olt V- Ci Colofon O fl1ensenlinq.nl lmtmmmwffsmmim 'oor bepaalbare kwali Willem Bouterse zaterdag 7 september 2013 familieberichten I 23 Het verdriet en gemis blijft, maar verwonderd over het zeer grote meeleven bij de opname in Ter Valcke en na het overlijden van mijn lieve, zeer zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Willemina van der Vliet-van der Maas hebben wij uw woorden, de vele kaarten, fruitmanden en bezoekjes ervaren als een steun in de rug. Daar het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij dit langs deze weg doen. In het bijzonder dank aan het personeel van Ter Valcke voor de goede begeleiding. C. van der Vliet kinderen en kleinkinderen. Yerseke, september 2013 Wij danken u hartelijk voor de belangstelling in vorm dan ook na het verlies van onze broer welke het zijn voor ons even zovele bewijzen dat u een herinnering aan hem zult bewaren. goede Familie Bouterse Scharendijke, september 2013 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en 'ouwe oma' Levina de Ritter-Visser willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen September 2013 Ad Booij Hierbij willen wij allen bedanken die, in Welke vorm dan ook, hun meeleven hebben getoond tijdens de ziekte en na het overlijden en de begrafenis van mijn man, onze vader en opa Gommert van Koeveringe In het bijzonder danken wij RST Zorgverlening voor de liefdevolle verzorging. I.C. van Koeveringe-Walhout. kinderen en kleinkinderen Borssele, september 2013 Rinus Does Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer en oom Evert Bastiaanse Hiervoor onze oprechte dank. Vlissingen, september 2013 Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven die ik mocht ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man De bezoekjes aan de zorginstelling stelden hij en ik zeer op prijs. Ook wil ik de artsen van het Admiraal de Ruyter ziekenhuis, in het bijzonder dr. Kerkhofs, bedanken voor de goede zorg. Tevens dank ik dr. van den Driest, dr. Schinkelshoek en het personeel van de "Zoute Viever" voor de liefdevolle verzorging. Biggekerke, september 2013 Bas den Hartog M. den Hartog - Gommers Bcgrafei lisrerzorging ï{oul)os Stijlvol jLozqzaam T: 0118 -58 22 98 De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde wei Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg MAREA UITVAART "Omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient W DE VLIEGER De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu amilieberichten Wij willen u bedanken voor het overweldigende medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze papa, schoonvader en opa Alle mooie herinneringen blijven bewaard. Claudia Booij Jacco Maas Sjoerd, Bas Julia, Stefan Ankéla Booij Jan Wedekind Stan Middelburg, september 2013 Niemand staat stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis Als samen uitje leven verdreven is. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa het heeft ons erg goed gedaan. Wemeldinge: C.J. Does - Maat Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Familie Bastiaanse Reigorlfcerg 15,Aagtekerke (dag en nacht bereikbaai info@begrafenisverzorgingroubos.ril- www.begrafenisverzorgingroubos.nl Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4574 CA Zoutelande - 06-40796515 - www ma j| UITVAARTZORG Schouwen-Du land Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax óf telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43