in rondweg Goes willen wij doen' Kerstconcert Grootkoor Boekenmarkten WALCHEREN 21 zonnebloem.nl/ikgamee Conny wil naar de bioscoop Monumentendag Gezocht: nieuwe collega die er voor 100% voor gaat! fV«S 2 Avond over hoogbegaafdheid Leerkrachten van de afdeling SterQJ houden woensdag om 20.00 uur in het gebouw van basisschool de Tweemaster, Jan de Priesterstraat 4 in Oost-Souburg, een the ma-avond over hoogbegaafd heid. De avond is bestemd voor ouders van (mogelijk) hoogbegaafde kinderen. Zumba-demonstratie in Baskenburg Zumba Fitness-instructeurs ge ven morgen van 13.30 tot 17.00 uur Zumba-demonstraties in sporthal Baskenburg in Vlissin- gen. Kosten voor deelnemers 10 euro (voorverkoop) of 12,50 (aan de deur). Kijkers kunnen voor 2,50 euro naar binnen. Kin deren t/m 12 jaar gratis (ook voor deelname demonstraties). Majoraat houdt bingomiddag De Stichting Majoraat aan de van Hogendorpweg 58a in Vlissingen houdt morgen een bingomiddag voor senio ren. De bingo begint om 13.30 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur. Toegang is gratis. Vesperdienst met orgelmis in Oostkerk In de Oostkerk in Middelburg wordt morgen een vesper dienst gehouden. Hierin wordt de Grote Orgelmis van Johann Sebastian Bach gespeeld. Uit voerenden zijn Bram Beekman op het De Rijckere-orgel, Voca- listengroep Cantus Choralis en Rein van der Kluit op kistorgel. Aanvang: 16.30 uur. Bijzondere kerkdienst in Gasthuiskerk Bijzonder Kerken werk Walche ren houdt morgen in Middel burg een kerkdienst voor men sen met een verstandelijke han dicap en/of functiebeperking. Voorganger is dominee Albert Hakvoort. De dienst vindt plaats in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94. Aanvang 14.30 uur. Ruim 11.000 euro voor kankerfonds De collecte voor KWF Kankerbe strijding heeft in de gemeente Vlissingen 11.242,04 euro opge bracht. Dat valt tegen voor een gemeente zo groot als Vlissin gen, aldus de voorzitter van de lokale afdeling. Eerder werden al de opbrengsten voor Middel burg en Arnemuiden bekend ge maakt: 17.678,59 en 2.923,41 euro. heeft bij het Middelburgse be drijf. Als voorbeeld van een brug die aan vervanging toe is noemt hij de klapbrug in de rondweg bij Goes. „Die moet echt vervangen worden. Die klus willen wij graag uitvoeren." Hij zag dat de overheid de afgelo pen jaren aan het bezuinigen was op groot onderhoud. „Maar er komt een moment dat dat werk toch gedaan moet worden. En dat moment breekt nu aan." Hiilebrand is vooral bekend als bruggenbouwer. Maar het bedrijf is ook op andere terreinen actief. Zo liggen op de kade een serie nieuwe sluisdeuren. Die zijn bijna klaar voor transport. Com plexe staalconstructies, zoals die nodig waren voor de bouw van de tol bij de ingang van de Wester- scheldetunnel, daar is het bedrijf ook gespecialiseerd in. Sinds enkele jaren richt het be drijf zich ook op de offshore en de offshore-wind. „Deze markten laten een stabiele groei zien", aldus Wattel. „Bin nen de offshore leveren we com plexe staalconstructies van groot formaat." Volgens scheidend di recteur Cees van Belzen zijn er raakvlakken tussen de offshore en de bruggenbouw. „Dat is kwa liteit, betrouwbaarheid, en zeer snel kunnen schakelen. Wij kun nen aan deze vragen voldoen." DE ZONNEBLOEM Zonder elkaar is iedereen alleen. VEERE/DOMBURC - In Veere en Domburg worden vandaag, op Open Monumentendag, boeken markten gehouden. In Veere staan dertig kramen met boeken opgesteld rondom de Markt. Standhouders uit Zeeland en van daarbuiten verkopen een gevarieerd aanbod, van de gewo ne roman tot het literaire werk, van oud tot (bijna) nieuw en van goedkoop tot duur. De diaconie van de Protestantse Kerk Domburg houdt een boeken markt in De Poort, het bijgebouw van de kerk. De opbrengst is be stemd voor de kerk en vier hulp projecten in Oeganda. Beide boekenmarkten duren van 10.00 en 17.00 uur. MIDDELBURG - Grootkoor Zeeland begint komende donderdag aan een nieuwe project: het kerstcon cert van 20 december in de Nieu we Kerk in Middelburg. Vanaf donderdag wordt er gerepeteerd in de Hoeksteen in de Middel burgse wijk Dauwendaele. De an dere repetitieavond zijn 19 sep tember 10 en 31 oktober, 14 en 28 november, steeds van 19.15 tot 22.00 uur. ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2013 funda Ben jij bereid om je voor 100% in te zetten voor M2 Makelaars? Dan wordt je misschien onze nieuwe collega! Want wij zijn op zoek n3ar een nieuwe, zeer commerciële collega die onze positie in de regio Bevelanden gaat uitbouwen. Bij jij een aanpakker die er klaar voor is om met vol enthousiasme zich in een nieuw avontuur te storten? Kijk voor meer info op www.m2makelaars.nl. OOST-SOUBURG VLISSINGEN VLISSINGEN Meer info: majoraat@zeelandnet.nl MIDDELBURG MIDDELBURG VLISSINGEN Scheidend directeur Cees van Belzen (60) blijft als eigenaar en adviseur verbonden aan Hiilebrand. foto Ruben Oreel Vandaag is het open dag bij Hiile brand van 10.00 uur tot 16.00 uur. Er zijn vele activiteiten. Zo zijn er lasdemonstraties en kunnen belang stellenden eens proberen zelf wat te lassen. ■M Nationale Vereniging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 21