üi/s/Jsilan Adriana Jannetje Maria van den Bos - Dorst Adrie Adrie van den Bos - Dorst Adrie van den Bos - Dorst Meinte Jacob Hoekstra Jacobus Dekker Co 6owe/ia c/omje/jf'er - t/c {/wot Corrie Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Mattheüs 1128 Vol bewondering waarop zij het onvermijdelijke aanvaarde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder en oma sinds 7 november 1990 weduwe van Willem van den Bos 3 juli 1935 f 14 september 2013 Machiel en Anja Dennis en Annemiek Joren Jan en Heieen Amber en Maurice Van de Abeelestraat 13 4307 BM Oosterland De dienst van Woord en gebed zal donderdag 19 september om 13.30 uur gehouden worden in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". Geen bloemen Geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Hospice Kaaskenshuis voor de liefdevolle zorg en aandacht. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Oosterland: Jannie van 't Hoff-Dorst Jaap van 't Hoff Bruinisse: Hanna IJzelenberg-Dorst Leo IJzelenberg in herinnering Oosterland: Henk Dorst Jannie Dorst-Struijk Oosterland, 14 september 2013 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve tante Marian en Adrie Marco en Petri Elli in herinnering Anita en Joep llona en Hans Emiel en Sandra Oosterland, 14 september 2013 Zeg me dat het niet zo is zeg me dat het niet waar is Zomaar plotseling is hij er niet meer. Mijn lieve Meinte, onze lieve papa, onze lieve (schoon)zoon, broer, zwager en oom 7 juni 1964 15 september 2013 Goes: Monique Bente, Siem Goes: Tjakko en Gerrie Sake en Agnes Femke, Tom Biezelingw: BennoenHelma Melissa, Rick Den Haag: Gerard en Annie (in herinnering) Rob Michel Evertsenstraat 1, 4461 XN Goes De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 20 september om 13.30 uur in de Nicolauskerk, Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaatshebben op de Algerrtene Begraafplaats te Wilhelminadorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Uitspanning De Goede renloods, Stephensonweg 9 te Goes. Intens verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze goede vriend Meinte Hoekstra Meinte, we zullen je verschrikkelijk missen. We wensen Monique, Bente, Siem en de verdere familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Ko (in memoriam) en Joke Jochem Louk Pieter en Marjolein Pier Teun Janne Ad en Ella Yvonne Charlotte Jaime Herman en Marian Nienke André en Caroline Sylvanne Jurriën Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega Meinte Hoekstra Met erkentelijkheid denken wij terug aan zijn bekwame inzet, flexibiliteit en collegialiteit. Wij herdenken een gewaardeerde collega waarop wij altijd konden bouwen. Respect en vertrouwen stond bij Meinte hoog in het vaandel. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Directie en collega's Heijmans Woningbouw Met leedwezen namen wij kennis van het plotseling over lijden van Meinte Hoekstra Vader van onze leerlingen Siem en Bente Wij wensen Bente, Siem. hun moederen de overige familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Leerlingen H2B RenéBurgers, mentor Leerlingen H5 Bracha van Steenbergen-Fresco, mentor namens de medewerkers van Het Goese Lyceum, locatie Van Dusseldorpstraat Leo de Kraker, rector. Wat zo diep in je hart zit kun je door de dood niet verliezen Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Zierikzee, t Antwerpen, 7 april 1937 14 september 2013 Henny Dekker-van IJsseldijk Tonny Boomer ifr Marcel en Ida Dennis, Sharon René en Kerry Aimée, Rianne, Katie Snuffelt Martin en Henny Xavi Marisstraat 3, 4301 GA Zierikzee Vrijdag 20 september zal om 10.30 uur de herdenkingsdienst gehouden worden in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. (Ingangen parkeren via de Hoge Molenstraat) De begrafenis zal omstreeks 11.45 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Stel je vertrouwen Op de Heer alleen Het zalje nooit berouwen Hij helpt door alles heen Na een gezond en welbesteed leven is thuis in alle rust - overleden onze lieve moeder, oma en oude-oma sinds 1 september 2009 weduwe van Cornelis Pieter Jongepier Oost- en West-Souburg 28 februari 1922 Middelburg 13 september 2013 Middelburg: Piet Jongepier Ineke Jongepier - Pundke Middelburg: Nel van de Voorde - Jongepier Gerard van de Voorde Leidschendam: Petra en Walter Lars, Remco Lent: Karina-en Martijn Welsum: Bart Jongepier Carla Brink Middelharnis: Frank en Ninette Middelburg: Björn, Jente, Elin M. Jongepier— Tange Middelburg, 13 september 2013 J. A. v.d. Perrestraat 53 Correspondentieadres: Gandhistraat 6, 4336 LD Middelburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op vrijdag 20 september om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Voorafgaand aari de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de begrafenis is er de gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Frank Boeijen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33