oton Wat blijft is de emotie... C3-C0 familieberichten O fTlensenLinq.nl familiebe rich te nonline.nl Wij zijn verdrietig door het bericht van het overlijden van onze collega Lee van Boekei We wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Dow Benelux BV Afdeling LHC Terneuzen Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer G. Roodhart De heer Roodhart.is 18 jaar verbonden geweest aan de gemeente Goes als buitengewoon ambtenaar burgerlijke stand. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Goes de secretaris, de burgemeester. drs. C.G.M. Maas mr. L.). Verhulst Marijke Visser OH amiiieberschten Bert van Vossen ik M Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant donderdag 12 september 2013 familieberichten I 39 Verdrietig hebben we afscheid genomen van Wij gaan haar allemaal missen. Bogerdweie 28/30 Herman, Erwin, Marja, Serooskerke;. Lenie, Linda, Dewi, Hanneke, Brigitte, Marian, Nelie, Ria, Lilly, Liesbeth, Gajane, Petra en Charlotte De crematie vindt plaats op vrijdag 13 september om 13:00 uur in het crematorium te Middelburg. Overweldigend was de grote belangstelling en uw medeleven gedurende de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze pa Ontroerd hebben wij ervaren dat zovelen hem een warm hart toedroegen. Wij willen u van harte bedanken voor alle steun en medeleven. Het heeft ons goed gedaan. Gerda van Vossen-Boogaart Robert en Jaimy Mark Sint-Annaland, september 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 ülir. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v, telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 107