"^Carin 22 Ifamilieberichten zaterdag 7 september 2013 (Tlenseniinq.nl Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Maria Boone-Paauwe in de leeftijd van 81 jaar. Yerseke: B. Boone Kapelle: Hannie lacobusse-Boone (in herinnering) Rien jacobusse Anja lacobusse-Schoemaker Wim en Hanneke, Marlies, Niek Rian en Arjan. Mare Boudewijn en Janske, Livia Carla en Marco, Martijn, Leander, Nienke [oan en Jochem Jozien en Maarten Annet Elly Zoeterwoude: JannieTurk-Boone [ohanTurk Angelique en Bart Natascha en Ferenc Yerseke: Ria Boone-Boone Lou Boone Albertine Boudewijn en Martine Mariëlle Yerseke: Ineke van Stee-Boone Jan van Stee Kevin en Sarien Manouen William Collin loey Oostdijk: Hans Boone Heieen Boone-van Noorden Boudewijn Leanne en Jacob Ian Marinda janine Harm Yerseke. 6 september 2013 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Grintweg 19A 4401 NC Yerseke Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 9 september van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 10 september om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente. Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Onze dank gaal uit naar de medewerksters van Ter Weel, afd A en C te Krabbendijke en Moerzicht, woning 79 te Yerseke voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzusteren tante Marie Boone-Paauwe echtgenote van Bouw Boone in de leeftijd van 81 jaar. Goes: Katrien Maas-Paauwe tin herinnering Ko Maas (in herinnering) Kapelle: Koos Mol-Paauwe Hans Mol (in herinnering Yerseke: Simon Paauwe Dien Paauwe-Zoeteweij Yerseke: Jo Adriaanse-Paauwe Ko Adriaanse tin herinnering) Biezelinge: Rinus Paauwe Mien Paauwe-Dekker Borssele: Pie Steketee-Paauwe Jo Steketee Kapelle: Jan Paauwe (in herinnering) Gerda Paauwe-Schipper Goes: Truus Anthonise-Paauwe Jan Anthonise Wilhelminadorp: Saar Nijssse-Paauwe Frans Nijsse Kapelle: Leen Paauwe Lenie Paauwe-Lepoeter Wij wensen onze zwager en oom met zijn kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid, kracht en troost toe in dit grote verdriet. Kapelle, 6 september 2013 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer Cornells Tange Wij zien terug op een periode van 31 jaar waarin hij als scheepswerktuigkundige. bij de voormalige Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland werkzaam is geweest. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn functie bij Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland. drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg. 7 september 2013 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve dochter De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Koos en Jans Cornelis Terneuzen, september 2013 Voor alle lieve en goede zorg tijdens zijn ziekte, de wijze van medeleven en belangstelling door kaarten, bloemen etc na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Harry Groesser willen wij iedereen hartelijk danken. C.A. Groesser-de Nooijer kinderen en kleinkinderen Hubregt van Iwaarden Voor uw meeleven, betrokkenheid en blijk van belangstelling tijdens het ziekteproces en de begrafenis van onze lieve vader en opa Jacobus Coppoolse Ko 15 mei 1928 20 juli 2013 willen wij u heel hartelijk bedanken. Schiedam: Carla en Pieter-Kees Uyterlinde - Coppoolse Middelburg: Arie en Lizette Coppoolse - Blankenburgh Zoutelande Dorothea en Bram Dingemanse - Coppoolse en kleinkinderen Middelburg, 7 september 2013 Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw en moeder Corrie Zonnevijlle-Goeman Het heeft ons goed gedaan. Jan Zonnevijlle Rens s-Heer Abtskerke, september 2013 Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Nelly en Izaak Riemens-Verbrugge Leen en Cobi Verbrugge-Verhagc Neven en nichten Kloosterzande, september 2013 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve broer en oom Johan Verbrugge Onze dank gaat uit naar ieder die meeleven betoonde tijdens de ziekteperiode en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze dierbare, zorgzame vader, opa en overopa Jo Maljaars Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. J. Maljaars-Melse kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, september 2013 Het gemis is groot, maar we ontvingen opnieuw veel steun en troost door al het meeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Antheunis Janse Hartelijk dank daarvoor. Jan en Dini Anke en Jan Wim Jeannette en David Jomien en Leo en kinderen Grijpskerke, september 2013 betuigen wij u onze welgemeende dank. Het is goed te ervaren dat u mede beseft wat wij in hem verliezen, en dat net als wij het grote gemis in dierbare herinnering zullen bewaren. Colijnsplaat, september 2013 Voor uw blijk van medeleven en belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en trotse opa (Ader - //nr/r/Z van der )4ee/v P. van der Weele - Scherp Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Voor uw blijk van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve partner, onze moeder en oma Jopie Louwerse willen wij u hartelijk dankzeggen. P.A. van Schaik Kinderen en kleinkinderen Oudelande, september 2013 Uw woorden van medeleven en troost ontvangen per post, mail, telefoon of persoonlijk na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa waren een grote steun voor ons. Hiervoor willen wij iedereen bedanken. Huib en Marleen Marleen en Kristiaan Anne-Wil Willem-Jan September 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42