Mr. Eduard Tak 26 Ifamiiieberichten maandag 16 september 2013 Q (llensenlinq.nl -r Neem. Heer, mijn beide handen en leid uw kind. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze dierbare schoonzuster en tante LENIE DAVIDSE-VAN DEN BERG Weduwe van Anton Dav idse (overleden 25 februari 2013) 4maartl933 12 september 2013 Familie Davidse Middelburg, 12 september 2013 De begrafenis zal plaats vinden woensdag 18 september a.s. te Valkenswaard. Mia van Gink-Eggermont Het is goed lij bent goed God houdt van iedereen Verdrietig geef ik kennis dat, na een zeer moeizame laatste levensfase, rustig is ingeslapen mijn broer Bernard Bernard Paul Maarten Krebs in de leeftijd van 67 jaar. Den Haag: Emma Krebs Goes, 12 september 2013 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Harstenhoekstraat 19,2587 RD Den Haag De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 18 september om 11.00 uur in de Nicolauskerk, Oostkerke- straat 1 te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Bernard te nemen in "De Brug", Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in "De Brug". Tijdens zijn ziekte had Bernard veel behoefte aan vrolijk gekleurde kleding, indien mogelijk... graag. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante |acoba )ansen-van Alten weduwe van Adriaan Jansen in de leeftijd van 82 jaar. Krabbendijke: J. Jansen-Traas Yerseke: A.W. Jansen-van de Vrede Kruiningen: J. jansen J.|. Jansen-Prevo Yerseke: J. Boone-Jansen Yerseke: J. jansen M.W. jansen-van Overbeeke Yerseke: M. Kosten-jansen Kosten Neven en nichten Goes, 14 septem ber 2013 Nooit meer samen wandelen met jou in de rolstoel. Nooit meer samen een rondje in de auto. Nooit meer samen een ijsje eten. Nooit meer. Ach, zoveel dingen nooit meer samen met jou. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat voor ons toch nog onverwachts is overleden onze lieve, zeer zorgzame moeder en altijd belangstellende en trotse oma Jacoba Jansen-van Alten Sinds 25 december 2002 weduwe van Adriaan Jansen A Maastricht, - t Goes, 13 april 1931 14 september 2013 Kruiningen: HuibenAddie Anja en Corné Diana Kruiningen: jan en Ingrid Stefanie André en Lisa Peter en Karina Kruiningen: Linda en Peter Chantal Stefan Onze speciale dank gaat uit naar iedereen die de afgelopen jaren liefdevol voor onze moeder en oma heeft gezorgd. Correspondentieadres: Schotwal 2,4416 CJ Kruiningen Onze moeder en oma is thuis, bij haar oudste zoon, waar u afscheid van haar kunt nemen op D.V. dinsdag 17 september van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 18 september om 14.00 uur in het verenigingsgebouw aan de Hanswedrtsestraatweg 1 te Kruiningen. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om uiterlijk 13.50 uur aanwezig te zijn. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw aan de Hansweertsestraatweg gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een nieuwe herfst, winter, lente en zomer, maar nooit meereen nieuwe jij. Rust zacht lieve oma Anja, Diana, Stefanie, André, Peter, Chantal en Stefan Dhr. G. Holster Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze innig geliefde man, vader en opa die in de leeftijd van 96 jaar uit ons midden is weggehaald. Hij heeft de laatste moeilijke jaren op een bijzonder geduldige en waardige manier gedragen. Sara Tak - Polak Ingrid Galed - Tak Jonathan Ilana Onze dank gaat uit naar het Gasthuis (afd. Singel) voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 16 september 2013 om 13.00 uur op de Joodse begraafplaats, Walensingel te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Geen bloemen 14 september 2013 Meestoof 128 4331 VE Middelburg Adrie Stadhouders 12-09-1949 1 12-09-2013 Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Na een leven waarin zowel geluk als verdriet haar deel werd, is rustig ingeslapen mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma echtgenote van Adrie van Gink in de leeftijd van 86 jaar. Adrie van Gink Wim en Matilde van Gink-Fernandes Els en Fred de Theije-van Gink Mattie en Eddy van den Bergen-van Gink Kees van Gink Klein- en achterkleinkinderen Axel, 14 september 2013 Correspondentieadres: Marijkestraat 11 4571 VW Axel Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 september vanaf 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de plechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij danken het team van de Extramurale zorg die haar de afgelopen jaren zo goed en liefdevol heeft verzorgd. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud voorzitter Vele jaren heeft hij een actieve en betrokken rol gespeeld in onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden van S.V.Serooskerke Serooskerke, 14 september 2013. Zo kom tot rust Vertrouw u aan de nacht te slapen gaat nu alles op de aarde en geeft verloren wat uw hart bezwaarde langs verre stromen wordt het thuis gebracht Ida Gerhardt Op rustige wijze is heengegaan Adrie, realistische levensgenieter, met een goed gevóel voor humor. Wij zullen hem missen. We wensen zijn familieleden en vrienden de kracht toe om dit verlies te verwerken en zullen proberen hen tot steun te zijn. Cliënten, familie en medewerkers Zeeuwse Gronden Axelsestraat 8a 4537 AJ Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26