Colofon O (Tlensenlinq.nl Nel Geschiere- Bosselaar Juist dan... Uityaartverzorqinq j amilieberichten zaterdag 14 september 2013 familieberichten I 39 Intens verdrietig delen wij u mede dat tijdens onze vakantie in Spanje, het land waar ze zo van hield volkomen onverwacht is overleden Milja Meertens - Lijbaart echtgenote van Jan Meertens in de leeftijd van 67 jaar. Terneuzen: Jan Meertens Terneuzen: Marco en Karin Annick Xander Biervliet: Frits en Anneke Lijbaart Girona, 5 september 2013 Churchilllaan 370 4532 MC Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze tante Milja Meertens - Lijbaart Grijpskerke: Anneke Lijbaart en Menno van de Wetering Aylin, Tije en Sarah Leiden: Suzanne Lijbaart en Jaap van der Krogt Ezra 5 september 2013 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Frederikus Albertus Blommaert Fré Betuigen wij u onze oprechte dank. Familie van de Velde Familie Blommaert Oost - Souburg september 2013 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen met ons meeleefden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Hartelijk dank voor alle kaarten, uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst en alle goede woorden. Adri en Marja Geschiere Vera en Dennis Richard Remy Aagtekerke, september 2013 Voor de vele blijken van deelneming via kaarten, telefoon tjes en persoonlijke contacten na het overlijden van onze lieve moeder en oma Betsie Heeren-den Dekker willen wij u hartelijk danken. Jos en Carin Ellen en Jos Peter en kleinkinderen Oostkapelle, september 2013 Door de overweldigende hoeveelheid warmè reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader en opa Jaap van Iwaarden is het voor ons onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Uw troost heeft ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. A.W. van Iwaarden- Reijnierse Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, september 2013 Maatje Jasperse - Aarnoutse Vlissingen, september 2013 V_V Wij willen langs deze weg iedereen hartelijk dankzeggen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Willem de Koster Het heeft ons goed gedaan. C. de Koster-de Witte Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, september 2013 Dook Vatteroth Zeg me dat het niet zo is Zeg me dat het niet waar is. Hartelijk dank voor uw bezoek, een kaart of een knuffel bij het overlijden van mijn lief Hans Smits Het heeft ons goedgedaan. Speciale dank voor: Huisarts Dhr. Angkotta Team Zorgstroom Stromenwijk Dhr. J. van Veen Anneke Willemse kinderen en kleinkinderen 4335 NH Middelburg, september 2013 Westerscheldestraat 241 Voor de vele telefoontjes, berichtjes, lieve woorden, kaarten, bloemen en Uw aanwezigheid rond het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Bregtje Verschiere-Kole willen wij U hartelijk danken. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. G. Verschiere Geerard en (olanda, Werner, Rutger Lian en loop, Jordy, Mike, Robin Heinkenszand, september 2013 Voor de vele blijken van medeleven rond het overlijden van onze moeder en schoonmoeder Dina Zuijdwegt bedanken we u hartelijk. Middelburg: Henk Slabbekoorn Rotterdam: Lineke Slabbekoorn Perl-Nennig (D): Martin en Anja Slabbekoorn Middelburg, september 2013 Metrte 3 J/r, Ui tvaa merzorqinq Ljtida van Winden Verzorgt de gehéle uitvaart Tel: 0113-63 91 08 De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Janneke den Besten Ditsy den Besten -J Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van onze moeder, oma en over-oma Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen. Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de bezoekjes en belangstelling tijdens zijn ziekte en de overweldigende blijken van medeleven na het overlijden van onze broer en oom Bij deze onze hartelijke dank Familie Vatteroth Familie van Duijne Axel, 14 september 2013 WU ZIJN ER OM U TE HELPEN IWÖ Juist bi; een overlijden heeft, u een uitvaart- verzorger nodig die met een enkel woord iii#* begrijpt wat de wensen zijn. K I w Overtoom Groen VEftZORGSTEI 4.4435 RL Baarland/Gratis boekje uitvaarnvensen! Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl UITVAARTVERZORGING y Dag nacht bereikbaar Telefoon (01181 62 33 59 Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg fi Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 1 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39