Ü!/srJ=uJ3l] O rnensenlinq.nl Marius Adriaan Ooms Rien Dina Johanna Dieleman-van de Panne Elvira Maria de Ruijsscher-Westdorp Magdalena Koole - de Nooijer Lena - Pieter Koole Alewijn Don Alewijn Don Alewijn Don Maya van Dixhoorn-Verstraten 38 (familieberichten vrijdag 6 september 2013 Jezus zeide: Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven, Joh. 11:25 Verdrietig, maar dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat de Here van ons heeft weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Zij was 5 maanden weduwe van Willem Jan Dieleman na een huwelijk van 64 jaar. Burgh-Haamstede, 15-1-1925 t Terneuzen, 5-9-2013 ZaamslagPiet en Sjaan Dieleman-van de Ree Corina en Wouter - Xander, Marten Wilbert en Inge - Ruben, Jordan Peter en Aukje Tjitske - Adriënne, Nynke-Marije UtrechtMaus Dieleman en Anneke van den Maagdenberg Daan en Aida Nadien en Roy MiddelburgHans en Wilma Dieleman-Fraanje Johan en Elianne - Mirte, Tijn, Suze Jente t Edwin en Rozemarijn - Noralie, Floris, Evelijn Linda en Arne - Tirza, Joanne TerneuzenAnja en Geert Dijkhuis-Dieleman Eva en Michiel - Bert Willem en Lucy - Miles GoesWico en Marina Dieleman-de Putter Pieter Annemijn Correspondentieadres: Wilhelminastraat 90 4543 CV Zaamslag De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op woensdag 11 september 2013 om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van 'Bochten Dieke' voor de goede verzorging. *1 Mijn ogen turend langs velden, langs wegen Nergens meer een glimp van jou Ogen gevuld met tranen Voorgoed weg uit het heden maar, voor altijd in mijn verleden Ze was nog vol kracht en energie maar deze oneerlijke strijd heeft zij niet kunnen winnen. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Adri de Ruijsscher in de leeftijd van 74 jaar Breskens: Adri de Ruijsscher Oostburg: Adri en Andrea de Ruijsscher-Dieleman Chanella Niels Breskens: Emmy en Max Ras-de Ruijsscher Stefanie en Sander Rob Oostburg, 3 september 2013 Correspondentieadres: Nieuwstraat 46 4511 CR Breskens De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op maandag 9 september om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tevreden met zijn leven is na een periode waarin zijn gezondheid achteruit ging en zijn krachten afnamen, thuis overleden onze lieve Landbouwkundig ingenieur Eindhoven, 20 mei 1924 Breskens, 3 september 2013 Breskens: Ina Ooms - Siebenga Dordrecht: Jacob en Sandra Ooms - van der Endt Hugo, Emma, Stijn Woubrugge: Annelies Ooms Leiden: Marius Ooms en Anje Romein Wulpenlaan 28 4511 XB Breskens inaooms zeelandnet.nl De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 9 september om 11.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie te condoleren. Enige en algemene kennisgeving Droevig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma 20 juni 1927 Vlissingen 3 september 2013 sinds 3 maart 1986 weduwe van Sjaak Koole (in herinnering) Nel Kallemein - Koole Dick Kallemein Pascal Jo Koole Ramon en Manon Wij willen het verplegend personeel van Ter Reede, woning 25 en 26 bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Fam. Kallemein Kenau Hasselaarstraat 93 4382 AH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 9 september van 14.00 tot 14.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er om 14.15 uur een afscheids plechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van voormalig voorzitter, supporter en bovenal een Oostkapelle-man in hart en nieren. Wij zullen zijn aanwezigheid en bijdrage aan onze club ontzettend missen. Wij wensen zijn kinderen, hun kinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Voetbalvereniging Oostkapelle Maandag 2 september overleed onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van bijna 92 jaar. Wij wensen allen die hem lief waren veel sterkte met dit verlies. Vlissingen: M. Don Rotterdam: C. Don - Bommeljé Voorburg: E.P. Don - Boone Aagtekerke: J. Don J.C. Don - de Kuijper neven en nichten GEMEENTE Wij vernamen het droeve bericht van het overlijden van de heer De heer Don was van 1970 - 1974 wethouder van de voormalige gemeente Domburg. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, R.S.M. Heintjes MCM drs. R.J. van der Zwaag Na een dapper gedragen ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante echtgenote van onze jongste broer Jo, in de leeftijd van 50 jaar. Grijpskerke Janneke t en Ko Boeije Oost-Souburg: Bora en Bram de Pooter Axel: Dien en Frans de Pooter Axel: Lenie en Jan de Putter Kapelle: Dries van Dixhoorn Kapelle: Ko en Marian van Dixhoorn Neven en nichten Hengstdijk, 4 september 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38