Üi/grJadsn 0 mensenlinq.nl zaterdag 7 september 2013 familieberichten I 21 P. C. Koole en M. Koole - de Priester Op 15 september 2013 zijn zij 60 jaar getrouwd. Wij vieren dit op zaterdag 14 september 2013 in Huys ter Schelde te Koudekerke. Gelegenheid tot feliciteren tijdens de receptie die wordt gehouden van 16:00 uur tot 18:00 uur. Liever geen cadeaus of bloemen. Wilt u iets geven Uw kunt een gift voor KWF KANKER BESTRIJDING deponeren in de aanwezige collectebus. Met diepe droefheid geef ik u kennis van het overlijden van mijn geliefde tweelingbroer op 04 september 2013 Johannis Pieter van der Linde -Han- geboren te Dreischor op 25 maart 1930 Piet van der Linde Mr. P. Moggestraat 3-04 4315 AA Dreischor "Want gij zijt gestorven, en uw leven is met Christus verborgen in God." h t. j v. Kolossensen 3:3 Verdrietig, maar vooral dankbaar voor al haar liefde, warmte en aandacht waarmee ze ons omringde, hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma Catharina Kleinepier - Bal weduwe van Leijn Jan Kleinepier Kattendijke Oud - Sabbinge 17 augustus 1933 5 september 2013 Haar kinderen: Jakoba en Hans (Oud- Sabbinge) Willemien en Hans (Heinkenszand) David (Kortgene) kleinkinderen: Davine en Stijn Hanneke, Niels Mirjam en Lukas, Ivo Correspondentieadres: Prins Bernhardstraat 16,4471 PZ Oud - Sabbinge De dienst ter herinnering aan haar leven wordt gehouden op dinsdag 10 september om 14.00 uur in de Nicolauskerk, Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk, waarna ma naar haar laatste rustplaats zal worden gebracht. De begrafenis is aansluitend om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oud - Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren in "de Brug", Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. - Ma hield heel erg van bloemen - Ik heb de witte waterlelie lief, daar die zo blank is en zo stil haar kroon uitplooit in "t licht. Rijzend uit donker-koelen vijvergrond, heeft zij het licht gevonden en ontsloot toen blij het gouden hart. Nu rust zij peinzend op het watervlak en wenst niet meer. En ik zag de heilige stad, een nieuw {eruzalem. En God zelf zal bij hen zijn en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen. In die hoop is onze lieve zus, schoonzus en tante Siebrigje Steinmeier-de Vries na een kort ziekbed overleden op de leeftijd van 71 jaar. We wensen Herman, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Goes: Jan tin herinnering) en Willy de Vries-de Visser Margate-Tasmanië: Jeanne en Jan de Smit-de Vries Waar liefde woont gebiedt de Heer zijn zegen daar wordt zijn heil verkregen en leven tot in eeuwigheid Na een lang leven is rustig overleden Coenradina Verstelle - Tolhuijs weduwe van Johannes Verstelle Amsterdam, 14 maart 1917 Goes, 29 augustus 2013 De begrafenis heeft op woensdag 4 september in beslo ten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats "Zorgvlied" te Amsterdam. Correspondentieadres: Postbus 2283 4460 MG GOES Verdrietig ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze (schoon)zus en tante Cathrien Kleinepier-Bal Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte toe. Kruiningen: Kees Bal (in herinnering) Jannie Bal-Schipper Borculo: Gerrit Bal Neven en nichten Wij zijn verslagen en verdrietig door het toch nog plotselinge overlijden van mijn zwager en onze oom Willem Leendert den Hamer Wij wensen Nelly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Terneuzen: T. Klouwers-de Zwart M. Klouwers t D. van Leeuwen Diana en Eugene en kinderen Peter Jacqueline en Cor en kinderen Terneuzen, 7 september 2013 Ie kon niet zeggen wat je voelde, maar de stilte had het al gezegd. Kort na haar 80ste verjaardag is van ons heengegaan onze geliefde schoonzuster en tante Catharina Kleinepier-Bal Echtgenote van Leijn Jan Kleinepier Fijnaart: Jan Kleinepier Dien Kleinepier-de Bokx t Zierikzee: Sina Mol-Kleinepier Wim Mol Middelburg: Leute Kleinepier Sybolt Luijben Oud-Sabbinge: Koos Kleinepier t Neven en Nichten Oud-Sabbinge. 5 september 2013 Heden nam de Here tot Zich onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Dina Johanna Dieleman - van de Panne Wij bidden dat onze God een ieder kracht zal geven om dit verlies te dragen. Zierikzee: S. van de Panne - van der Kooi J.D. den Boer - van de Panne Neven en nichten Zierikzee, 6 september 2013 i i Onze dank gaat uit naar het Hospice Thuis Team van IRIZ Thuiszorg en alle andere betrokkenen, voor hun aandacht en zorg, waardoor ma in haar eigen omgeving in alle rust en liefde van ons kon overlijden. "De waterlelie" - Frederik van Eeden. Psalm 133:3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41