ll Ovaf ladsn Jan Dijkstra 38 Ifamilieberichten donderdag 5 september 2013 Bij de geboorte wordt onze dood bezegeld, en ons einde vloeit voort uit ons begin. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Eindhoven, 12 juni 1938 t Goes, 2 september 2013 Goes: Ali Dijkstra - Oudelaar Hanneke Dijkstra in liefdevolle herinnering Houten: Petra Boer - Dijkstra Rik Boer Jarmo Gravenhof 4, 4461 TX Goes Correspondentieadres: Tingietersgilde 17, 3994 XN Houten U kunt afscheid nemen van Jan op zaterdag 7 september van 13.00 tot 13.10 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. De crematieplechtigheid is aansluitend om 13.15 uur. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Onverwachts is overleden onze sympathieke en integere buurman Jan Dijkstra Wij wensen zijn vrouw Ali, dochter Petra, schoonzoon Rik en kleinzoon Jarmo veel sterkte toe met dit grote verlies. Familie Breure, Familie Born, Familie Dieleman, Familie Eulink, Familie Goudswaard, Familie De Haze, Familie Huis in 't Veld, Familie Van Koeveringe, Familie Roggeveen, Familie Verhage, Familie Van der Weele, Familie Westdorp, Familie Wieringa Bedroefd zijn wij na het overlijden van ons gewaardeerd lid Jan Dijkstra Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en dochter Bestuur en leden van LTC de Bongerd Kloetinge, 2 september 2013 Ie handen hebben voor ons gewerkt. Ie hart heeft voor ons geklopt. Ie ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid. vrolijkheid, bezorgdheid en liefde laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man. onze pa, opa en overopa Jaap van Marion echtgenoot van Gerda van Marion-Schrier Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Gerda van Marion-Schrier Richard en Diny Roel en Froukje, Lynn Dirk en Lieke Ingeborg en Jeroen Jason Megan en Danny LouLou ZsaZsa Vlissingen, 3 september 2013 Corr.-adres: De Wijper 8 4726 TG Heerle De crematie wordt gehouden op zaterdag 7 september, om 14.30 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematie is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen. Op 3 september ontvingen wij het droevige bericht dat. onze geliefde broer, zwager en oom Jacob van Marion is overleden. Namens: Familie van Marion Familie Berndsen Bedroefd vernamen wij, dat onze dierbare zwager toch nog vlug is overleden in het ADRZ. Een zegen dat hem verder de ondraaglijke pijnen zijn bespaard. Jaap van Marion A Vlissingen, 25 mei 1934 t Vlissingen, 3 september 2013 We wensen onze zus en schoonzus Gerda met haar kinderen, klein- en pas nog achterkleinkind, alle sterkte toe. Families Cor en Ina de Kuijper-Schrier kinderen en kleinkinderen Johan en Olga Schrier-Goole kinderen en kleinkinderen Middelburg/Oost-Souburg, 4 september 2013 fTlensenlinq.nl U bent mijn toevlucht Heer als je mag wonen bij de Allerhoogste, zal het kwaad je niet bereiken. Psalm 91:9-10 Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Siebrigje Steinmeier - de Vries echtgenote van Hermanus Hendrikus Steinmeier Amsterdam, f 's-Heer Arendskerke, 5 april 1942 3 september 2013 Herman Steinmeier Marja en Adrie Han en Karin Christina en Danny Herwin en Ankie René en Chantal Jeanne en Jacco Mirjam en Arthur Kleinkinderen Achterkleinkind Onze dank gaat uit naar onze huisarts dr. Wolbers en de medewerkers van buurtzorg Heinkenszand voor de liefdevolle verzorging. Lange Achterweg 56 4458 AC 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 9 september om 12.00 uur in de Barbesteinkerk, Clara's pad 6 te Heinkenszand. Na afloop van de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren achter in de kerk. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Na een kort ziekbed is overleden onze schoonzuster en tante Sien Steinmeier-de Vries Peter en Hannie Steinmeier-den Herder Hennie en Ina Steinmeier-Mol Leo en Yvonne Scheepers-Steinmeier Neven en Nichten cB~ SA.''»' I k|

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38