Top 12 O O 0 O PZC Dag van de Zeeuwse film mm PZC 60% van Festivaldirecteur Leo Hannewijk G|d OLOV Kortingsbon RUIM KORTING zaterdag 7 september 2013 Camiüe Claudel 1915 -> Child's Pose -> Decoding Annie Parker Elle s'en va Fitzcarraldo Gabrielle Gloria La grande belleza The Lunchbox La Vie d'Adele What Maisie Knew Wolf n ESPRIT clnecafé ARQU'N fry TV5MONDE ABONNEE VOORDEEL Zaterdag 21 september staat de Zeeuwse film centraal op de Dag van de Zeeuwse Film. De films van die dag zijn gemaakt door Zeeuwen en/of gaan over Zeeuwse onderwerpen. De onderstaande bon geeft u recht op ruim 60% korting op de entree voor de volgende films in CineCity Vlissingen tijdens Film by the Sea. (-►) pzc.nl/abonneevoordeel PZC Dag van de Zeeuwse film in alfabetische volgorde (competitiefilms uitgesloten) Juliette Binoche schittert wederom als eenzame vrouw in een psychiatrisch ziekenhuis, wachtend op begrip. Winnaar van de Gouden Beer in Berlijn dit jaar. De film geeft een schrikbarend beeld van de fraude en corruptie in Roemenië. Dat jonge Roemeense filmmakers op voortreffelijke wijze sociale issues in hun land aan de kaak kunnen stellen, zagen wij ook al in de film The Death of Mr Lazarescu, een film in het Care Cure programma. Ondanks het zware onderwerp (strijd tegen borstkanker) en de onvermijdelijke tranen bevat deze ook veel humor. En dat is knap Het lijkt wel of Catherine De- neuve steeds beter gaat acteren naargelang ze ouder wordt. Zij draagt deze geweldige road movie helemaal in de rol van een vrouw van zestig die het leven herontdekt. Fta by öw Sea bedankt tiaar sponsoren en subsidiënten VLISSINCEN jjOioraphte SMS 0 P0NBS Tussen alle nieuwe films ook deze klassieker, en wat voor één! De keuzefilm van Tommy Wieringa biedt u een unieke gelegen heid om deze film in een nieuwe kopie op het grote doek te zien. Dat mag u niet missen. Heerlijke feel-good film over een meisje met een verstandelijke beperking dat een volwaardig liefdesleven wil. Paulina Garcfa kreeg terecht de Zilveren Beer in Berlijn voor haar rol van een vrijgevochten vrouw op zoek naar liefde. Vijftig jaar na La Dolce Vita van Fellini dwaalt Toni Servillo in de rol van schrijver Jep Gambardella door Rome, een stad in moreel verval en ten prooi aan verwarring. En dat 142 minuten lang. De uitstekende acteur Toni Servillo speelt ook de hoofdrol in Viva la Liberta (competitiefilm). In alle opzichten een heerlijke film. Een absolute aanrader! Winnaar van de Gouden Palm van het filmfestival van Cannes dit jaar is dit liefdesverhaal van twee jonge vrouwen afkomstig uit ver schillende milieus dat zich uitstrekt over enkele jaren. De geweld ige jonge Franse actrice Adèle Exarchopoulos is eveneens te zien in Des Morceaux de Moi (jongerencompetitie)'. Teder en hartverscheurend verhaal over de gevolgen voor een kind wanneer de ouders besluiten te gaan scheiden. Met Maisie in het middelpunt. U zult het niet droog kunnen houden. Keiharde nieuwe Nederlandse film in zwart wit die zich af speelt in de wereld van het kickboxen met goede acteer prestaties. En tenslotte ontdek kleinere films die niet worden uitgebracht in de Nederlandse bioscopen. Een unieke en waarschijnlijk enige kans om deze films te zien. Let vooral op Balancing Act, For Those in Peril, Des morceaux de moi, Class Enemy, The Sea en Blood Pressure. "-m.ta.rrt ««tl' Stichting Coiiectieve Nedeilandse Boek I I |N0STB161E NET OF 'ACHT KJtldOWC ant.ain.rn.ab MUSS M MT 7\ omroep zeeland Voorstelling met drie korte films (09.30 uur, zaal 4 13.00 uur, zaal 4) Ahoy! Unsurpassed women of the world van Roslin Prager De Bijbel van Baster van Jeanette Par- ramore A Matter of Time van Anneke Visser De verhuizende schuur van Theo Rietveld (10.50 uur, zaal 4 13.30 uur, zaal 6) Met Pesach eten we Matzes van Rebecca van Wittene (11.50 uur, zaal 4 14.45 uur, zaal 6) Voorstelling met twee korte films (12.30 uur, zaal 7 16.45 uur, zaal 4) Quarterlife van Marnix Ruben De Afvalligen van Vincent van den Ouden Voorstelling met twee Eilanden-films (12.15 uur, zaal 6 14.15 uur, zaal 4) Retour van Hanro Smitsman Land van verandering van Nina Spie ring Mirka Duijn Zondig in Zeeland-films (11.00 uur, zaal 6 15.30 uur, zaal 4) Boven is het stil van Nanouk Leopold (09.30 uur, zaal 5 13.45 uur, zaal 7) Matterhorn van Diererik van Ebbinge (11.15 uur, zaal 5 16.00 uur, zaal 6) Voorstelling met twee korte films (09.30 uur, zaal 6 13.00 uur, zaal 5) Straö van Janna Dekker Zandlopers van Maurice Steketee en Rudy Boogert Voorstelling met vier korte films (11.00 uur, zaal 7 14.30 uur, zaal 5) Stromen God's lam van Kees-Jan Mulder Achter de toren van Astrid Bussink Goedemorgen toekomst van Kees Hin Voorstelling met vier korte films (09.30 uur, zaal 7 16.00 uur, zaal 5) Chicken Dinner Date van Levi Baldwin Jenny van Benn Flore Atem en Eva van Joop Menting Er mot niks van Joop Menting Meer informatie over de films vindt u op www.filmbythesea.nl Zo profiteren abonnees Tegen inlevering van de bon aan de kassa's van CineCity Vlissingen ontvangt u ruim 60% korting op de entree van alle Zeeuwse films die op 21 september 2013 worden vertoond tijdens Film by the Sea. Een ticket kost dan 3,- i.p.v. 9,50. ABONNEE VOORDEEL U ontvangt ruim 60% korting op tickets voor de Zeeuwse films die op 21 september worden vertoond in CineCity Vlissingen.* 'De korting geldt voor alle films. U kunt lelfbe palen met hoeveel personen u gebruik maakt van de bon. De bon is niet geldig in combinatie met andere acties en/of kortingen. Alleen vol ledig ingevulde bonnen worden geaccepteerd. U kunt de bon inwisselen vanaf 1 september. Aantal personen Voorletters Voornaam Naam M/V Adres Postcode Plaats Telefoonnummer Email De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing, in het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 86