverwoord binnen de Zilvermeeuw. Tom: "we moeten als recreatiegebied laten zien wat we te bieden hebben en dat kan alleen als we elkaar ondersteu nen. Daarom zoeken wij ook actief naar andere welwillende onderne mers uit de omgeving. Samen staan we immers sterk." Strandpaviljoen de Zilvermeeuw Dishoek 1 {duinovergang trap) 4371 NT Koudekerke Tel.: 0118-551734 info@dezilvermeeuw.com www.dezilvermeeuw.com 0118-551734 E-learning es is authentiek Zeeuws bij pan- lenrestaurant Spek mie in's-Heerenhoek. Bijna alle ucten komen uit de streek, let meel, de stroop voor de pan- ien, mosselen of Zeeuwse lieren, wijn en cognacDe high >evat een melange van Zeeuwse iënten net als het Zeeuwse ieer. iening loopt in Zeeuwse re Zuid/Bevelandse kle it. De inrichting is geheel ll Biv -* am Zeeuws, met oude gebruiksvoorwer pen zoals dorsvlegels, petroleum stellen of radio's. Heel herkenbaar vooral voor oudere gasten. Ook wor den er films gedraaid van Zeeuwse dorpen uit de zestiger jaren. Het restaurant is ook fretscafé. Vanaf het restaurant kun je mooie fietstoch ten maken. In het restaurant is een grote kinderspeelhoek. Naast Spek mie stroop ligt partycen trum De Geveltjes voor feesten en Groepen, geheel gebouwd als dorp met onder meer een Zeeuwse boe renwoning, klompenmakerij en een Decaporgel. Spek mie stroop ligt centraal in Zeeland op amper 5 minuten van de j Westerscheldetunnel en 15 minuten rijden vanuit Goes en Middelburg. Van 1 november tot 30 april is het restaurant woensdag t/m zondag geopend met uitzondering van groepen; deze kunnen reserveren en in het seizoen van mei t/m septem ber 7 dagen geopend! Voor de deur is zeer ruime parkeer gelegenheid. Spek mie stroop Marktstraat 16 's-Heerenhoek Tel. 0113-351717 info@spekmiestroop.nl www.spekmiestroop.nl Ook op facebook Podotherapie Hallux - Sander Westerhof Locactie Middelburg Torenweg 2-A 4337 PD Middelburg Locatie Goes Van Dusseldorpstraat 3 4461 LT Goes Locatie Oostkapelle Egelantier 9 4356 JS Oostkapelle Tel.: 088-3456543 info@podotherapiehallux.nl www.podotherapiehallux.nl Paal en Perk Tuinhout en Recreatie Drieschouwenzuid 6a 4571 RW Axel Tel.: 0115-564459 info@paalenperk.nl www.paalenperk.nl nen we dan ook helemaal op maat leveren. Daar hoort natuurlijk ook het plaatsen op locatie bij en het leg gen van de fundering. Wij bieden de klant een compleet pakket van onze diensten aan." Voor kwalitatief hoogwaardig hout bouw is men bij Paal en Perk in Axel aan het juiste adres. Het Zeelandse bedrijf levert een breed assortiment aan tuinproducten op maat. Daar voor gebruiken zij als enige in de provincie het speciale Waxed Wood. "Dit hout is niet alleen geïmpreg neerd maar ook geïnjecteerd met een speciale wax emulsie. Hierdoor gaat het langer mee en is het onder houdsvrij. Wij zijn er trots op dat we dit product kunnen leveren aan onze klanten," vertelt eigenaar Joop Orlebeke. Paal en Perk speelt graag in op de trend in houtbouw in de tuin. Orle beke: "Op dit moment zijn tuinhuis jes met berging en een zithoek aan de buitenkant erg populair. Dit kun- Naast tuinhuisjes en bergingen is Paal en Perk in de afgelopen 30 jaar zich ook gaan specialiseren in het zetten van tuinafscheidingen, sauna's, zwembaden, poorten en speeltoestellen voor in de tuin. "Ook hiervoor gebruiken we in veel gevallen het Waxed Wood hout. Dat is namelijk ook gewoon te bewerken door de klant." geschikt voor medewerkers van super markten die wat kennis over wijnen willen opdoen," aldus Moerman. De miniopleiding bestaat uit een boekje of een e-learning en een exa men. Als extra handigheid is er een App ontwikkeld waarop de cursus ook gevolgd kan worden. Degenen die de cursus goed hebben afgerond, kunnen hun kennis goed gebruiken bij hun ei gen wijnkeuze of -advies aan een ander. Het Mauritshofin IJzendijke start in het najaar met de basisop leiding 'Ik weet wat van wijn'. In schrijven via www.mauritshof.eu. Het wijnboekje is ook voor vijf euro te bestellen via www.FHKN.nl. AppStoreD# jaar de locaties in Middelburg, Goes en sinds kort ook in Oostkapelle. Een Podotherapeut is gespeciali seerd in voetgerelateerde klachten. Door te kijken naar de voetstand en houding kan de therapeut vaststel len of de oorzaak van de klacht bij de voeten ligt. "Een bekende behan deling van pijnklachten is het aan meten van op maat gemaakte inleg zolen. Deze corrigeren de voetstand en het looppatroon. In de praktijk komen jonge kinderen, sporters en mensen met Diabetes. Ook heb ik veel ervaring opgedaan in de reva lidatie/reumatologie, waardoor pa- .tiënten ook met die problemen hier terecht kunnen,"vertelt Sandy. Alle locaties zijn gevestigd bij een huisartsenpraktijk of medisch cen trum waardoor er goed wordt sa mengewerkt met diverse disciplines. Sandy: "Het is niet meer verplicht om via een huisarts bij ons terecht te komen. Patiënten kunnen zelf naar Hallux bellen om een afspraak met mij te maken." Hebt u klachten aan voet, enkefc heup of lage rug Wijnliefhebbers en ondernemers die weinig of geen tijd hebben om een uit gebreide wijncursus te volgen en die geen zin hebben in ai te veel theorie en huiswerk, kunnen sinds kort op een handige manier wat leren over wijn. De beginnerscursus 'Ik weet wat van wijn' is speciaal ontwikkeld voor hen die graag snel en praktisch basisken nis willen opdoen. Daarnaast is het een mooie opmaat naar wijncursus sen op een hoger niveau. De cursus is mede ontwikkeld door Bram Moerman van Snap BV. "Van wege mijn betrokkenheid bij het Productschap Wijn, het wijninforma tiecentrum, kwamen we op het idee om deze laagdrempelige cursus in de markt te zetten. Zojs het bijvoorbeeld presentter! Bij klachten in de knie, enkel, voe ten en/of de rug is het raadzaam om eens een afspraak te maken met de podotherapeut. Bij Hallux bent u dan aan het juiste adres. Deze overkoepelende organisatie heeft in heel Nederland podothe- rapiepraktijken. Sandy Westerhof is één van hen. Zij heeft ruim 19-jaar praktijkervaring en runt sinds vijf Snap BV Park Groenevelt 18 4524 MB Sluis Tel.: 0117-420970 info@snapbv.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36