Bezorger worden is zo gek nog niet! PZC NV) €6,50 Deal van de dag -mm 36 pzc.nl/webwinkel Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Bon nox22wuc Tot in de puntjes verzorgd beurer Voetenbad FB25 Cosmetica Spiegel PZC Massagekussen donderdag 5 september 2013 LANAFORM V/XN €13,- KORTING 50% Mrvirvtrvirvi... App Store @sweetdealzeelnd fb.com/sweetdeal.zeeland weGeNeR Media MEDISANA' Compleet menu: Sub broodje (15cm) naar keuze, cookie én drankje bij Subway. Nu €6,50 voor 2 personen. Eet smakelijk! Verkrijgbaar in de Tot in de puntjes verzorgd! Hierbij bestel ik: x Medisana Massagekussen RBI 79,95* x Beurer Voetenbad FB25 44,95* x Lanaform Cosmetica Spiegel 54,95* excl. 4,95 verzendkosten Geef je voeten iedere dag een paar minuten aandacht, met een weldadig en ontspannend voetenbad. Kies uit een vibrerende massage, een bruis massage of houd het water lekker warm. Dankzij de 16 geïntegreerde magneten is therapie met magnetische velden ook mogelijk. Deze spiegel heeft aan beide zijden een vergrotende werking, ideaal bij het aanbrengen van make-up, bij het scheren of bij het epileren van de wenk brauwen. Aan de ene zijde vergroot de spiegel tot drie keer, de andere zijde vergroot tot wel zeven maal. Dankzij de verlichting in de spiegel is ieder plekje op het gezicht goed zichtbaar! Voornaam: Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: Telefoon: E-Mail: Ik machtig Buckaroo Payment Bankrekening: Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde r111111liliiiiiii bedrag te incasseren van: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.) Handtekening: Bezorger worden ook wat voor jou? Prima maandelijkse vergoeding Genoeg tijd overhouden voor andere zaken Werken in je eigen buurt, geen reistijd Veel extra's Meer bereiken. Met Wegener Een paar jaar geleden ontdekte Björn dat het bezorgen van de krant prima in zijn leven past. Voor hem is het dé manier om geld bij te verdienen en genoeg tijd te houden voor school en sport. Björn bezorgt de krant van maandag tot en met zaterdag, 's ochtends voor 07:00 uur. "Dat is vroeg ja, dat ervaar je extra in de winterperiode. Dan is het rond die tijd nog hartstikke donker. Maar als ik de achterdeur weer open, komen mijn klasgenoten net uit bed. Jaloers ben ik niet op ze. Ik merk dat ik fitter ben als ik op school kom dan de anderen. Het grootste voordeel vind ik dat ik de rest van de dag en in het weekend vrij ben om aan school en sport te besteden. Ik train drie keer per week, speel elke zaterdag competitie. Werk en sport bijten elkaar nooit dankzij de timing van dit baantje. Lekker is de bijverdienste. Ik kan makkelijk wat extra uitgeven en nog sparen ook!" Kijk voor meer informatie of om je direct aan te melden op www.bezorgers.nl Last van spanning in de rug of schouders? Het Shiatsu RBI massage kussen van Medisana helpt ontspan nen. De rug wordt intensief gemasseerd met rolmassage, het zitvlak vibreert en het ruggedeelte bevat verplaatsbare infrarood warmte. Inclusief afstands bediening.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36