h h n hefmatic DEIA f- h Medewerker Facilitair/ ofte) Gebouwenbeheerder monteur leerling monteur Uitvaartverzorger (20 uur per week) 8 zaterdag 14 september 2013 h H H4A Zoekt ter versterking van de afdeling heftrucks een: en een: Die in staat is zelfstandig, heftrucks motorisch, hydraulisch en electronisch te onderhouden, storingen te analyseren en deze te verhelpen. Die bereid is om zich via bijscholing verder in de gevoerde merken te specialiseren. Die in bezit is van rijbewijs B/E. De geschikte kandidaat bieden wij een bij de functie passend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Wil je meer weten over één van deze functies en over ons bedrijf, kijk dan op www.hefmatic.nl, of bel naar onze technisch directeur Gerard Boone. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de directie van ons bedrijf. hof matin '3a Tel. [01131355000 Veiligheids Calculator Werkvoorbereider Standplaats Middelburg. Maandsalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.739,-. H4A is een erkend bedrijf in Zeeland. Onze kracht is het combineren van werk zaamheden uit verschillende disciplines. Breng uw talent in en ga de uitdaging aan. [COMBINEREN] [SAMENWERKEN] [UITVOEREN] [IETS VOOR U?] Wervenweg 10 4551 MC Sas van Gent T 0115 471460 F 0115 472626 info@h4a.nl www.h4a.nl VOOR 36 UUR PER WEEK Het probleemloos laten functioneren van heftrucks, autolaadkranen en containersystemen daar gaat het om bij Hefmatic. Dit op basis van de absolute topmerken Linde, Hiab en Multilift. Betrouwbaarheid en kwaliteit vormen het fundament onder onze bedrijfsvoering. Dat geldt ook voor ons personeels beleid. Waarbij Hefmatic mikt op de lange termijn, op continuiteit. Dat de nog steeds groeiende ploeg het in Borssele naar de zin heeft blijkt uit Goed personeel, daar zijn we zuinig op. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. IIC7III ia lil, 4454 PN Borssele Fax [0113}355001 info@hefmatic.nl www.hefmatic.nl Graag gaan we met jou in gesprek als je: Een afgeronde HBO opleiding hebt. Een aantal jaren ervaring hebt als adviseur in de zakelijke dienstverlening. Op Walcheren woont. In bezit bent van een eigen auto. Ben je geïnteresseerd in deze functie en wil je solliciteren? Ga dan naar www.dela.nl/vacatures. Wil je meer informatie over deze functie neem dan contact op met Ton Ham via telefoonnummer 06 13 64 15 74. coöperatie voor elkaar Uniek in zijn combinatie Zeeland Bij een overlijden regelen en verzorgen onze lokale uitvaartverzorgers alles geheel naar de persoonlijke wensen van de nabestaanden. Door te adviseren en te inspireren, maar vooral door er te zijn. Omdat we vanuit West-Brabant onze dienstverlening uitbreiden naar Walcheren zijn we op zoek naar een: Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij voor onze Afdeling Infrabouw op zoek naar een Wij bieden voor deze functie een passend salaris gerelateerd aan uw opleiding en ervaring en een full-time contract bij bewezen geschiktheid. Meer info? Zie www.h4a.nl of neem contact op met Edwin de Schepper via onderstaande gegevens. Interesse? Stuur dan binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatie in de vorm van een korte schriftelijke motivatie en CV naar: H4A T.a.v. Afdeling PZ Postbus 46 4540 AA Sluiskil De Veiligheidsregio is het centrale orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Tot onze taken behoren rampenbestrijding en crisisbeheersing, brandweerzorg, geneeskundige hulpverlening in de regio en de Gemeenschappelijke Meldkamer Zeeland. Dit in samenwerking met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen, in het bijzonder de dertien Zeeuwse gemeenten. Onze missie is 'Samen sterk voor veilig Zeeland'. Voor het team Facilitair zijn wij op zoek naar een: Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ga voor meer informatie naar: www.vrzeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48