Üi/srtedïfi Tante Koos Wilhelm Johan Albregtse Wim 1* O Jacoba Petiet - Wissekerke Constand Hubregt van Schelven Constand IDensenlinq.nl Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Heden overleed thuis na een jaar van strijd, omringd door allen die hem lief waren, mijn zorgzame man, onze lieve onvergetelijke vader en opa in de leeftijd van 73 jaar. Nelly Albregtse-Walbroek Jan en Miranda Matthijs, Thomas Jeroen en Edith Dex Onze grote dank gaat uit naar de lieve medewerkers van Thuiszorg Zorgstroom en dr. Angkotta voor hun goede en liefdevolle verzorging. Het heeft op ons een diepe indruk gemaakt. 10 september 2013 Koestraat 29, 4331 KX Middelburg Er is gelegenheid om thuis afscheid van hem te komen nemen op zaterdag 14 september van 13.00 tot 14.00 uur. De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op maandag 16 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve opa Ik mis mijn allergrootste fan. V Matthijs Je stond voor mij klaar als ik uit school kwam. V Thomas Ik had je zo graag willen leren kennen. V Dex Daniël van Belzen Daan Nicolaas Stephanus Nelissen - Nick - Mensen met een groot hart, bewonen een gastvrij huis. Goethe. Tot onze droefheid ging van ons heen onze zeer geliefde zorgzame moeder en oma Vlissingen 1 november 1918 Goes 8 september 2013 weduwe van Christiaan J. M. Petiet, overleden 20 april 2002. Delden: Willem Petiet Anneke Petiet - Meulenbroek Suzanne en Gerrit Sophie Casper Vlissingen: Han Petiet Vredehoflaan 430, 4382 CJ Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 17 september om 13.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve vader en opa Sint Philipsland, 4 februari 1932 t Zierikzee, 10 september 2013 Gretha van Schelven - Bom Hans en Lia van Schelven Ineke Heieen Marco van Schelven - in herinnering Lilly Angela en Gerrit Rosendal Akke Sytse Vrije 65 4301JX Zierikzee De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. 38 I familieberichten donderdag 12 september 2013 V "Heere, Gij doorgrondt en kent mij" Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat na een leven dat gekenmerkt werd door moeite en verdriet, door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgroot-opa weduwnaar van Grietje Meulmeester, overleden 11 oktober 1963 weduwnaar van Helena Bal, overleden 11 september 1996 in de leeftijd van 88 jaar. Lekkerkerk: Joos en Cora van Belzen-de Haan Margriet Jacko Heieen Arnemuiden: Leny en Arie Bouter-van Belzen Jeannet Lisa, Ilse, Stan Mariska en Piet Julian, MelissaCharlotte William en Maartje Sarah Nathalie en Erwin Nick, Anne Daniël en Joyce Luna, Jelte Arnemuiden: Daan en Els van Belzen-Schroevers Daniël en Kirsten Jessica en Levi Liam, Emi Mèlanie Arnemuiden, 10 september 2013 Correspondentie-adres: Familie Bouter-van Belzen Klaverakker 65,4341 MA Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van "Clasinastraat8" te Arnemuiden en dokterde Kuyper, voorde liefdevolle verzorging en de respectvolle begeleiding. Onze vader en opa is opgebaard bij de familie Bouter, Klaverakker 65 te Arnemuiden, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen D.V. zaterdag 14 september van 15.00 uurtot 17.00uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehou den worden D.V. maandag 16 september om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er ook gelegenheid de familie te condoleren in genoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. taats van kaarten. Bedroefd, maar dankbaar voor al zijn liefde en zorg, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze vader Haarlem, 17 januari 1934 f Goes, 7 september 2013 H.A.L. Nelissen - Bosland Mariëtte en Niek Correspondentieadres: Karei Doormanstraat 21 "J 4461 GN Goes De crematie heeft woensdag 11 september in besloten familiekring plaatsgehad. Verdrietig zijn wij na het overlijden van Hans (in herinnering) en Yolanda Patriek (in herinnering) en Maartje Linda en Martijn Edo en Bram

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 106