€79 €99 m m Herfstvakantie bij Roompot Vakanties PZC Praag 4ol 4 dagen Slechts v.a Shoppingcruise Keulen Düsseldorf 3 dagen Slechts v.a. Vertrekdata en prijs per Prijzen 2013 persoon Vertrekdata en prijs per Prijzen 2013 persoon bolderman, nt WEBWINKEL Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Nu supervoordelige prijzen Voor meer informatie en reserveren pzc.nl/webwinkel woensdag 4 september 2013 Praag, Gouden Stad aan de Moldau, was eens de zetel van de goudmakers. Eeuwenlang behoorde Praha, zoals de Tsjechen het noemen, tot de be langrijkste Europese steden. Prachtige gebouwen en monumenten getuigen van de rijke historie. De stad wordt gedomineerd door de Praagse Burcht. Al in de 9e eeuw werd met de bouw van deze vest ing begonnen. Heel oud is ook de Karelsbrug over de Moldau, nu een prachtige wandelpromenade. Veel wijken hebben door smalle straatjes, steeg- Donderdag 3,10,17,24,31 okt. 99,- Donderdag 7,28 november 89,- Donderdag 14,21 november 79,- Donderdag 5,12,19 december 99,- jes, trappen, winkeltjes en terrassen een eigen en gezellig karakter. U kunt in de stad ook gezellig winkelen en het is goed toeven in één van de gezellige bierkelders, waar u kunt genieten van het beroemde Tsjechische bier. Tijdens het afwis selende excursieprogramma laat onze Neder landstalige gids u kennismaken met de belangrijk ste bezienswaardigheden. Bij de prijs inbegrepen: 3 overnachtingen in een middenklasse hotel in een comfortabele kamer met bad of douche, toilet, telefoon, televisie en lift. U verblijft in Hotel Olympik Tristar, Globus of gelijkwaardig Dagelijks goed verzorgd ontbijtbuffet Excursies met bus (excl. entreegeld) Vervoer per luxe Tourist Class touringcar Goed verzorgd afscheidsbuffet bi-ii We hebben voor u een 3-daagse shoppingcruise naar Duitsland samengesteld. Vanuit Arnhem Rijnkade varen we naar de Duitse 'shopping- steden' bij uitstek, Keulen en Düsseldorf. In deze tijd van het jaar staan deze steden helemaal in het Woensdag 27 november 99,- Vrijdag 29 november 99,- Woensdag 4 december 99,- Vrijdag 6 december 99,- Woensdag 11 december 99,- Vrijdag 13 december 99,- Woensdag 18 december 99,- Vrijdag 20 december 99,- teken van de kerst en u kunt er prima kerstinkopen doen op de gezellige kerstmarkten. De comforta bele 3-sterren schepen zijn van alle gemakken voorzien. Ze beschikken over cabines voorzien van douche, toilet, verwarming, raam en tv. Daarnaast bieden de schepen een leuke bar met in de avond live muziek, een lounge en een restaurant met een uitstekende keuken. U verblijft in een 2-persoons cabine. De verzorging aan boord is op basis van logies en ontbijt. Boek snel want vol vol Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in een 2-persoonscabine benedendek achterzijde 2x ontbijtbuffet Toeristenbelasting Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318-58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. Êéêrsïèiwzen De Limburgse vlaaienstad Weert, ook wel de 'Poort van Limburg' genoemd, biedt talloze mogelijkheden voor een heerlijke herfstvakantie. Weert ligt letterlijk in het groen. Rondom de stad bevinden zich meer dan 10 natuurgebie den waar u uitgebreid kunt wandelen en fietsen. De stad zelf werd bovendien in 2012 uitgeroepen tot 'Groenste stad van Nederland'. Aan de rand van de stad kunt u verblijven in Vakantiepark Weerterbergen. De bungalows van dit grotendeels autovrije park liggen verspreid in de bosrijke natuur en rondom de grachten van een groot ven. Het grote aantal voorzieningen maken dat jong en oud zich prima vermaken. Wat dacht u van een subtropisch zwembad, indoor speelparadijs met klim wand, glowgolf en Kids Club? Of maar liefst 5 restaurants? Een dagje erop uit? In Geldrop vindt u een prachtig kasteel en een kinderboerderij en bij de manege tegenover het park kunt u een ritje op paard of pony maken. Zelfs een bezoekje aan België of Duitsland behoort tot de mogelijkheden! Weert is trouwens ook een bijzonder gezellige winkelstad. Naast een groot winkelaanbod vindt u in het bruisende centrum boven dien een keur aan kroegen, restaurantjes en terrassen. Ga er heerlijk even tussenuit met uw (klein)kinderen en boek snel een verblijf op Vakantiepark Weerterbergen. U verblijft in een 6-persoons geschakelde bungalow (type WFC) met 3 slaapkamers en badkamer met ligbad/douche. Inbegrepen Weekend (vr-ma) verblijf in een 6-persoons 11/10 255,- bungalow 18/10 225,- restaurantcheque t.w.v. 25,- reserveringskosten en Midweek (ma-vr) lokale heffingen 14/10 305,- 21/10 355,- Optioneel Week (vr-vr) bedlinnen pakket €8,50 p.p. 11/10 515,- eindschoonmaakó€69,- V 18/10 €445,- y Ga naar onze webwinkel of naar www.roompot.nl/wegener of bel 0900 - 8810 0,20 p/m) o.v.v. Wegener categorie reizen - autovakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 92