üysrJedarj Lee van Boekei Elly Veerman - Jonker 34 (familieberichten woensdag 11 september 2013 dlens9nlinq.nl Lieve Lee lack Klaassen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons medebestuurslid JACK KLAASSEN Wij wensen Ans en de familie veel sterkte toe. Stichting Derny Comité Terneuzen Met grote droevenis moeten wij afscheid nemen van onze vriend en biljartvriend JACK KLAASSEN Ans en familie heel veel sterkte toegewenst. FONS EN MONIQUE PERSONEEL CAFE 'T BIERWINKELTJE BILJARTVERENIGING 'T BIERWINKELTJE Abraham Johannes Priester ■"«v.' Abraham Johannes Priester Jan de Vlieger m Ie handen hebben vóór ons gewerkt. Je hart heeft i>oor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet nu wij afscheid moeten nemen van onze geliefde Debby Jeffrey Mike Martijn Andrew t 8 september 2013 Nieuwediepstraat 55 4531 BL Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Lee op vrijdag 13 september van 19.00 tot 20.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. We nodigen jullie uit voor de afscheidsdienst zaterdag 14 september om 10.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats naast het voornoemde uitvaartcentrum, daarna zullen wij Lee gaan begraven aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. wij hebben geen tranen genoeg. Liefs Ad en Ma Met heel veel liefde, bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze geweldige moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Gijs Veerman 's Gravenhage 13-01-1929 Aardenburg: t Terneuzen 09-09-2013 Tonny en Addy Veerman - le Feber Rutger en Iina Diederik en Anneleen Josephine Terneuzen: Annette Hoornaert - Veerman Eva en Noman Basil en Danial Anne en Sander Laura en Tommy Correspondentieadres: A. Hoornaert - Veerman Kamerlingh Onnestraat 28 4532 LW Terneuzen U kunt afscheid van haar nemen op donderdag 12 september van 19.30 tot 20.00 uur en op vrijdag 13 september van 10.15 tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum aan de Bellamystraat 28cte Terneuzen. Aansluitend is om 11.00 uur de crematieplechtigheid. Hierna is er mogelijkheid tot condoleren. Indien U geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beshouwen. Zeg me dat het niet zo is, zeg dat het niet waar is. We doen alsof hij gewoon verder leeft, zelfs als het niet zo is. Frank Boeijen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve vriend, onze zorgzame pa, opa, mijn zoon en broer Hij overleed in de leeftijd van 53 jaar. Ans Mario en Jolien, Bente Sylvia en Roy, Evi, Gwenn Peter en Wendy Ma Klaassen Eric 9 september 2013 Correspondentieadres: Stuvesande 402,4532 MK Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 14 septem ber om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Gij toch, Gij zijt hun roem, de kracht van hunne kracht Uw vrije gunst alleen wordt d'ere toegebracht Zijn schepper heeft tot Zich genomen Zijn kind Gijsbert Roodhart A Rotterdam, 4 februari 1931 -1 Goes, 9 september 2013 Ridder in de orde van Oranje Nassau Drager van de leitje de Bosch Kemper onderscheiding Man, vader, grootvader, overgrootvader en vriend van: Goes: J. Roodhart-Breedijk Loosdrecht: Tilly en Goof Mur-Roodhart Spijk: Marcel en Annet Roodhart-Lambregtse Hellevoetsluis: Paul Roodhart in liefdevolle herinnering Elly Roodhart-Goetheer Oudelande: Jurgen en Laurina Roodhart-Blankenburgh Frisco USA: Esther en Jan-Paul Kösters-Roodhart Klein en achterkleinkinderen Hattem: Janny Verloop 's-Gravenpolderseweg 9/318 4462 CD Goes De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 13 september om 14.15 uur in de aula van Rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen toespraken. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Hij hield van de polder, het weidse land, daar had hij zijn ganse hart aan verpand, daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij mooie jaren beleefd. Zeer verdrietig, maar erg dankbaar voor alle mooie jaren samen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze toegewijde vader en altijd belangstellende opa echtgenoot van Klazina Cornelia Remijnse Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Wissenkerke, Goes, 6 oktober 1925 9 september 2013 Goes: Sien Priester-Remijnse Oegstgeest: Marijke en Nico Nicky Vera Kortgene: Peter en Cobie Josje Manon en Daniël Luc Correspondentieadres: K.C. Priester-Remijnse De Horst 217 4461 WZ Goes Met veel dank denken wij aan de liefdevolle verzorging en aandacht van de medewerkers van Allévo. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op 14 september 2013. Gelegenheid tot condoleren op "Land en Zeezicht", Sint Felixweg 3, Kamperland op 14 september van 13.30 uur tot 15.00 uur. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom A.J. Priester J.A.Remijnse M.A.Remijnse-Zuijdweg Kinderen en kleinkinderen Kamperland echtgenoot van Klazina Cornelia Remijnse Een rustpunt in de hectiek van het dagelijks leven, zo ontdekte ik waar ik stond. Antoinette Baan-d'Ailly - in gedachten Adri Baan Eindhoven Onze lieve papa, opa, broer en oom, zullen wij enorm gaan missen: zijn wilskracht, liefde, humor, oprechtheid, eigenwijsheid; zijn oog voor de mooie, kleine dingen van het leven. echtgenoot van wijlen Marina de Vlieger-Voronine A 7 maart 1939 t 4 september 2013 Marina Alexandra, Yousri, Joshua en Cedric Erik, Nicole en Elia Annelies Leny, Boukje, Ellen en Marleen Sanny, Jaco, Karin en Renate Corres ponden t ieadres Annelies de Vlieger Gordelweg 45C 3037 AD Rotterdam Hij is op 10 september 2013 in besloten kring begraven op de Algemene Begraafplaats Crooswijk aan de Kerkhoflaan 1 te Rotterdam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66