I I 1 1 O niensenlinq.nl Jk_ 34 Ifamilieberichten. IDO HUISMAN Roodeschool tV 28-9-1939 Kapelle 115-9-2013 Ido Huisman De tijd gaat voorbij, de herinneringen blijven. Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum de Kraayert is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en on Ze oma Jacoba Maria Polderman - Doorns sinds 23 mei 1997 weduwe van Daniël Polderman Terneuzen, 27-11-1917 t Lewedorp, 16-9-2013 Kapelle: Hans en Corrie Willemstad, Curasao: Rem Kloetinge: Serge en Ilja Corresponden tiead res: Parklaan 10 4421 GV Kapelle De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 20 september om 14.30 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend vindt op de Algemene Begraafplaats rond 15.00 uur de begrafenis plaats. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum de Kraayert in Lewedorp. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, wilt u deze kennisgeving dan als zodanig beschouwen. Na een creatief en zorgzaam leven zijn wij verdrietig dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jos Ruissen - Lesterhuis weduwe van Ko Ruissen Eindhoven, 13-2-1933 t Oost-Souburg, 15-9-2013 Amsterdam: Oost-Souburg: 's-Hertogenbosch Dino en Leone Digna, Inez André en Marlies Mike, Ashley Willemiek en Hans Olga, Paula Oranjeplein 88, Oost-Souburg Correspondentieadres: Middelburgsestraat 90, 4388 VR Oost-Souburg U kunt afscheid nemen van Jos op donderdag 19 september van 14.00 tot 14.10 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. De crematieplechtigheid is aansluitend om 14.15 uur. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Jos hield van bloemen. Onze dank gaat uit naar dokter van den Driest, dokter Wielenga, team Thuiszorg Werkt voor Ouderen Oost-Souburg en de Zorgzusters voor de goede zorgen en begeleiding. Jos Ruissen-Lesterhuis Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Mr. Eduard Tak Wi j zi jn dankbaar voor zijn leven. Moge hij rusten in vrede. Middelburg: Ada en Henk Bergen op Zoom: Lion en Richard U.S.A.: Bram en Nick Duitsland: Roos en Uwe Karen, Philip, Liah, Carla David Middelburg. 14 september 2013 Tot onze droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van Eduard Tak Eduard was een gewaardeerd lid van het bestuur van onze organisaties en als oprichter betrokken bij onze organisaties. We zullen hem enorm missen. Namens de besturen van de loodse Gemeente Zeeland en de Stichting Synagoge Middelburg Micha de Vries, voorzitter loodse Gemeente Zeeland Rudi Gomperts, voorzitter Stichting Synagoge Middelburg Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon en mijn lieve broer Tom Thöenes Jeroen Antonie 16 februari 1970 13 september 2013 Ondanks zijn ernstige ziekte bleef hij tot het eind toe positief. Hij had nog veel plannen. Wij zullen Tom erg missen. Krijn Thöenes Gieneke Thöenes - Ottens Mark Thöenes Wij nemen afscheid van Tom op vrijdag 20 september om 15.00 uur in de aula van Zorgvlied, Amsteldijk 273 in Amsterdam. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van Zorgvlied. Voor bloemen wordt gezorgd. Correspondentieadres: Postbus 13215, 3004 HE Rotterdam Simon de Visser gehuwd met Koos Geschiere I 088 0139999 Familieberichten cB dinsdag 17 september 2013 Ik wait, der is n tied van komen en ook n tied van goan en alles wat doar tussen ligt ja, dat is mien bestoan (Ede Staal - Credo, mien bestoan) Dag lieve zorgzame man Dag lieve pa Dag lieve opa Vertrouwend op zijn Heer is hij, die er altijd voor ons was, in liefde heengegaan Kapelle: Trijn Huisman-Kloosterhuis Gert en Willemien Huisman Dorien en Sander Sjors en Mandy Johnny en Inez Huisman Sheree Biezelingsestraat 62 4421 BT Kapelle Er is gelegenheid om thuis persoonlijk afscheid van Ido te nemen op 18 september van 19:00 tot 20:30 uur. Een dankdienst voor zijn leven zal op 19 september om 13:00 uur worden gehouden in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend nodigen wij u uit Ido te begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar in de Mozeskerk. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen Dag lieve Ido! Willemijn Rudy Anne Pauline Wil Marcel Tot ons groot verdriet moeten wij afscheid nemen van onze goede vriend en buurman Hij stond altijd klaar om iedereen te helpen. Lieve Ido, we zullen je missen. Wij wensen Trijn, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en Gods nabijheid. Martin en Marjo Buitelaar Rinus en Francien Eversdijk Carlo en Els van Gremberghe Han en Jopie Gijzel Cees en Ria van der Have Johan en Jantine de Jong Arie en Trudy Jonker Kapelle, 15 september 2013 Tesfaye en Lenie Kiros Sjaak en Sjaan Luteijn August en Janny Nieuwdorp Leen en Annie Pluijmers Rudolf en Fenny Schierbeek Jos en Joke van Soelen Wim en Corrie Steenepoorte Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Truus Ruissen-Willeboordse Huib en Janny Ruissen-Vader Tanny Meulbroek-Ruissen Adrie Polman-Ruissen Neven en nichten Oost-Souburg, 15 september 2013 Verdrietig geven wij kennis, dat na een kort ziek zijn is overleden mijn geliefde en meelevende zwager, onze oom en oud-oom in de leeftijd van 79 jaar. Wij wensen de familie moed en sterkte toe. Grijpskerke J Remijnse-Geschiere Ko Meliskerke Bram en Janneke Wisse-Remijnse Joanneke en Frans, Jamila Jacqueline Andrea en Eli In liefdevolle herinnering aan: J.H Geschiere A.M Geschiere P. Geschiere A. Remijnse Grijpskerke 15 September 2013 E-mall miheberi Internet I wwwfamilieberichtenonline.nl ia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34