SC Medisol FenS Vervangend filiaalleider m/v Sterk merk biedt zeker werk 8 Voorman Constructiewerkplaats EZ3 fundex Equipment® Customer Service Medewerkers Italië Customer Service Medewerkers Frankrijk FINANCE ADMINISTRATOR voor 20 uur per week 1. Sales project engineer: 2. Electrical engineer (ir/ing) met ervaring: 3 Assistant Spare Parts Engineer: 4. Productiemanager ALIH is één van de grootste Europese detail handelsondernemingen met ruim 480 filialen in Nederland. Ons uitgebalanceerde assortiment kenmerkt zich door zyn hoge kwaktert en lage prijs. Respectvolle omgang met elkaar, onze klanten en leveranciers, is de basis van ons succes. Om dit succes te continueren zijn wij voor de regio Zeeland op zoek naar een ondernemende klantgerichte U bent een belangrijk aanspreekpunt voor onze Wanten en ziet het als een uitdaging om - bij afwezigheid van de fisaaStesder - de verantwoordelijkheid over te mennen voor een ALDl-fiitiaalL U beschikt over een natuuriijk organisatietalent, doorzettiinigsvermogen en leidinggevende capaötertea. Tevens weet u van aanpakken bij aSie voorkomende werkzaamheden,, zowel in de verkoop als aan de kassa. U bent representatief, sociaal en communicatief vaardig zoweil maar uw collega's ais naar de klanten toe. In de ievensmiiddeieritxanche 'voelt u zich thuis. IMatuuirtijk zijn uw afgerende beroepscpieidfcmg em^of enkele jaren werkervaring tin de detailhandel een voordeel Maar ook als u onervaren bent in onze branche, kan deze functie voor u een uitdaging zijn. Vanzelfsprekend bent u berend verantwoordelijkheid te nemen en hanteert u de correcte omgangsvormen. Wij beden u naast een aantrekkelijk salaris, een baan met zefceirherd in een kerngezonde onderneming. Wilt u ons succes ook het uwe maken? Dan zien wij uw sollicitatie graag tegemoet! ALXM Roosendaal B.V. Ta.v. mevrouw W H M. Hoomèck, Districtfeider Postbus 1850 4700 BW Roosendaal LID van de RAAD VAN TOEZICHT IHC fundex Equipment gevestigd in Goes, ontwerpt, produceert en levert diverse funderingsmachines en accessoires, zoals Doortasten, powerpacts en ringvrpratoren. Alle producten worden ontwikkeld aan de hand van ruim 40 jaar ervaring en kennis op het gebied van vele verschillende funderingstechnieken en staan vooral bekend als innovatief, solide, betrouwbaar en kwalitatief hoogwaardig. IHC fundex Equipment maakt deel uit van de IHC Merwede groep. Functie-omschrijving: Het controleren van de kwaliteit en kwantiteit en het verdelen van het werk, met inachtname van de afgesproken levertijd; Aan het werk controleten of de voorbewerking voldoet aan de tekening voor wat betreft vorm, afmetingen en reinheid; Het toezicht houden op, begeleiden van en leidinggeven aan de ongeveer 20 medewerkers van de afdeling; Er controle op houden dat de werkzaamheden worden uitgevoerd zoals vastgelegd in de werkinstructies (WPS) en het handhaven van de veiligheid op de werkplek; Het zorgdragen voor de in de groep aanwezige gereedschappen en de juiste hoeveelheid lastoevoegmaterialen in overleg met e leidinggevende; Het adviseren met betrekking tot lastechnische zaken; Een en ander geschiedt in overleg met de direct leidinggevende en afdeling WVB; Toezien op het werken volgens de bedrijfs-, arbo-, milieu- en veiligheidsvoorschriften en het aanhouden van de onderhouds voorschriften en het indien nodig melden van onderhoudsproblemen aan de leidinggevende Functie-eisen: Afgeronde MTS Werktuigbouwkunde Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring in een vergelijkbare leidinggevende functie; Materiaalkennis en bekendheid met diverse laspcocessen, Kennis van de Nederlandse en de (technische) Engelse taal in woord en geschrift, Relevante werkervaring met Word en Excel; Bereidheid tot overwerk ervof werken in ploegendienst; Leidinggevende en motiverende capaciteiten. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden je een uitdagende baan waarbij de techniek zich bevindt op de top van de huidige mogelijkheden Je gaat werken in een organisatie die volop in ontwikkeling is, waar jouw kwaliteiten en talenten worden gewaardeerd en waar je alle ruimte krijgt voor verdere ontwikkeling. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Reacties aan: IHC Fundex Equipment BV t.a.v. Taco van Hees Postbus 83,1460 AB Goes - T: 0113-232900 E: t.vanhees8ihcmerwede.com Medisol BV is een Nederlandse leverancier van Automatische Externe Defibrillators en gerelateerde reanimatieproducten zoals beademingsmaskers en reanimatiepoppen. Het Middelburgse bedrijf is de afgelopen jaren uitgegroeid tot marktleider in de verkoop van AED's binnen de Benelux. Medisol staat voor het derde achtereenvolgende jaar in de top-lOO van snelst groeiende bedrijven van Nederland, en heeft sinds de oprichting in 2001 een jaarlijkse onafgebroken omzetgroei gekend, met een gemiddeld groeipercentage van meer dan 100% per jaar. De komende jaren staan in het teken van een verdere internationalisering door middel van het opzetten van nieuwe webwinkels binnen Europa. Mede door deze snelle groei zijn wij op zoek naar: met uitstekende mondelinge en schriftelijke kennis van de Italiaanse taal (native) met uitstekende mondelinge en schriftelijke kennis van de Franse taal native Een achtergrond (geboren en getogen) in het betreffende land is beslist noodzakelijk, niet:native speakers hoeven niet te reageren op deze advertentie. Bent u native speaker in een andere taal? Dan nodigen wij u van harte uit om een open sollicitatie te schrijven, gezien te verwachten toekomstige vacatures. Meer informatie over deze vacatures vindt u op www.medisol.nl/vacature Teamplayer; Groot verantwoordelijkheidsgevoel, Goede contactuele eigenschappen; flexibele instelling; Stressbestendig Kwalificatie lascoördinator is een pré; Kwalificatie leermeester is een pré. FenS bv is een succesvolle leverancier van unieke smeermiddelen en reinigingsproducten in Europa. Bij FenS werken momenteel 10 mensen Umfue fi/jA perform^ solutions Voor onze financiële administratie zijn wij op zoek naar een parttime In deze veelzijdige en afwisselende functie met zowel uitvoerende als controlerende taken ben je verantwoordelijk voor de financiële administratie (crediteuren-, debiteuren- en salarisadministratie, grootboek) en assisteert bij het opstellen van rapportages, begrotingen en jaarrekeningen. Je rapporteert aan en overlegt met de directeur. Sleutelwoorden in deze functie zijn accuraat, communicatief, zelfstandig en discreet. Je hebt minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie, beheerst de Engelse taal in woord en geschrift en beschikt over een HBO werk- en denkniveau. Wij bieden een afwisselende baan bij een internationale topspeler met korte communicatielijnen binnen een hecht en enthousiast team van collega's en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ben jij de collega die wij zoeken en wil jij graag deel uitmaken van een dynamische organisatie? Stuur dan directjecven motivatiebrief t.a.v. Marianna Puyk naar sollicitaties@fens.nl. Binnen 5 dagen kun je onze reactie verwachten. Voor meer informatie kun je bellen naar Ralph Bergshoef 06-29086853 FenS bv - Amundsenweg 28 - 4462 GPGOES www.fens.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. B.V. Scheepswerf De Donge ontwerpt en bouwt gespecialiseerd baggermaterieel voor de internationale Port Authorities en Dredging Contractors. Zie onze website: www.shipyarddedonge.nl Wij zoeken kandidaten voor de volgende functies: Voor het begeleiden en opvolgen van diverse projecten. (Zowel nieuwbouw projecten als verhuur van baggerschepen) Goede kennis van de Engelse taal. HBO niveau. T.b.v. het ontwerpen en uitwerken van elektrische systemen aan boord van nieuwbouwschepen. T.b.v. het coördineren, administreren en opvolgen van de spare part leveringen. HTS niveau. Met ervaring in zware staalbouw. Gelieve Uw sollicitatie te richten, per post of e-mail aan: Scheepswerf De Donge, Postbus 240, 4460 AE Goes of info@shipyarddedonge.nl EDUCATIE Stichting Kunsteducatie Walcheren (KEW) zoekt zo snel mogelijk een directeur/bestuurder, vooralsnog ter vervanging i.v.m. ziekte van de huidige functionaris Wie zijn wij? De Stichting Kunsteducatie Wal cheren zet zich in om een zo groot mogelijk deel van de Wolcherse bevolking in aanraking te brengen met en te loten deelnemen aan culturele activiteiten. Dit doen wij onder andere door het verzorgen van een cursusaanbod op het ge bied van: beeldende kunst, dons, audiovisuele technieken, theater en literatuur in Middelburg, Veere en Vlissingen. Daarnaast verzorgt KEW culturele projecten, workshops, voorstellingen en cultuurmenu's en projecten in het basis- en voortgezet onderwijs. KEW heeft ca. 60 medewerkers incl. docenten in dienst. Meer informatie: W. Meulmeester, wrnd. voorzitter Raad van Toezicht, tel. 06 53874644 Wij verwachten van u: Academisch werk- en denkniveau t/ Kennis van en affiniteit met de sector Bestuurlijke ervaring op het gebied van strategische beleidsvoering en financiën Goede "ondernemingsvaardigheden" Goede contactuele eigenschappen Leiding kunnen geven aan een enthousiast team Tevens is KEW op zoek naar een Van hem/haar wordt verwacht over een brede kennis en ervaring te beschikken op cultuur-educatief terrein, evenals directionele en/of bestuurlijke ervaring. Bij voorkeur woonachtig op Walcheren. De Raad vergadert ca. 6 keer per jaar. Nadere informatie: Voor nadere informatie over bovenstaande vacatures kunt u contact opnemen met de heer W. Meulmeester, waarnemend voorzitter van de Raad van Toezicht, tel. 06 53874644. Reageren: Uw sollicitatie zien we graag tegemoet tot uiterlijk 20 september a.s. U kunt uw brief richten aan Kunsteducatie Walcheren, t.a.v. de heer Wim Meulmeester, Raad van Toezicht, Brouwenaarstraat 2, 4382 LK Vlissingen. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op donderdag 26 september 2013.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 52