Van Linden
halen winst
en Geluk
binnen
Bekele wint in
Newcastle
16 SPORT
GREAT NORTH RUN
De Stene Brug-Team De Distel 3
6-2: Voor de pauze won Wim de
Kok royaal en Ad Menheere (met
twee punten verschil) en leek de
zege voor het oprapen. Dat werd
na de thee wel anders toen Rob
van Linden en Edwin Geluk na
veel strijd nog net een remise uit
hun duels peurden. Tezamen was
dat genoeg voor de zwaarbevoch
ten teamzege.
't Bierwinkeltje-Bottles/De Pa
rel 6-2: Het huisduel werd een
royale overwinning voor de 'thuis
ploeg'. Joke Breur en 'kleine' Cees
Wissel zorgden voor een stevig
fundament door overwinningen
op John Bakker en Robin Claer
houdt. 'Grote' Cees Wissel moest
daarna de winst afstaan aan Theo
Platjouw, maar René Kuczorra be
hoedde zijn team voor puntver
lies al had hij twaalf beurten no
dig voor zijn laatste twee punten
en zag een voorsprong van 33-23
bijna teloorgaan, 35"34. tegen To
ny Dobbelasere.
NEWCASTLE (ANP) - De atleet Kenenisa Bekele (rechts) heeft zondag de fa
meuze Great North Run gewonnen. De Ethiopiër liep de halve marathon in en
rond Newcastle in 1 uur en 9 seconden. De meervoudig olympisch kampioen
en wereldrecordhouder op de 5 en 10 kilometer hield de toplopers Mo Farah
(1.00.10) en Haile Gebrselassie (1.00.41) achter zich. foto AFP
UITSLAGEN
P ATLETIEK
Londen. Finale WK-series olympische afstand.
Vrouwen: 1. Stanford (GBr) 1.5 km zwem-
men-40 km fietsen-10 km hardlopen in 2.01.32,
2. Reid (Ier) 2.01.57, 3. Moffatt (Aus) 2.02.00, 4
Stimpson (GBr) 2.02.06, 5. Betto (Ita) 2.02.09, 6.
Jackson (Aus) 2.02.11, 18. Klamer 2.04.29, 27.
Boterenbrood 2.05.28, 42. Caelers 2.07.30, 43.
De Vries 2.08.22.
Eindstand WK: 1. Stanford 4220 punten, 2.
Stimpson 3805, 3. Haug (Dui) 3110, 12. Caelers
2207, 30. Boterenbrood 1122, 38. Klamer 950.
P AUTOSPORT
Sydney. Rally van Australië.
Eindstand: 1. Ogier (Fra) VW 3.19.55,0, 2. Neu-
ville (Bel) Ford Fiesta 1.32,1, 3. Hirvonen (Fin)
Citroën 2.02,1.
Stand WK: 1. Ogier 212 punten, 2. Neuville
129, 3. Latvala (Fin) Volvo 110.
p BILJARTEN
Driebanden groot. Eredivisie. Dallinga/Frans
Bevers-Garage Verbrugge Hyundai 7-1:
Frédéric Caudron-Bart Ceulemans 50-21, '21;
Peter de Backer-Thérèse Klompenhouwer 50-16,
21; Jean Paul de Bruijn-Berry Dallinga 45-45, 40;
Glenn Hofman-Patrick Vasseur 45-20-25. 's
Landswelvaren-Capelle/De Terp 2-6: Francis
Forton-Martin Spoormans 46-50, 54; Ronny
Daniëls-Richard Bitalis 32-50, 40; Kees Wit-
tens-Ad Koorevaar 35-45, 36; Jens van Dam-Emi-
lio Sciacca 45-34. 40. Overige uitslagen: Hol
land Mineraal-A1 Biljarts 3-5, Aannbedrijf Beer
de Jong-Aardexpress BV Thekes 8-0, Team
STZ-Van Wanrooij Transport 4-4, De Distel Bil
jarts-Partycentrum Osdorp 2-6. Stand: Dallin-
ga-Frans Bevers 2-4; Aannbedrijf Beer de jong
2-4; TEAM S.T.Z. 2-3; B.C. Capelle 2-2; Holland
Mineraal 2-2; Van Wanrooij Transport 2-2; A1 Bil
jarts 2-2; De Distel Biljarts 2-2; Partycentrum Os
dorp 2-2; 's Lands Weivaren 2-1; Garage Verbrug
ge 2-0; Aardexpress BV Thekes 2-0.
Driebanden groot Derde divisie, t Bierwinkel-
tje-Bottles/De Parel 6-2: René Kuczorra-Tony
Dobbelaere 35-34, 41; Cees A. Wissel-Theo Plat-
jouw 17-35, 50; Cees J. Wissel-Robin Claerhoudt
30-19, 42; Joke Breur-John Bakker 30-20, 49. De
Stene Brug-Team De Distel 3 6-2: Edwin Ge-
luk-Hans Boeren 35-35, 54; Rob van Linden-Jack
Buijk 35-35, 53;Wim de Kok-Adrie van Mechelen
30-25, 51; Ad Menheere-Jac Burremans 30-28,
63. Stand: Stand: De Wellse Vaert 2 2-4; Teletro-
nika 1-2; De Stene Brug 1-2; 's Lands Welvaren
1-2; 't Bierwinkeltje 2-2; Hoondert de Waard
0-0; Machielsen FA/Pressplate 0-0; Van Hasselt
Autoschade 0-0; Bottles de Parel 1 -0; De Distel
Biljarts 3 1-0; BH Keukens 1-0; Steketee Schil
ders 2-0.
Driebanden groot Vierde divisie. 3BSD Hydro-
zorg-Bevelandse Tafelridders 2-6: Philip van
der Male-André Karelse 23-30, 60; Jan Suyker-
buyk-Alfred van den dries 25-10, 35; Jean Louis
Smulder-Patrick van den Bergh 24-25, 57; Piet
Kox-Rinus Rijk 16-20, 61. De Geslootene
Boom-Stuc. Bedr. Kanters 6-2: Dirk Smet-Jos
Broeders 30-28, 59; Benny Visser-Mario Hoeven
25-14, 36; Rob Duitemeijer-Maikel van Winger
den 25-12, 49; Rien Sandrini-Eef Eijskoot 14-20,
36. Stand: Bevelandse Tafelridders 2-4; De Ge
slootene Boom 1-2; 's Lands Welvaren 2 1-2;
Stuc.bedr. Kanters 2 2-2; BV Sprundel 4 1-1; L
B Ledermode 1-1; Verkeersschool Blom 1-1;
3B-SD Hydro Zorg 2-1; Rob Jacobs Mannenmo
de 0-0; Zandee Kloetinge 1-0; De Distel Biljarts
4 1 -0; Rob Jacobs Mannenmode 2 1 -0.
Driebanden klein. Persoonlijk Kampioenschap
derde klasse. Poule Noord. 1. Jaap Joppe, De
Poedel 7-8, 0.389; 2. Jaap Verboom Witte van
Haemstede 7-8, 0.349; 3. Toon Klaassen Delta
7-8, 0.339; 4. Peter Lijnema VEGABV 7-8, 0.332;
5. Arie v.d. Hoven VEGABV 7-6, 0.343; 6. Henk
Reede Witte van Haemstede 7-6, 0.313; 7. Jef
Jansen Witte van Haemstede 7-6, 0.289; 8. Adrie
Verwest De Graanbeurs 7-6, 0.287.
Poule Zuid. 1. Edward Zuidweg, de Herberg
7-12, 0.459 (promotie); 2. Martijn Hendriksen
De Herberg 7-12, 0.354; 3. Jan beenakker De
Herberg 7-8, 0.309; 4. André Joosse Avontuur
7-7, 0314; 5. Ko van Haneghem ABC 7-6, 0.307;
6. Han Traas De Toekomst 7-6, 0.283; 7. Cees
van Gessel HIO 7-3, 0.275; 8. Henk Remijn ALM
7-2,0.233.
Kader. Topteamcompetitie. Etikon-Wellse
Vaert/RBS 6-0: 47/2. Henri Tilleman-lan van
Krieken 200-6, 1; 71/2. Patrick Niessen-Peter de
Bree 150-19, 2; bandstoten. Jean Paul de
Bruijn-Roy van Raaij 100-84, 7.
Etikon-Wellse Vaert/RBS 6-0: 47/2. Henri Tille
man-lan van Krieken 200-5, 4; 71/2. Patrick Nies
sen-Peter de Bree 150-47, 3; bandstoten. Jean
Paul de Bruijn-Roy van Raaij 100-9, 9.
Etikon-Dibo the City 2-4: 47/2. Henri Tille-
man-Micha van Bochem 200-107, 5; 71/2. Pa
trick Niessen-Martien v.d. Spoel 107-150, 6;
bandstoten. Jean Paul de Bruijn-Jos Bongers
85-100, 6.
Etikon-Dibo The City 4-2: 47/2. Henri Tille-
man-Micha van Bochem 200-0, 1; 71/2. Patrick
Niessen-Martien v.d. Spoel 8-150, 1; bandstoten.
Jean Paul de Bruijn-Jos Bongers 100-65, 5.
De Graafschap Biljarts-Wellse Vaert/RBS 0-6:
47/2. Guido Kauffeld-lan van Krieken 25-200, 5;
71/2. Demi Pattiruhu-Peter de Bree 86-150, 5;
bandstoten. Ricardo Goud-Ad Koorevaar 21-100,
21.
De Graafschap Biljarts-Wellse Vaert/RBS 0-6:
47/2. Guido Kauffeld-lan van Krieken 108-200,
5; 71/2. Demi Pattiruhu-Peter de Bree 122-150,
12; bandstoten. Ricardo Goud-Ad Koorevaar
59-100, 14.
P GOLF
Zandvoort. Europese Tour, KLM Open.
Eindstand: 1. Luiten (Ned) 268 slagen (-12),
wint na play-off, 2. Jiménez (Spa) 268, 3. McGra-
ne (Ier), Havret (Fra), Fisher (Eng), Dyson (Eng)
271, 50. Besseling 282, 63. Caron (amateur) 285.
P HOCKEY
Mannen. Derde klasse C: Dordrecht-Evergreen
4-2, Hoeksche Waard-Souburgh 4-1, Prinsen-
beek-IJssel 3-6, Spijkenisse-Pelikaan 3-2, Voor-
ne-Evergreen 3-2. Stand: IJssel 2-6; Voorne 2-6;
Dordrecht 2-4; Spijkenisse 2-4; Walcheren 1-3;
Dopie 1-3; Hoeksche Waard 2-3; Olympia 1-1;
Pelikaan 2-1; Prinsenbeek 2-0; Souburgh 2-0;
Evergreen 3-0. Vierde klasse C: Zundert-Tempo
3-5. Stand: Rapide 1 -3; Zundert 2-3; Tempo 2-3;
Teteringen 1 -0.
Vrouwen. Derde klasse C: Rapid-Prinsenbeek
1-1, Vlijmen-Walcheren 3-0, Zevenbergen-Best
1-1, Rapide-Waalwijk 1-0, Liberty-HOCO 1-4,
Oirschot-Udenhout 6-0. Stand: Vlijmen 2-6; HO-
CO 2-6; Rapide 2-6; Best 2-4; Rapid 2-4; Waal
wijk 2-3; Oirschot 2-3; Prinsenbeek 2-1; Zeven
bergen 2-1; Walcheren 2-0; Liberty 2-0; Uden-
hout 2-0.
P MOTORSPORT
Misano. Grote Prijs San Marino.
Moto3: 1. Rins (Spa) KTM 39.50,516, 2. Vinales
(Spa) KTM op 0,050, 3. Marquez (Spa) 6,434, 4.
Salom (Spa) KTM 17,297, 5 Miller (Aus) Honda
18,0116. Khairuddin (Mal) KTM 18,133.
Stand WK: 1. Salom 246 punten, 2. Vinales 227,
3. Rins 225, 21. Iwema 8.
Moto2: 1. Espargaro (Spa) Kalex 42.47,098, 2.
Nakagami (Jap) 0,621, 3. Rabat (Spa) Kalex
1,815, 4. Luthi (Zwi) Suter 12,919, 5. Aegerten
(Zwi) 14,925, 6. Redding (GBr) Kalex 15,123.
Stand WK: 1Redding 202, 2. Espargaro 179, 3.
Rabat 151.
MotoGP: 1Lorenzo (Spa) Yamaha 44.05,522, 2.
Marquez (Spa) Honda 3,379, 3. Pedrosa (Spa)
Honda 7,368, 4. Rossi (Ita) Yamaha 15,062, 5.
Bradl (Dui) Honda 22,355, 6. Crutchlow (GBr)
Yamaha 22,599.
Stand WK: 1. Marquez 253, 2. Lorenzo 219, 3.
Pedrosa 219.
PPAARDENSPORT
Vrouwenpolder. Dressuur. Sé-Ros. Paarden
M2: 1. Willem van Wallenburg, Zip (Walcheren)
18 't Hul, Fareosa (Schouwse Ruiters) 190; 3.
Iranda de Bruine, Ubouche Pepe (Sé-Ros) 188.
M1: 1. Renske Hioolen, Pabin (Schouwse Ruiters)
188; 2. Emma van Rietveld, Kon-tiki (Weelrui-
ters) 178; 3. Corine Wondergem, Witchacella en
Janis Lindhout, Vera (Oranjezon) 172. L2: 1. Jen
nifer Haegeman, Esperanza van het Kroonhof (Ha-
ringr.) 193; 2. Kim van "t Hul 190; 3. Miranda
de Bruine, Ubouche Pepe (Sé-Ros) 188. L1:1. Sa
bine Verpraet, Wouter (Haringr.) 187; 2. Fransis-
ca van den Broeke, Beau (Sé-Ros), Kimberley Lou-
werse, Eendrachts Bonaparte (Sé-Ros) en Patricia
Hendrikse, Call me Blitz (Sé-Ros) 185. Pony's
M1 cat CDE: 1Marcia de Nooijer, Coulthard EZ
(Sé-Ros) 190. L1 cat CDE: 1. Nina van Hee, Star-
win's Lucy (Sé-Ros) 180.
Tweede proef. Paarden M2: 1.Wille m van Wal
lenburg, Zip, 183; 2. Emma Rietvel, Kon-tiki,
182; 3. Janis Lindhout, Vera, 180. M1: 1. Tjakske
de Jonge, Bonito, 194; 2. Veerle Rijken, Di Mavi P
(Sé-Ros) 188; 3, Renske Hioolen, Pabin, 187. L2:
1Jennifer Haegeman, Esperanza van het Kroon
hof, 184; 2. Kim van 't Hul, Fareoza, 184; 3. Mi
randa de Bruine, Ubouche Pepe, 188. L1:1. Fran-
cisca van den Broeke, eau, 190; 2. Sa brine Ver
praet Wouter, 185; 3. Kimberley Louwerse, Een
drachts Bonaparte, 184. Pony's. M1 cat CDE: 1.
Marcia de Nooijer, Coulthard EZ, 190. LI cat
CDE 1Veerle van Noord, Yaero (Sé-Ros), 184.
PRUGBY
RUGBY
Mannen. Ereklasse: RC Hilversum-Utrechtse RC
34-8, LRC DIOK-RC Waterland 46-17, Castricum-
se RC-Amstelveense RC 1890 13-3, RC The
Hookers-RC 't Gooi 15-18, RC Eemland-RC The
Dukes 13-23, EZRC Oemoemenoe-HaagscheRC
12-74 Stand:Haagsche RC 2-10; RC Hilversum
2-10; LRC DIOK 2-10; RC The Dukes 2-9; RC 't
Gooi 2-9; Castricumse RC 2-9; RC Eemland 2-1;
Amstelveense RC 1890 2-1; RC The Hookers
2-1; RC Waterland 2-0; Utrechtse RC 2-0; EZRC
Oemoemenoe 2-0.
Derde klasse Zuidwest: Tovaal-Nieuwegein 5-0,
DIOK 3-Dordrecht 70-5, Gouda-Dukes 4 107-7,
Old Bears-HRC 3 12-91, Hookers 2-Thor 7-68.
Stand: Gouda 2-10, Thor 2-10, HRC 3 2-20, To-
vaal 2-9, Nieuwegein 2-6, DIOK 3 2-5, Hookers 2
2-0, Dukes 4 2-0, Old Bears 2-0, Dordrecht 2-0.
Vierde klasse West Oemoemenoe 2-DSR-C 2
31-0, Rotterdam 2-Te Werve 2 10-15, LSRG
2-Thor 2 24-27, RSRC 2-HRC 4 28-39. Stand:
Oemoemenoe 2 2-10, Delft 2-2-8, Sanctus Virgi-
lius 1-5, Te Werve 2 2-5, LSRG 2 2-5, HRC 4 2-5,
RRC 2 2-5, Thor 2 1-2, DSR-C 2 2-1, RSRC 2 2-1.
Vrouwen Tweede klasse Zuid: All Blues-Oemoe-
menoe 65-5, Havestate-Dukes 42-10.
p TAFELTENNIS
Mannen. Tweede divisie C: TTV Hilversum
2-FVT 2 6-4, Scylla 3-TTC Middelburg 1-9,
US-Smash (M) 6-4 Stand:TTC Middelburg 1-9;
TTV Hilversum 2 1-6; US 1-6; FVT 2 1-4; Smash
(M) 1-4; Scylla 3 1-1
p TENNIS
Daviscup.
Wereldgroep, halve finales.
Belgrado. Servië-Canada 3-2. Tipsarevic-Raonic
7-5 3-6 6-3 3-6 8-10,
Bozoljac/Zimonjic-Nestor/Pospisil 7-6 (6) 4-6 6-3
6-7 (5) 8-10, Djokovic-Raonic 7-6 (1) 6-2 6-2,
Tipsarevic-Pospisil 7-6 (3) 6-2 7-6 (6).
Praag. Tsjechië-Argentinië 3-2.
Berdych/Stepanek-Zeballos/Berlocq 6-3 6-4 6-2,
Rosol-Zeballos 6-4 6-7 (6) 4-6, Vesely-Mayer 4-6
4-6.
Promotie/degradatie wereldgroep.
Groningen. Nederland-Oostenrijk 5-0.
Rojer/Haase-Marach/Knowle 4-6 6-3 6-4 7-5, Hu-
ta Galung-Melzer 3-6 7-5 6-3, De Bakker-Oswald
walkover.
Tasjkent (Oez). Vrouwen.
Finale: Jovanovski (Ser/1) - Govortsova (WRu)
4-6 7-5 7-6 (3).
Quebec. Vrouwen.
Halve finales: Erakovic (NZe/6) - McHale (VSt)
6-4 6-3, Safarova (Tsj/3) - Bouchard (Can/5) 3-6
6-3 6-2' kwartfinales: Bouchard-Mladenovic
(Fra/2) 6-3 6-2, Safarova-Davis (VSt/7) 1-6 7-6
(4) 6-3.
p VELDKORFBAL
Overgangsklasse C: Excelsior (D)-TOP (A)
10-14, De Meervogels-GKV (G) 10-15, SDO (K)
- Victum/IGCN 14-13, Rust Roest-Sporting Delta
14-14. Stand: TOP (A) 3-6; SDO (K) 3-6; GKV
door Joop van den Oudenhoven
KWADENDAMME - De driebanders
van De Stene Brug kreeg de over
winning op het bezoekende De Dis
tel 3 niet cadeau. In Sas van Gent
versloeg 't Bierwinkeltje in de der
de divisie Bottles/De Parel.
(G) 2-4; De Meervogels 3-2; Excelsior (D) 3-2;
Sporting Delta 2-1; Rust Roest 3-1; Victum/IGCN
3-0.
Overgangsklasse D: ODIK-Sporting Trigon
15-12, Telstar-Die Haghe 16-12, Nieuwer-
kerk-Tjoba 10-11, Albatros-IJsselvogels 14-12.
Stand: Die Haghe 3-4; Tjoba 3-4; Telstar 3-4; IJs-
selvogels 2-2; Nieuwerkerk 2-2; Albatros 2-2;
ODIK 2-2; Sporting Trigon 3-0.
Eerste klasse F: Pernix-Maassluis 15-6, Kinder-
dijk-Valto 17-21, RWA-KOAG 14-17, Fortis-Swift
(M) 14-16. Stand: Swift (M) 2-4; Valto 3-4; For
ds 3-4; Pernix 3-3; KOAG 3-3; RWA 3-2; Kinder
dijk 3-2; Maassluis 2-0.
Tweede klasse I: GKV (H)-DES (D) afg, Ondo
(G)-Merwede 14-13, DSO (K)-Dijkvogels 10-11,
Togo-ODO (M) 10-16. Stand: GKV (H) 2-4; On
do (G) 2-4; Merwede 3-3; DES (D) 1-2; ODO
(M) 2-2; Dijkvogels 3-2; TOGO 3-1; DSO (K) 2-0.
Derde klasse J: Seolto-Ventura Sport 13-12, At-
las-ADO 8-15, Olympia (S) - Weidevogels 8-6,
Ondo (M) - Nikantes 14-6. Stand: Ondo (M)
3-6; Olympia (S) 3-4; Seolto 3-4; Ventura Sport
2-2; Weidevogels 2-2; ADO 2-2; Atlas 2-0; Nikan
tes 3-0.
Vierde klasse J: Spirit (Vl)-Oranje Zwart/Hoekse
13-8, Zaamslag-ZKV (Zu) 15-14. Stand: Zaam-
slag 2-4; Erasmus 1-2; Spirit (VI) 2-2; ZKV (Zu)
2-2; Volharding 0-0; Vrij 0-0; Oranje
Zwart/Hoekse 1 -0; Scheldevogels 2-0.
P WIELRENNEN
20e etappe, Avilés-Alto de L'Angliru: 1Elisson-
de (Fra) 142 km in 3.55.36, 2. Horner (VSt) 0.26,
3. Valverde (Spa) 0.54, 4. Nibali (Ita), 5. Cardoso
(Por), 6. Nerz (Zwi), 7. Mendes (Por) 1.15, 8.
Joaquim Rodriguez (Spa) 1.45, 9. Pauwels (Bel)
1.52, 10. Pinot (Fra) 1.59, 59. Mollema 18.33,
60. Stamsnijder 18.52.
21e etappe, Leganes-Madrid: 1. Matthews
(Aus) 109 km in 2.44.00, 2. Farrar (VSt), 3. Arndt
(Dui), 4. Meersman (Bel), 5. Richeze (Arg), 6. Bo
le (Slv), 7. Petit (Fra), 8. Janse Van Rensburg
(ZAf), 9. Lasca (Ita), 10. Wagner (Dui), 24. Nibali
0.03, 39. Valverde, 47. Horner, 108. Stamsnijder
0.34, 133. Mollema 1.17.
Eindklassement: 1. Horner 84.36.04, 2. Nibali
0.37, 3. Valverde 1.36, 4. Joaquim Rodriguez
3.22, 5. Roche (Ier) 7.11, 6. Pozzovivo (Ita) 8.00,
7. Pinot 8.41, 8. Samuel Sanchez (Spa) 9.51, 9.
König (Tsj) 10.11, 10. Moreno (Spa) 13.11, 52.
Mollema 1.59.34, 137. Stamsnijder 4.27.07.
Stand WorldTour na Ronde van Spanje: 1.
Froome (GBr) 587 punten, 2. Rodriguez 507, 3.
Nibali 474, 17. Mollema 232, 23. Weening 172,
36. Kelderman 130, 37. Slagter 127, 38. Gesink
121.
Ovezande. Slotkoers TMZ, amateurs: 1Rik de
Vree (Gilze), 2. Jacques Schuit (Oost-Souburg), 3.
Nick Nieuwdorp (Yerseke), 4. Stefan Laurijssen
(Roosendaal), 5. Christian Kik (Kruiningen), 6.
Marcel Schroevers ('s-Heer Hendrikskinderen), 7.
Edzard van Ewijk (Wolphaartsdijk), 8. Danny op 't
Hof (Goes), 9. Francois Franse (Kwadendamme),
10. Bram Buijs (Goes).
Amateurs 40+: 1Tony Verschuuren (Fijnaart), 2.
Theo Muis (Gorinchem), 3. Jan Muis (Giessen-
burg), 4. Nicky Deijkers (Sint-Willebrord), 5. Jo-
han Peemen (Rijsbergen).
D-categorie: 1. Marcel Verhagen (Oss), 2. Roy
Guequierre (Sint-Maartensdijk), 3. Jan Jansen
('s-Gravenpolder), 4. Erik Boer (Wolphaartsdijk),
5. Robin van 't Westeinde (Arnemuiden).
S/P-klasse: 1. Michael de Jong (Kortgene), 2.
Pascal van Strien (Goes), 3. Bart Hellemons
(Roosendaal), 4. Rinco de Kraker (Vlissingen), 5.
Peter Rottier (Borssele).
Eindstand RBH-klassement: 1. Dimitri Mulder
(230 punten), 2. Michel Schroevers (183), 3. Ed
zard van Ewijk (158), 4. Ruud Havermans (157),
5. Johnny van der Klooster (152).
Amateurs 40+: 1. Johan Peemen 280, 2. Willem
Ruijzing (228), 3. Tonnie Akkermans (227).
D-categorie: 1. Michel van Bunder (199), 2. Jan
Jansen (195), 3. Danny op 't Hof (180).
S/P-klasse: 1. Thijs Geluk (184), 2. Jürgen Sof-
fers (158), 3. Ruud Broosus (154).
Beebikes-aanwezigheidsklassement: 1. Danny
op 't Hof en Willem Ruijzing 20, 3. Dimitri Mul
der 18.
Honselersdijk. Categorie 1: 6. Firn Arens (Krui
ningen). Categorie 2: 6. Maureen Arens (Kruinin
gen).
Breda. Categorie 6: 8. Jarmo Visser (Heinkens-
zand).
Wetteren (B.). Categorie 5:1Arjan Poleij (Krui
ningen), 8. Tristan Timmermans (Yerseke). Cate
gorie 6: 3. Jochem Kerckhaert (Schoondijke).