Hoedekenskerke en Lebo verdelen twaalf goals eerlijk SPORT 13 ZSC'62-'s Heer Arendskerke o-i: De eerste goede aanval van de be zoekers leverde meteen de o-i op van Ricardo Kriekaard. Hierna ging Arendskerke compact spelen en probeerde de thuisploeg er op allerlei manieren doorheen te ko men. ZSC'62 kreeg twee goede kansen, maar die werden niet be nut. Hoedekenskerke-Lewedorpse Boys 6-6: Een duel met veel doel punten en veel vermaak. Het bal werd koppend geopend door Jas per Verdonk. Olde Raas zorgde voor de 0-2. Door een prachtige vrije trap van Emiel Almekinders werd het 1-2 en Jermo Stoel maak te er 2-2 van. Raas prikte de 2-3 binnen en Ralf Nijsse de 2-4. Na de rust kwam kwam de thuis ploeg binnen één minuut weer langszij door treffers van Stoel en Martijn Rijk. Doelman Ube van Staveren pakte kort hierna de strafschop van Bart Rentmeester van 'Lebo' en Verdonk zorgde voor 4-5. Matthijs van 't Westein de leek de bezoekers naar drie punten te schieten, maar de thuis ploeg repareerde voor de derde keer de schade. Almekinders maakte de aansluitingstreffer en in de 95e minuut was Richard Uit- terhoeve verantwoordelijk voor de 6-6. Colijnsplaatse Boys-Bevelanders 4-1: Na 46 minuten kwam de wed strijd tot leven toen John Rie- mens de score opende voor Bevel anders. Een veel feller 'Colijn' troefde Bevelanders vervolgens af. Bertus Zoeteweij zorgde voor de gelijkmaker en de 2-1. Joeri Gou- looze schoot zijn team in veilige haven en Niels Versluis bepaalde de eindstand op 4-1. SKNWK-SVD 4-1: Na een kwar tier had SVD niets meer in te brengen en dicteerde SKNWK. Bij rust was de wedstrijd dan ook gespeeld. Robert Padmos zorgde voor de 1-0 en Martijn Backx maakte er vervolgens twee. Stefan Vermeer prikte nog voor het ver strijken van de eerste helft de 4-0 in het doel. In het saaie restant schoot Ewout de Graaf nog een eretreffer binnen. Wolfaartsdijk-Vlissingen 3-3: Bei de ploegen kregen legio mogelijk- heden. Karim Ben Sellam lukte het vanaf elf meter als eerste om te scoren. Na een counter zorgde Khalid Saiboua voor de 0-2. Harm Fluijt schoot een afVallende bal binnen (1-2), waarna Lionel Lord het verschil weer op twee doel punten bracht. Tom Kloet zorgde dat het toch nog 3-3 werd. Zijn laatste treffer viel in de laatste se conde. WIK'57-Borssele 3-2: De eerste drie punten sinds de terugkeer in de standaardklasse zijn een feit voor WIK'57. Na een 3-0-rust- stand kwam Borssele nog aardig terug. Ian van den Wekken zorg- de voor de 1-0 en de 2-0 en Ca- miel Kleppe voor een comfortabe le 3-0-voorsprong. Met treffers van Danny 't Gilde en Koen de Rijke herstelden de gasten zich enigszins. Waarde-Apollo'69 3-1: De thuis ploeg was de bovenliggende par tij en kwam dankzij een eigen doelpunt op voorsprong. Miro Monteiro maakte de 2-0 en met kramp in zijn been zorgde Corné van Liere voor de 3-0. Met een prachtige vrije trap in de kruising bepaalde Robin Korsuize de eind stand op 3-1. een gaatje te pakken. Maar toen Kim er heel dicht op zat bij Vera, zag je dat Swift het net zo moei lijk had met scoren als wij. Het was jammer dat we nooit het ver schil tot één doelpunt konden te rugbrengen. Dan was het nog spannender geworden." Van den Driest liet zich nadruk kelijk zien in de gemoedelijke bu renruzie. Hij was fel en geduldig tegelijkertijd en schoot zes keer raak, waardoor de thuisploeg hoop hield op een goed eindresul taat. Hij was de directe tegenstan der van Matthijs Pouwer, die ook een hoofdrol had. ,-,We hadden de handen vol aan elkaar", zei de For- tis-spits. Swift is nu de koploper in de eer ste klasse F, die geen uitgesproken titelfavoriet herbergt. De Middel burgse ploeg van trainer Dennis Plantinga heeft vier punten uit twee duels. Ook het Fortts van Sjaak Baas heeft vier punten, maar speelde één wedstrijd meer. Van den Driest: „We hadden natuur lijk graag voor de derde keer op rij gewonnen, maar heel erg is deze nederlaag niet. Ons doel is niet de titel, maar het linkerrijtje." Atlas-ADO 8-15: De thuisploeg was allesbehalve scherp in de eer ste twintig minuten. Korte krach teloze aanvallen werden voor rust (2-8) genadeloos afgestraft door de mannen van ADO. Met een flinke dosis werklust zorgden de Ritthemse korfballers na rust nog voor een acceptabele uitslag. Scores Atlas: Tim Dibala 3, Michel Wezemer 2, Benjamin van Hese, Se- ran de Witte en Dominique Cevaal 1. Good Luck-KVK 6-10: In een win derig Middelharnis tekende koplo per KVK voor de derde winst op rij. Het gaatje van twee punten was er weer vroeg voor de Kapel- lenaars. Good Luck kwam vervol gens niet door de verdedigende li nies heen. Blauw Wit-Harga 9-8: Hoewel de cijfers duiden op een narrow es cape, was Blauw Wit dominant. De Kloetingers vergaten alleen te scoren. Dat kwam deels door de fikse wind en deels door techni sche onvolkomenheden. Werk- korfbal leverde toch twee punten op. Scores Blauw Wit: Ivo Flipse 4, Basti- aan Rijk 2, Martijn Sandee, Edwin Bommeljé en Annemarije Holl 1. NIO-Stormvogels 8-11: Na de ka ter tegen KVK pakte Stormvogels de eerste punten. „Groots was het nog niet", erkende coach Wim Al- laart. De opluchting was er niet minder om. Dat de Westkapellenaars drie strafworpen misten, zei veel over het gebrek aan scorend vermogen. Stormvogels had wel de langste adem in Rotterdam. Volharding krijgt er zeven om de oren De voetballers van Hoofdplaat hadden zondag geen enkele moeite om Volharding naar een ruime nederlaag te spelen. De zondag-vijfdeklasser won met 0-7. Marvin Cornelis en Loek Thomaes scoorden elk driemaal. Thomas van Merode maakte de zevende treffer. Hansweertse Boys komt met de schrik vrij Hansweertse Boys boekte zondag een benauwde 2-3-zege op Terho le. De vijfdeklasser kwam door doelpunten van Emiel Jansen, Alexander Veljanovski en Alex Tieling vlot op 0-3. Na de hervat ting rechtte Terhole echter de rug en scoorden Menno van Bellen en Sietse de Waal. Rinus Witte op dreef in Jungfraumarathon Rinus Witte was zondag de snel ste Zeeuw in de loodzware Jung fraumarathon in Zwitserland. De inwoner van Sint Laurens deed 4.19.18 uur over de ruim 42 kilometer over heuvelachtig par koers. Jan Bostelaar (Westkapel- le) noteerde 5 30.01, Suzanne Ge- schiere (Sint Laurens) 5-43-38. Jo hnny Ravia en Lianne Wijsman (Zierikzee) kwamen samen over de finish in 5.57.22. Martijn de Kok is zondag op de tweede plaats geëindigd op de 30 kilometer van de Beekse marathon. De inwoner van Heinkenszand, die in voorbereiding is op de Kustmarathon, noteerde een tijd van 1-45-49- Corn Boys te sterk voor Kwadendamme Kwadendamme was zondag niet opgewassen tegen Corn Boys. De Zeeuws-Vlamingen speelden de vijfdeklasser naar een 3-0-nederlaag. De Sasse- naren kwamen voor rust door een eigen goal van Eef Zuidhof op 1-0. Daarna scoorde Sebasti an de Meijer tweemaal. De Witte maakt kans op A-licentie TTC Middelburg-speler Sören de Witte is doorgedrongen tot de finale van de B-meerkam- pen bij de senioren. De tafelten nisser eindigde bij de eerste vier. De Witte haalde die plaats na drie overwinningen. De winnaar van de B-meer- kampen krijgt een A-licentie. MAANDAG 16 SEPTEMBER 2013 door Robin Hamelink MIDDELBURG - 's-Heer Arendskerke heeft door een 1 -O-zege op ZSC'62 als enige ploeg nog een honderd- procentscore in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal. Colijns- plaatse Boys versloeg in de streek- derby Bevelanders met 4-1 en SKNWK won met dezelfde cijfers van SVD. De bijzonderste uitslag viel te noteren bij Hoedekensker- ke-Lewedorpse Boys: 6-6. Scores Fortis: Rens van den Driest 6, Remco Crucq 4, Jordy Sleijpen 3, Kim Baas 1. Scores Swift Vera Kuiper 4r Richard Geldof, Matthijs Pouwer en Lennart Hoogenboom 3, Kristian Huisman 2, Mirella Pouwer 1. TOP in jaren Scores KVK: Lennard Volkers 4, Koen Volkers en Bart Niewenhuijse 2, Sander Slabbekoorn en Nicole Boste laar 1. Scores Stormvogels: Niek Peene en Arjen Schoe 4, Sander Verrijzer, Jona than Koets en Francky Koole 1 OVEZANDE TERHOLE MIDDELBURG SAS VAN GENT ROTTERDAM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41