üvsr Isil&i Peter Covens Marianne Zuiddam - Bardok Jan Kloosterman 26 (familieberichten (J (T1ensenlinq.nl Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw Mevrouw Boone-Paauwe Familie de Leeuw Familie Zoeteweij Yerseke, 6 september 2013 Verdrietig, maar met dankbare herinneringen aan de liefde voor zijn gezin, hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Dieneke Bulder Apeldoorn, 12-9-1941 f Kloosterzande, 7-9-2013 KloosterzandeDieneke Covens-Bulder HulstMichiel en Esther Dewi, Brad Krabbendijke Petra en Jaco Eisenhowersingel 3 4587 EW Kloosterzande De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. "Iw het huis van mijn Vader zijn vele woningen, zegt ezus". Mijn lieve, creatieve, wijze vrouw en moeder hield van de goede en kleine dingen in het leven van alledag. Haarlem, Kamperland, 31 mei 1944 6 september 2013 Stilzwijgend hebben wij de slopende ziekte en het moedig dragen gevolgd. Marianne wistdat zij de oever waarop zij leefde op zekere dag moest verlaten. Marianne ging in alle rust en met het volste vertrouwen over de brug. VJelke woorden wij ook kiezen, er blijft een leegte die verwerkt moet worden. Toch geloven wij dat het een troost moet zijn, te weten dat zij nu geborgen is bij haar Vader. C or Anne Zuiddam en föhn Baan De afscheidsdienst waarin Ds. Aarnoud fobsen voorgaat, wordt gehouden op donderdag 12 september om 14:00 uur in kerkgebouw De Ark aan de Veerweg 100 te Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er van 13:30 tot 13:50 uur nog gelegenheid om afscheid van Marianne te nemen en de familie te condoleren. NtJ de dienst begeleiden wij Marianne in besloten familiekring naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in restaurant Emelisse, Nieuweweg 7 in Kamperland. Veerweg 33, 4493 AM Kamperland Met veel dank denken wij aan de zorgzaamheid van de huisarts M.F.J.M. ten Have en de artsen ).C. Doelman en R Kuwsf van het ADRZ Goes, Dr. W. Taal, Daniel den Hoed Rotterdam en de verzorger Wim Klaassen en zijn collega's van Allévo Goes. r 'in de hope des eeuwigen levens' Met verdriet, maar ook in bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat is overleden, onze lieve vader, opa en overopa echtgenoot van Adriana Kloosterman - Wabeke 14-3-2008 in de leeftijd van 91 jaar Eversdijk, Krabbendijke, 2 november 1921 7 september 2013 Biezelinge: Ad Kloosterman en Astrid van den Dries Arjan en Arlinde Nisse: Kees Kloosterman en Lies van Ast Bianca en Kees jan en Myra, Jessy, Billy Wemeldinge: Ina en Lou de Schipper-Kloosterman Carlo Arianne en Kees, Josephine, Laurens 's-Gravenpolder: Rini en Lucie Kloosterman-de Puit Ricardo en Anouk Kevin en Carolien Marjolein Biezelinge: Frans en Corrie Kloosterman-de Jager Carolien Moniek en Eelco Mirjam Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum 'Ter Weel' afd. B te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Eversdijkseweg 3,4421 RB Eversdijk De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. B. de Jong, zal worden gehouden op woensdag 11 september om 13.00 uur in de Chr. Ger. kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Johanna Marijs-de Visser Aagtekerke, 7 september 2013 Agathastraat 40A 4363 BD Aagtekerke Na een ernstige ziekte is onze geliefde tante Janna Marijs overleden. Fam. J. Blok Annet en Sam Wisse en kinderen Meliskerke, 7 september 2013 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve buur vrouw Janna Marijs-de Visser Wij wensen allen die haar lief waren veel kracht en sterkte toe in dit grote verlies. De buren: J. de Visser-de Visser W. Corré F. Verhage-Houterman maandag 9 september 2013 Robin f, Nienke, Milan, Davy Psalm 130 Diepbedroefd geven wij u kennis dat, na een langdurige en ernstige ziekte, door de Heere uit het midden van onze familiekring is weggenomen onze zeer geliefde oudste zus, schoonzus en tante sinds 8 oktober 2004 weduwe van Jan Marijs in de leeftijd van 76 jaar. Door haar nimmer aflatende liefde en trouw heeft Janna voor ons als gezin, maar ook voor anderen, veel mogen betekenen. Middelharnis: Adriaan de Visser Hanny de Visser-de Waal Oostkapelle: Gillis de Visser Nel de Visser-van der Meule Aagtekerke: Ko de Visser in dierbare herinnering) Boskoop: Sam de Visser Hannie de Visser-Donker H.l. Ambacht: Chris de Visser Liesbeth de Visser-de Visser Moerkapelle: Tina Noorland-de Visser Jan Noorland Neven en nichten Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 10 september van 18.45 tot 19.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Voorafgaand aan de rouwdienst is er eveneens gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.15 uur. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 11 september om 13.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal om ongeveer 14-45 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop is er eveneens gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. De hartelijke dank van de familie gaat uit naar de huisartsenpraktijk van dr. Spekhorst, dr. Kerkhofs en de teamleden van "Zorgstroom" voor de liefdevolle begeleiding en verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26